Září 2016

Odpověď

30. září 2016 v 12:11 | Ko Ky
Ahoj,
jdu jen krátce napsat.

Skinny,tady je ten odkaz kde najdeš články k tématu 30ti denní výzva. Den po dni co jsem jela a pak celkové shrnutí co mi ta výzva dala či nedala.

http://una-vez-mas-la-anorexia.blog.cz/rubrika/30ti-denni-vyzva/3

Omezení

27. září 2016 v 13:32 | Ko Ky |  Jen Tak
Ahoj,
Moc se omlouvám, že tu nejsem, ale bohužel mi na dobro odešel ntb. A než budu mít nový, tak to chvilku potrvá.
Neznamená to,že nebudu nic přidávat. Jen v omezené míře a hlavně s tabletem vůbec neumím, tak vždy mám co dělat, aby to bylo správně.
I dle úpravy to trochu bude váznout,tak s kým budu ve styku nebo jsem byla,tak automaticky patří mezi sbecka,jen prosím o pochopení, když se nenajdete v seznamu. To budu upravovat až budu mít ntb. Teď přes tablet toho schopná upravit nebudu.
Zatím se mějte pěkně. ☺💪👍

Nový měsíc září

3. září 2016 v 16:31 | Ko Ky
Ahoj,

docela se toho u mne událo a byla i tady dost hádka, tak jsem na blog neměla ani pomyšlení a musela řešit reálné věci. Ale je tu nový měsíc září a co to vypovídá?
Že synovec začal chodit do školky, takže budu mít víc času pro sebe a své věci či koníčky. Usmívající se A postupně oživovat své kanály. ❤

Už jsem třetím dnem oživila účet na ask.fm(můžete vidět zde v menu) a budu v tom i nadále pokračovat.
Pak to chci začít i pomalu obnovovat i zde, ale moc se omlouvám díky tomu, že se bratr na mne vykašlal a nemám nový OS, ale starý, na kterým mi některé věci nejdou, protože nemám aktualizované dané programy a aktualizovat ani nejdou díky starému OS, tak si budu než si seženu jiný ntb stačit s tím co mám a snad to nebude vadit. Budu se snažit, aby to co tady bude bylo atraktivní a přehledné, ale to co jsem plánovala prostě zatím není možné.
Jsem i aktivní na FB stránce, kterou můžete vidět zde v menu.
I mne můžete vidět na instagramu, kam přidávám různé fotky. Během zítřka přidám hromadnou fotku k daným účtům, abych vám přiblížila co tam tak můžete vidět.

Zatím se mějte krásně