Červenec 2016

Videa ke cvičení

11. července 2016 v 18:18 | Ko Ky |  Mé cvičení
Ahoj,

v jedné skupině mi byly doporučené tyto videa, tak vám je dám i sem a během zítřka hodím na papíře jaký plán jsem si sestavila na tři měsíce.

Dá se to chápat nebo nedá??

11. července 2016 v 10:45 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

přes víkend jsem si tak povídala s mámou o sestře a švagrovi a máma mi prozradila, že sestře měla praktická doktorka, ke které i já chodím říci, že jsem na synovce fixovaná a předvádím se s ním??

Můj vztah se synovcem je asi takový, že s ním ráda trávím čas,ale když si plánuji věci jeho do nich nepočítám. Jdu s ním ráda na hřiště, na výlet, něco mu koupím jako ostatně i ostatním synovcům a neteřím, které mám. Jsou i pak chvíle, kdy mne řekne sestra nevybraným způsobem, ať je se mnou a hraje si nebo jde ven nebo na výlet. To samé, i jak je s babičkou(s mojí mámou). Pak, když chci jít k doktorce a nemá ho kdo hlídat nebo je máma po několika nočních, tak chce synovec se mnou, tak ho beru. Nebo, když jdu někam a chce jít také a dovolí mu to sestra, tak proč ho nevzít?

Nebo se mám vždy svůj život přizpůsobit, tak abych nikam nechodila se synovcem??To je něco špatného, že synovec chce být se mnou a je mu to i občas přikázano?? Nějak nechápu myšlení paní doktorky...

Pa Vaše Ko Ky