Červen 2015

Nové připojení

25. června 2015 v 9:54 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak už mám nové připojení, tak tu opět mohu být bez problému. Včera jsem chtěla, ale jaksi jsem zkolabovala a od pěti hodin co jsem byla doma, tak jsem totálně až do dnešního dne jen ležela, abych si trochu nabrala síly. Usmívající se

Brzy tu bude nový měsíc a to znamená, že tento blog bude slavit své druhé narozeniny své existence a co bude dárkem? moje miniaturní změna na 5.7.2015 a pak o něco větší, ale ne nijak přehnaně na 24.7.2015 a bude tu více článků o cvičení, protože jsem trochu přidala na svém snažení se, tak to budu s vámi sdílet.

Zde máte ukázku mix fotek z mé stránky na FB, co si občas dopřeji. Usmívající se


Tak jdu vás oběhnout a dozvědět se o vás další informace, jak se vám vede, co jste dělali apod. :-)

Vaše Ko Ky Usmívající se

Pozdrav

19. června 2015 v 21:18 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

dost dlouho jsem měla u sebe synovce, který mne zaměstnával a proto jsem úplně vyřadila internet a byla spíše více s ním než u ntb, protože jsem na to neměla pomyšlení a hlavně synovec mě vždy uměl natolik unavit, že jsem byla ráda, že mohu vůbec existovat a nemusím nic jiného už pak dělat. Tak se vám chci omluvit.

Mám pro vás přichystaných mnoho novinek, které během týdne bych chtěla zveřejnit, ale dřív jak v pondělí nebo až ve středu to nebude, protože zítra mi končí připojení k internetu, takže z toho důvodu tu nemohu být. Tak se vám i za toto omlouvám, ale vše beru na vědomí a žádosti o spřátelení příjímám a hned, jak budu mít to nové připojení, tak si vás zapíšu. A samozřejmě všichni co sem chodí a mi tu zanechali komentář a koho jsem kdy obíhala a i už dávno skončil, tak všichni můžete očekávat hojnou návštěvnost. Mrkající A ty Kájo, tobě se na mobil taky ozvu neboj a vy co jste se ptali z jaké stránky mám ty jídelníčky, tak to mám z www.kaloricketabulky.cz

Tak už tu nebudu kecat a jdu se léčit pro dnešek, už nějaký den mám Bioparox, který mi tu bolest ještě zvětšuje, ale tak co, někdy to bude lepší. :)

Zatím se mějte hezky a v týdnu pa Líbající


Minulý víkend ve znamení dětských dnů

4. června 2015 v 19:53 | Ko Ky |  Fotky
Ahoj,

už jsem celkově vyřešila, jak a co budu mít, tak mi nebrání už nic, abych tady opět mohla být a to ve velkém rozjet a prvním článkem v letošním měsíci bych chtěla ukázat pár fotek, jak a hlavně s kým jsem strávila minulý víkend (30.5.2015 - 31. 5.2015). Ukážu pár fotek neb sice jich je hodně, ale ne všechny mohu sdílet.
-Ze soboty z Prahy na Náplavce vyfocený můj synovec s maskotem Kubíka :-)

-A takhle synovec zakončil sobotní den ležení u psa, který přišel s paničkou na návštěvu :)

-Takhle jsme hezky začali nedělní den ve Žlutých lázních :-)

-A takovéhle zvíře jsem si nechal namalovat :-)


-A tady je zcela vidět, jak je rád, že tam je :-)


-I osvěžení muselo být :-)