Prosinec 2015

Vánoce 2015

27. prosince 2015 v 17:42 | Ko Ky |  Fotky
Ahoj všichni,

tak jak jsem slíbila, zde přicházím s fotkami z Vánoc. S fotkami co jsem dávala za dárky,cukroví,věnce,počasí a co jsem dostala.

-Minulé Vánoce jsem se nechala inspirovat kamarádkou a jedné své kamarádce jsem letos nadělila mýdlo s vůní pomeranče na problematickou pleť.


-Pro jinou kamarádku jsem dala sypaný čaj.


-Plyšový medvěd pro jedno tříměsíční miminko od kamarádka, které jsem dala ten čaj.


- takovéhle roztomilé plyšáky jsem dala holčičce od kamarádky co i ten čaj, hold už je po druhé maminkou, ale tohle dítě její starší.


-Tento dárek a pár maličkostí co jsem nefotila jsem dala třetí kamarádce.


-letošní cukroví, kterése u nás peklo a dělalo


- Už druhým rokem ho máme a letos jsem ho více používala.


-Zima alias Vánoce nebo Jaro? dnes i mne vzbudily ptáci co na jaře i v létě.


-Moje dárky co jsem dostala( jablka,mrkev a mandarinku, abych byla zdravá), kosmetickou taštičku, voňávou svíčku, jelenní lůj na rty, sprej a vonné kytičky se svičkou.


-A takhle si dopřávám, když mám klid(bílé víno).

K Vánocům a jiné

25. prosince 2015 v 10:30 | Ko Ky |  Jen Tak
Ahoj všichni,

vím, že tady nebyl dlouho žádný článek, ale tady na blogu jsem byla a pracovala na designu, který výjde během první poloviny ledna a bude to ,,nový" začátek tohoto blogu.
Už začátkem minulého týdne měl být tady článek a další, ale měla jsem pracovní schůzku, kdy jsem si řekla, že kdybych to předem napsala nemuselo to vyjít a já o tu práci stála, takže jsem to posunula a pak byl Vánoční úklid a srazy s kamarádkami apod. shon kolem Vánoc, tak až dnes se dostávám k blogu.

Tak Vám chci popřát zbytek krásných svátků a snad jste pod stromečkem našli to co jste si přáli. Během zítřka i dodám fotky co jsem dostala a od neděle či pondělí budete mít každý den článek, tak kdo se bude nudit nebo koho to bude zajímat se na ně může přijít podívat.