Co bude s blogem?

26. května 2016 v 20:56 | Ko Ky |  Mé plány
Ahoj po dlouhé době,

dost dlouho jsem tady chtěla něco napsat, ale vždy se to nějak pokazilo. Zamračený Po přečtení celého článku i pochopíte proč.

RODINA

V této oblasti nastalo mnoho změn od doby co jsem tady o ní psala posledně. Mám čtyři sourozenci. S nejstarším bratrem(letos mu bude 30 let) se vídám jen tak jednou za uherák, protože co se mu narodil druhý syn, tak jeho přítelkyně ho pěkně hlídá,aby nedělal žádnou botu a hlavně všechny finance má ona(i co on vydělá), tak ač občas napíše, že přijede, tak nepřijede, protože buď musí rychle do práce a nebo na to nemá, protože mu jeho přítelkyně na to nedá. Prostředního bratra(27 let) jsem neviděla několik let, protože on sem ,kde bydlíme vůbec nejezdí a mi za ním taky moc nesmíme jezdit, ale jednou či dvakrát za měsíc si napíšeme. Stejně starý bratr jako já(26 let) se tady občas ukáže, ale od doby co vyšlo najevo jeho jiná orientace, tak tu moc už nebývá, ale v kontaktu jsme. Ale kvůli čemu hlavně zaostával blog je má sestra (28 let), která se začátkem minulého roku odstěhovala, ale zase letos přistěhovala a chová se tak, jako bych měla jen povinnost se starat o jejího syna(mého synovce) a o úklid domácnosti, protože ona chodí od rána od čtyř hodin a vrací se domů kolem šesté a přes týden nic neudělá a ani moc se nepostará o syna a ten pak je u mne i spí a co je pravdou synovec je více se mnou než s ní. A o víkendu, když má náladu, tak něco malého udělá nebo jen věci pro sebe, ale to hlavní vždy nechává na mne a na mámě.
Nám to dost vadí a i jsme jí to říkaly, ale nějak se nemá na to,aby to zlepšila. Tak to je i důvod, proč tu nejsem jako dříve, protože synovec je už starší a je to pěkné číslo a ještě uklízet celou domácnost je dost namáhavé a na strávení na internetu není pak energie.
Tímto netrpí jen blog, ale mnoho věcí co bych chtěla dělat, tak nedělám, protože se musí tato situace vyřešit a to dost brzy, protože chci mít svůj vlastní život a ne se pořád starat o někoho, kdo není ani za to vděčný.


HUBNUTÍ

V této oblasti je to na dvě věci. Neříkám, že bych se nesnažila, ale od doby co se potýkám s onemocněním štítné žlázy, tak se snaha o lepší postavu stala nulovou a nějak to co má pomáhat na hubnutí na mne nemá účinek jaký to má mýt a spíše, když se o něco snažím, tak se to ještě zhorší a pak nemám vůbec chuť něco dělat, ale spíše opět hladovět a vrátit se do anorexie. A je to pořád dokola, zhubnu 2-5 kilo a pak naberu i o dvě kila navíc a takhle je to pořád dokola. Tak si brzy zaplatím výzvu od 30ti denní výzvy a to výzvu do plavek a snad mi to pro začátek pomůže a pokud ani tohle mi nepomůže, tak už dost dlouho přemýšlím, že půjdu na bariatrickou operaci, která mi nějak může pomoci.


STRAVOVÁNÍ

V této oblasti je to o něco lepší i horší. Lepší v tom, že nejím tolik věcí jako dříve a ani po nich nijak netoužím, ale horší v tom, že občas se stává, že z některých potravin je mi špatně a proto postupem času do seznamu,co nesmím jíst, aby mi nebylo špatně se přidávají další potraviny včetně pití. Například Caro jsem zcela milovala, ale co jsem ho naposledy měla, tak je už v seznamu co nesmím, protože při jeho konzumaci bych jen měla každý den střevní problémy.

PŘÁTELÉ

Sice jich nemám moc, ale ty které mám díky situaci se sestrou nevídám, jak bych chtěla i oni by chtěli. Tak i kvůli nim chci dost věcí změnit. Sice to není jen kvůli sestře, ale bylo to i kvůli škole a teď i pár měsíců to bylo kvůli zdraví, kdy jsem nesměla chodit moc ven,ale dle zdraví se to postupně zlepšuje a dle sestry, prostě musí pochopit, že mám i svůj život a sice to bude těžké a bude na mne dost protivná a zlá, ale nebudu dělat nic špatného. Pokud nepochopí, že mám svůj život, tak až si srovnám své věci, tak se budu snažit se dost brzy odstěhovat.

A proto jsem tady nebyla a nepsala, ač občas vyšel článek a občas i někoho navštívila. Tak nevím, kdy to bude zcela rozběhnuté, ale budu přidávat vždy, jak to bude možné.Už ne za několik měsíců, ale za kratší dobů, ale abych tady byla každý den, to opravdu ještě nebude.

Pa vaše Koky
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elis Elis | Web | 1. června 2016 v 23:10 | Reagovat

Ahoj Koky moc jsem na tebe myslela a chodila na blog nakukovat... máš to těžké, hlavně se nevzdávej svého života, rodina si má pomáhat, ale všechno má své hranice...
Jsem ráda, že se vracíš na blog, i když to nebude denně, času je málo já s časem také zápasím, už nestíhám dávat nové příběhy nebo pokračování dva až třikrát týdně jsem poslední dobu ráda když to je jednou v nejlepším případě dvakrát za měsíc...
Mám nový příběh od loňského roku a je úspěšný a holkám se líbí, tak se zastav si počíst, určitě ti to zlepší náladu... :-)

2 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 11. července 2016 v 11:10 | Reagovat

[1]:
Ahoj Elis, je to těžké a hlavně ještě,když se dozvím, že jak dělám dobré věci někdo hodnotí jako zlé, tak pak nevím co je správné či nikoliv a trochu se v tom ztrácím. :-(
Na Tvůj blog občas zavítám, ale nepřidávám nic,ale dnes během odpoledne něco přidám a trochu zaspamuji, jak jsem viděla články, tak mě to láká něco k tomu napsat. :)

3 Elis Elis | Web | 12. července 2016 v 0:49 | Reagovat

Lidé často hodnotí druhé podle sebe, potom přisuzují své vlastní důvody k chování druhých, tak se tím nenechej zmást... jen ty sama víš co, jak a proč děláš se synovcem atd., ostatní se jen domnívají, tak se tím nenechej rozhodit, nic to neznamená i když to říká nějaká doktorka, je to jen člověk jak ostatní a proto je omylná...

4 Elis Elis | Web | 12. července 2016 v 1:03 | Reagovat

Přehlídla jsem se, komentář č.3 patří dalšímu článku, už jsem ho tam zkopírovala...

[2]: To se stává, že lidé nepochopí proč se druhý chová tak jak se chová a vysvětlují si to po svém s tím si nelámej hlavu, nemusíš se nikomu zpovídat a něco vysvětlovat... říká se že není na světě člověk ten co by se zalíbil lidem všem, žij tak jak to vyhovuje tobě...

To jsem ráda, že se zastavíš na mém blogu, budu ráda za každou tvou návštěvu...

5 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 12. července 2016 v 9:11 | Reagovat

[4]:
Chápu,díky za vysvětlení.

To jo no jsou lidé, kteří tě budou podporovat a lidé, kteří tě nebudou podporovat a budou ti podkopávat nohy.
Dnes se také podívám. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama