Červenec 2015

Druhý rok od založení

1. července 2015 v 9:20 | Ko Ky |  Návštěvníci
Ahoj,

jak se píše v nadpise, tak tento blog v pátek slaví svůj druhý rok založení. A tímto bych vám všem co jste tu byli a podporovali mě a snad budete i nadále, ač to není nijak povinné, to nechávám zcela na vás, poděkovat.


Jsem ráda, že tu mohu být s vámi a dělit se o různé témata. Ač to není můj první blog, ale je to první blog a i poslední, který je tu déle než půl roku(v pátek už dva roky) a který jen tak nezanikne.Kdysi, když mi na blog přišli lidé co mě nemají v lásce, tak jsem to zrušila a tady ač o něm ty osoby vědí je mi to nějak jedno. Je to můj život a nijak si ho neničím a hlavně nic špatného nedělám. A hlavně jsem ráda, že jsem se odpoutala od špatného prostředí, kde jsem dříve trávila svůj čas. Když jsem z těch diskuzí a skupin odešla můj život se změnil a mohu říct, že jsem bez nich šťastná a spokojenější a klidnější a vyrovnanější. Nevim, jestli to je právě tím, že jsem odtud odešla nebo prostě vyšším věkem, ale podle mě jistým dílem to má na to podíl, že jsem odtud odešla.Můžete se zde i brzy dočkat menšího dárečku v podobě srovnávacích fotek, jak jsem na tom. :-)


Tak sem dám takovou inspiraci na oslavování. Mohu vám říct, že se rozhodně tady nebudete nudit a budou zde dost změn a hlavně víc článků na cvičení, inspirativních článků a občas taky něco o mě a brzy taky více mých fotek.