Duben 2015

Vyřizování

18. dubna 2015 v 11:54 | Ko Ky |  Nákupy
Ahoj,

taky mne napadlo jako to má některá z většiny holek otevřít novou rubriku a to jsou ,,Nákupy", kam budu dávat co jsem si pořídila nebo zařídila.

Tak pro tento týden řečeněji čtvrtek-pátek jsem si pořídila toto:


-notes s tvrdými deskami na zapisování jídelníčků, protože co si zapisuji na kalorickychtabulkach dr. Krchovi či obvodní nemohu ukázat, tak jsem se opět vrátila k této podobě(k dr. Krchovi momentálně nechodím, ale kdybych chtěla znovu začít, tak ať mám co ukazovat)

-zařídila jsem si novou kartu dr.maxe

-zařídila jsem si jiný formát simky

-barva na vlasy, kterou si buď dnes večer nebo zítra budu dávat pro nový začátek nového života

-koupila si pudr,make-up a korektor

-nové sluneční brýle, nějak už začalo být jen krásně, tak ať moje oči netrpí

-prozatím jsem si pořídila tento nový mobil a až si vydělám více, tak bude jiný, alespoň mohu být i přes mobil online na fb :))

O jedné osobě co si myslí, že je bůhví co

8. dubna 2015 v 20:42 | Ko Ky |  O lidech
Ahoj,

nějak mi to nedá a díky tomu, že jsem se dnes dozvěděla, že jedna spolužačka ze školy vykvákala všem ve třídě můj blog(kdo o tom ještě teda nevěděl) a myslí si, jak bůhví mi tím uškodila a pěkně mi to nandala. Smějící se Smějící se

Dříve jsem se s ní bavila a s určitými věcmi jsem se jí svěřila, ale od té doby co jí opustil kluk se dost změnila a kope kolem sebe. Se mnou už se pohádala, kvůli tomu, že mě odkopla a já jsem si to nenechala líbit a jí to v pálila do tváře, tak byl oheň na střeše, ale pak jsme se neviděly a nepsaly, ale pak chvilku ano a jak jsem jí řekla přímo na férovku, že není empatická, nemá cítění pro druhé a je jedno co se děje s jejími blízkými apod, tak mi na to napsala, že to je stejné jako kdyby mi ona napsala, že jsem kráva a se semnou přestala úplně bavit. Po čase si mne odstranila z FB, instagramu a teď tohle? bože co já jsem komu udělala?? Nerozhodný Nerozhodný

Hold asi kope kolem sebe a vidí, že já jsem slabý článek, tak to na mne zkouší... Nevím co tím sleduje a nechápu co mi má vadit na tom, že lidi ze třídy vědí mojí adresu blogu? když již stejně poloviny třídy to věděla, že jsem trpěla anorexíí také a sebepoškozováním také a o co se zajímám také. Jo možná, že nevěděli, co je momentálně se mnou, ale nic osobně se nového tady nikdo nedozví, jen si potvrdí své doměnky.

Nebojte blog rušit nebudu, za to mi ta holka nestojí a navíc, tento blog je dost známý a je škoda ho rušit. Takže nebojte blogovat i nadále hodlám i za cenu těchto negativních věcí, které spíše nechápu, ale to asi už tak chodí a chodit bude, když chce někdo kopat kolem sebe.


Inspirace 27

4. dubna 2015 v 14:09 | Ko Ky |  Thinspo
Ahoj,

dávám sem trochu menší inspiraci na toto aprílový počasí. Usmívající se

Narozeniny

2. dubna 2015 v 0:00 | Ko Ky |  O mě
Ahoj,

dnes mám narozeniny, které budu strávit se svojí kamarádkou a synovcem ve víru Prahy, tak snad nám výjde počasí, abych si to hezky užila. Usmívající se