Říjen 2015

Znovu rozjetí

1. října 2015 v 23:26 | Ko Ky |  Plány
Ahoj,

po dvou měsících se hlásím s novým článkem, chtěla jsem už včera, ale byla jsem unavená, tak jsem to nechala na dnes.

Během těch dnů co jsem tady nebyla se dost věcí událo. Během dubna a května jsem měla mít zkoušky a mít už definitivně po škole, ale vzhledem k tomu, že jsem od března byla na tom špatně se zdravím a neuzavřely se mi některé předměty, tak jsem hold měla smůlu a měla začít teď zase studovat, ale dala jsem si na rok přerušení, protože jsem si ještě nedala věci (dle zdraví) do pořádku. Zamračený Ne, že bych se nesnažila, ale když nemám tu správnou léčbu, jakou bych potřebovala, tak těžko se jen tak uzdravím. což zatím to vypadá, že bych teď mohla mít tu správnou léčbou, tak do příštího roku mi už snad nebude nic bránit, abych si mohla dodělat školu.
A co se týče léta, toho jsem si vůbec neužila. Buď jsem jako obvykle byla nemocná a nebo jsem měla kolabsy a nebo jak byly ty vedra, tak jsem dost trpěla, protože pro mě osobně byly moc velké teploty, které jsem nedávala a tudíž byla skoro doma než někde venku. Nerozhodný Ale také, když bylo dobře, tak jsem byla venku.
Co se týče mého problémy se štítnou žlázou, tak jsem po roce a něco našla způsob, jak nepřibírat, ale abych dávala kila dolů, to ještě není tak zcela zajištěné, protože s tím mám problémy. Jsem od září konečně začala chodit na endo, kde mi zjistili, že mám snížený Progesteron a vitamín D, tak i dle tohoto faktu mi to hubnutí nejde, ale věřím, že jakmile dostanu léky, tak to bude lepší. Usmívající se


Tak to je zatím všechno. Článek ohledně toho, jak jsem na tom se cvičením, stravou, postavou(slíbené fota), tak budou na to speciální články. Teď od zítřka vás budu obíhat a zase pravidelně sledovat a i dělat nový design. :)