Listopad 2014

První adventní neděle

30. listopadu 2014 v 18:40 | Ko Ky |  Život
Ahoj,

jak mnozí víte(snad všichni), tak dnes je první Adventní neděle a proto sem přicházím s Adventním kalendářem(viz obě fotky) z minulého roku, ale ty dny budou ve stejném duchu, jak je to na nich napsané,jen hold v jiný den. Tak se nechte inspirovat.Mám to z toho časopisu pro dívky IN!, jak jsem si nedávno objednala vzorek.

Fotky z minulého týdne

29. listopadu 2014 v 16:30 | Ko Ky |  Fotky
Ahoj,

tde vkládám dvě fotky, které jsem přidala na svojí stránku na FB a pomocí tlačítka Prt Sc SysRq vkládám i zde a kdo chce vidět další popisky u fotek musí juknout na stránku. ;)


Snažím se dohnat co jde

26. listopadu 2014 v 21:23 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak u doktorky jsem dopadla, takže jsem dostala léky a řekla mi, že klidně se nemám bát říct těm sestrám co tam pracují(ne profesorce), o vyvětrání, tak jsem zvědavá zda k tomu v pondělí budu mít odvahu nebo budu spoléhat, že když mám tedy léky bude vše v pořádku. No uvidím, ale vzhledem k tomu, že tam mám poslední den praxe, tak bych ten den chtěla odtamtud odcházet bez bolestí a zvracení, tak by to stálo za to, abych si o to řekla a nevěřit zda něco pomůže a pak nadávat, kdyby náhodou ne.
-inspirace z pinterestu, která je podobná té mé cestě

Co se týče praxe na leden, jak jsem zde psala, že se budu dotazovat, tak mi odepsaly, že mě tam vezmou, ale taky mi napsaly, že tam mají další dvě slečny na praxi a tudíž by se mi nemohly individuálně věnovat a nedávaly by mi tolik práce, tak se mám rozhodnout a pak jim dát vědět, tak přemýšlím, jak to vyřešit, protože já jsem spíše typ osoby co má rád individuální přístup a hodně práce, aby mu to na praxi rychle utíkalo a něco více měl z praxe, tak ještě uvidím, jak to vymyslím.

Včera jsem si dopřála odpočinek, aby se mi udělalo dobře a díky bohu mi to i dost pomohlo.

Dnešek jsem se už začínala pomalu doučovat co bych měla a nevím, jestli kvůli tomu nebo kvůli něčemu jinému, ale bolí mě z toho hlava, že mám v sobě ibalgin a doufám, že to přejde, abych nasoukala nějaké informace do hlavy, ale tak aby mi nepraskla. :)

Tak mi držte na zítřek na tři testy(PSY,ZAP,PRÁVO) palce, abych to napsala dobře a neměla na krku další nervy, které mi spíše kazí krásu a mé i tak pocuchané nervy. :)

Snad jste se dnes měli dobře celý den jsem nějak myslela na vás a proto zítra a hlavně i pátek čekejte dost článků. :)

Odrovnaná

25. listopadu 2014 v 10:04 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak včerejší praxe mě trochu odrovnala a díky ní měla jinak postavený den, než jsem i plánovala, a proč? protože se tam nevětrá a vzhledem k tomu, že na takové prostředí nejsem zvyklá, kde se nevětrá hned mě bolí hlava, tak ani včerejšek nebyl vyjímkou a vzhledem k tomu, že jsem ani neměla léky, tak bylo i zvracení, které je i dnes, tak už mám bolavý krk od toho, tak jsem zvědavá co na to řekne doktorka.
Minule na praxi(před dvěmi týdny) mě taky bolela hlava, ale jsem to dala, protože jsem měla léky, tak jsem zvědavá co se bude dít příští pondělí, protože to pochybuji, že bych sehnala léky, takže to bude zase masakr a zde pokud si to vylosuji bych měla dělat závěrečné zkoušky? tak to ani nevim, jak je dám...
A profesorka hned, že si na to tam musím zvyknout jako kdyby brala za to, že mi tam vadí vidět ty otevřené dekubity, stomie, zavedený PEK apod, což tohle sice moc nemusím, ale kvůli tomu ten můj stav není, kdyby se tam dalo normálně dýchat, tak mi nic není, ale prostě se to tím ,,smradem" a dýcháním tak zamoří, že mě z toho bolí hlava a když je to moc silné, tak i zvracím a ona mi bude říkat o tomhle? :/


Víkendová práce

23. listopadu 2014 v 20:20 | Ko Ky |  Mé plány
Ahoj,

jak jsem včera večer slíbila, zde je článek co jsem dělala o víkendu a další věci.

Víkendová práce:

 • SPSZ- dopsala si 9 stránek A4
 • PEC- dopsala 2 a půl stránek A4
 • LIT- dopsala 3 a půl stránek A4
 • ZAP- dopsala 3 stránek A4
 • byla v obchodě koupit otci cigarety
 • smazala 233 zpráv na FB
 • roztrhala učebnici, kterou bych nikde neudělala(72 stránek) i v rámci odreagování se od deprese
 • umyla si pořádně vlasy
 • sundala dvakrát prádlo a dvakrát pověsila
 • vyčistila si pleť s Lirene(hydratační tonikum)
 • upravila si obočí
 • napsala si na praxi do Klokánku zda tam mohu jít
 • MAT-napsala 2 stránky A4
 • trochu si uklidila v papírech
 • připravila se na zítřek

a takové nedůležité věci, že je sem ani psát nebudu.

Také jsem se rozhodla, že si zacvičím, tak včera jsem si jen na chvilku zacvičila, abych to nepřehnala a dnes jsem to nestíhala, tak doufám, že zítřek bude večer trochu volnější, abych si mohla dát třeba 20 minut cvičení. :)

Tak se pro dnešek mějte a já pádím spát, protože zítra ráno opravdu brzy vstávám i brzy vyrážím. :)

Inspirace 24

22. listopadu 2014 v 21:33 | Ko Ky |  Thinspo
Ahoj,

pro dnešek sem dávám inspiraci, protože jsem dneska strávila celý den psaním zápisů, takže zítra bude článek o víkendové činnosti a dost věcí v něm bude napsáno. :)


Nahoře a dole

21. listopadu 2014 v 20:23 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

v úterý jsem nakonec zůstala doma a nikam nešla a brala poctivě léky, aby se mi natékání zlepšilo a i hezky odpočívala, ale i přesto se mi to nelepšilo a proto jsem původně měla zůstat doma do středy, jenže se mi to nezlepšilo, tak jsem byla celý týden doma a musím si přes víkend udělat něco, aby se mi to zlepšilo a už mě to netrápilo dál chybět ve škole ani v práci nemohu.
Od úterý bojuji z podzimní depresí i jsem o tom nejvíce si psala s kamarádkami, protože kdybych si s někým nepovídala, tak bych už tento den zvolila buď, že si vezmu takové množství léků, abych se vyspala celých 24 hodin a nebo, že bych se pořezala a vybila své bolístky ven, abych si ulevila.

Ve středu jsem si vzala další lék a nějak to nevymyslela dobře a ač jsem zkusila jít jen ven vynést koš, tak jsem měla co dělat, aby mi močák nebo ledviny neprasklo, protože jsem k tomu neměla daleko, ale díky bohu jsem to zvládla. Jinak jsem si dopřála hezký odpočinek. I během středy se mě deprese držela, že další den večer jsem opět brečela. :(

Ve čtvrtek už to semnou bylo o něco lepší, ale ještě trochu depka u mě byla. Tak jsem si na odreagování vzala učebnici, kterou už nikde neudám a jsem jí částečně rozstříhala při některých věcích do školy, tak jsem jí celou zklikvidovala trháním a mi to dost pomohlo. ;-) Pak jsem trochu pečovala o své tělo jinak si potom lehla k TV, že se budu dívat a ani nevim kdy se mi podařilo usnout, ale stalo se tak, tak pak dnes ráno kolem půl třetí ráno jsem všechno vypínala, jak Tv, tak i ntb a šla dále spát.

A dnes vstávala kolem deváté a byla docela tedy unavená, že jsem si i chtěla zase lehnout, ale nakonec to pak přešlo, že jsem pak šla umývat nádobí a vynesla láhve a koš a byla u dědy něco vyzvednout pro tátu a tedy musím říct, že dnes jsem to dala. To je asi tím, že jsem si zapomněla vzít lék. :/ No nic, tak zase zítra si ho musím vzít, abych na tom byla lépe. :-) Jsem i dneska trhala dvě učebnice a jeden časopis a jsem moc pěkně odreagovaná, že se mi chce něco dělat, tak si napíšu pár zápisů.

Dnes jsem přemýšlela, kdy vám sem dát na ukázku svoje fotky, jak vypadám a už vám mohu říct termín, kdy to sem dám a kdy že to bude? v období mezi 23.12.-26.12. se na to můžete těšit. Usmívající se
Zítra bych chtěla být dost aktivní, tak doufám,že mi v tom nic nezabrání. Ráno musím jít na poštu, pak do knihovny a potom psát a psát a učit se, učit se a chtěla bych pokud to zdraví dovolí i začit cvičit, protože už to docela nutně potřebuji, sice si držím váhu stejnou a nijak nepřipírám, ale dle pocitů bych to chtěla zlepšit, ať jsem v pohodě.


Inspirace 23

20. listopadu 2014 v 15:54 | Ko Ky |  Thinspo

Slíbená novinka

19. listopadu 2014 v 15:56 | Ko Ky |  Návštěvníci
Ahoj,

jak jsem před nedávnem slíbila, zde je první novinka a jaká?


Můj e-mail, kde mne můžete kdykoliv a s čímkoliv kontaktovat. Kdo se bojí na něco zeptat, takhle věřejně, tak můžete tam. ;)

Gazpacho

19. listopadu 2014 v 9:00 | Ko Ky |  Recepty

www.marianne.cz

Mix fotek

18. listopadu 2014 v 16:13 | Ko Ky |  Fotky
Ahoj,

zde je mix fotek, které se mi tady nakupily.


-Takhle to dopadá, když si synovec zkouší brýle a příjde se mi ukázat a ještě poslechne na povel a usměje se. :D LíbajícíLíbající


-Zde je na ukázku můj plakát, který jsem v pátek odevzdala a ve čtvrtek od sedmi od večera do půl jedné ráno pracovala. Ač, se zdá, že tam toho není moc, tak to dalo dost zabrat, to pečlivé vystřihnutí, napsaní, obkreslení, vybarvení apod.

Překrásný víkend plný práce

17. listopadu 2014 v 14:04 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak v sobotu jsem si koupila žvýkačky a jsem za ně moc ráda a doufám, že mi i nějakou dobu vydrží. :D V sobotu jsem si i trochu pospala nějak jsem se necítila dobře a po zbytku dne, kdy jsem se probudila, tak jsem se dívala na TV a byla u ntb.

Včera jsem si dříve přivstala, protože už jsem nemohla spát, tak jsem si v klidu vychutnala snídani a pak kolem poledne jsem jela něco vyřizovat sobě, pro otce a na mini nákup, tak když jsem se kolem třetí vrátila, tak jsem si odpočinula a vrhla se na psaní zápisů, tak jsem stihla napsat 3 stránky A4, které jsem následně oscenovala a vložila do příslušné skupiny na FB. Potom jen koukala na chvilku na televizi a kolem desáté šla spát s tím, že chci brzy vstávat.

A jak to dneska bylo? vstávala jsem brzy či ne? no samozřejmě, že nevstávala. :D Hold jsem nějaký lenoch. :D , ale omlouvá mě to, že jsem trochu chromá, protože od soboty mě trápí natékání nohou(i nártu), takže jsem zvědavá, zda se to zlepší, protože se jen tak tak vejdu do bot a když se mi to ještě zvětší, tak nemám v čem jít. :/ Potom jsem byla chvilku na ntb a šla něco malého koupit a vrhla se na psaní zápisů, kde napsala čtyři stránky A4 a 12 stránek pak následně oscenovala a vložila do skupiny. Potom jsem umyla nádobí a teď píšu tento článek, u kterého jsem se stihla i v klidu najíst. A co potom? potom vás oběhnu.

A až si udělám činnost na ntb, tak půjdu pověsit prádlo, vynést láhve a psát další zápisy, které následně pak budu scenovat a pak bych i během dne chtěla vyluxovat, umýt si pořádně vlasy, nalakovat nehty bezbarvým lakem, napsat si pár stránek do zápisů apod. No prostě dost věcí mě čeká během dneška, tak se nebudu zdržovat a všechno to pečlivě začnu plnit. :-)

Během dneška bych chtěla na tento týden přednastavit články, abyste měli co číst, protože nevim, jak na tom budu s časem na napsání článků a nějak ani nevim zda s tím natékáním mě doktorka nepošle do nemocnice, protože mám v sobě léky a co se děje je jen to, že chodím častěji na záchod, ale že by se to nějak zmenšilo to se nedá říct. :/ Ale doufám, že mi to brzy zmizí chci už pořádně cvičit a při tomto rozhodně nemohu. Tedy mohu, ale to bych si jen uškodila a to rozhodně nechci, tak musím počkat, až se mi to zlepší.

Vánoce v mé rodině

16. listopadu 2014 v 9:35 | Ko Ky |  O mě
Ahoj,

tento článek bude o Vánocích, jak je slavíme v naší rodině a co děláme během prosince. Není to článek o myšlenkách, ale o skutečnosti, takže pokud si to přečte někdo, kdo mi přiurčil, jak bych měla slavit Vánoce, tak se předem omlouvám, ale k tomu článek nebude veden, je veden výhradně jen dle skutečnosti, jak a co děláme.

Cukroví

Poslední roky jsme měli cca pět a více druhů cukroví, které dle těsta a pečení dělaly ségra a máma, protože já jsem se v té době nacházela ve škole, takže jsem občas pomáhala, buď dávat těsto do formiček a nebo je zdobit a nebo občas jsem i košíčky dělala sama dle pečení nebo kokosové kuličky dělala sama.
-Pracny(rok 2013)

-Vanilkové rohlíčky a kokosové(rok 2013)

-Cukroví(rok 2013), které jsem si nesla do školy ke svačině, ale bez kuliček, protože ty jsem dělala až o Štědrým dnu.

A letos vám za boha, ač byste mě i mučili, abych vám prozradila jaké budeme mít letos cukroví, protože to neví nikdo z naší rodiny, se to dozvíme až cca od 15.12. a proč? no, protože se nějak u nás rozhodlo(beze mě), že se letos u nás nic péct nebude a tak to máma u jedné své kolegyně v práci objednala a v určitém termínu nám to předá, tak proto nic sdělit nemohu, ač bych ráda sdělila.

Srazy

Každý rok v tomto období(od konce listopadu a během celého prosince) se scházím s kamarádkami a kamarády si buď na kávu nebo cokoliv co nám příjde pod ruku(svařák, víno či čaj apod.) nebo i něco sladkého ve Světozoru. A předávám jim všem dárky a některé mě taky, ale to není pravidlem, že bych chtěla od nich dárky stačí mi, když se uvidíme a to je pro mě dost velkým dárkem.
A takhle jim zabaluji dárky(rok 2013) a pak jdu na sraz, který buď probíhá formou procházky Prahy a podívání se na Vánoční věci nebo stavení se někde na posezení nebo oběhnutí obchodů a případně ještě něco koupit a hlavně ač uč děláme cokoliv, tak si samozřejmě i dost povídáme, jak se nám vede a co jsme dělali za tu dobu co jsme se neviděli.
I během srazu formou procházky fotím podobné věci do sbírky. :)

Rodiče žádné takovéto srazy neprovádí možná v rámci práce mají Vánoční posezení a tam si něco předají. A pak ségra se sejde se dvěmi nebo jednou kamarádkou u ní doma a tam si dělají co uznají za vhodné.

Úklid

Jako každý rok je to spíše převážně na mě a na ségře, ale spíše více na mě, protože to umím nejlépe, tak mě takto využívají a mě pokud nemám něco jiného na práci mi to nevadí, protože si to naprosto parádně užívám, protože jsem ten typ člověka, který má rád pořádek podle sebe a tak to i tak je, takže jsem pak plně spokojená.

Zdobení Vánočními věcmi

Každý rok zdobí buď týden před Vánocmi a nebo dva až jeden den předem, protože to tak chtějí rodiče, u nás neplatí pravidlo, že na Mikuláše by se to mělo zdobit, ale letos bych toto pravidlo chtěla zavést kvůli synovci, aby si to zapamatoval a pak ve školce nebyl zmaten, ale to pak znamená, že to zdobení budu muset udělat sama.
Zdobíme okna nalepovacími fóliemi, venkovní dveře věncem a na různé rámy dáváme různé ozdoby v podobě zvonků a šišek a stromek máme staletý anorektický, takže ač i se ozdobí vypadá hubeně, ač je na něm dost věcí.
-Trochu dost nekvalitní fotka, ale je na ní vidět, že náš stromek je opravdu hubeňour. :D

Dárky

Na Vánoce si dávám dárky ve škole, s přáteli a pak s babičkou a mámou, ségrou a teď i se synovcem. Dárek od otce a od dědy nedostávám a otci nic nedávám, protože to nechce a dědovi dávám.
Dárky(rok 2013) co jsem dostala od babičky.
-Dárky(rok 2013) co jsem dostala ve škole.

Zpívání u stromečku

Každý rok u nás ve městě bývá poslední týden před Vánocmi v podvečer zpívání u stromečku, kam občas chodím a minulý rok jsem byla se synovcem a kamarádkou a pokud se letos něco nezmění ve stejné sestavě chceme jít i letos.

Akce s Vánoční tématikou

Jsem nikdy nechodila na žádné akce, možná jako asi malá jo, ale to už je strašně dlouho, že si to ani nevybavuji, ale letos se synovcem za přítomnosti jeho mámy(mé ségry) samozřejmě na nějaké akce, kde budu figurovat jako fotograf rozhodně půjdeme, ať malý má památku.

Práce a práce

14. listopadu 2014 v 17:28 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

jdu napsat pár řádků, jak jsem si těch pár dní žila(od úterý od odpoledne do dneška a co budu dělat o víkendu). V úterý se ani nic moc nedělo, jen mě i večer i mojí mámu vytočilo, jak se zachovala ségra, ano zase něco předvedla. Je celý den(tedy od dopoledne do večera) se svým synem a manželem, ale co večer ho dá domů a starejte se kdo chcete, ale já jdu pryč a když jsme jí volaly, že malý chce spát a bez ní neusíná bez pláče, tak nás ještě div neseřvala, proč jí voláme a její odpověď do telefónu byla:,, Tak si ho vem k sobě". Chápete to? prostě občas se ségra chová na palici...


Ve středu jsem šla později do školy, tak jsem si chvilku i déle prospala a ve škole to uteklo tedy jako voda a doma také, že jsem i šla dříve spát, abych ráno neměla problémy vstávat.

Ve čtvrtek jsem toho po ránu nějak moc hodně stíhala, jsem si psala zápisy do jednoho předmětu, z kterého jsem dneska psala test a o hygieně apod. ani nemluvím. A ve škole nečekaný test z psychologie, takže do bude dostatečně ne-li nedostatečně. :-/ Kdybych aspoň o tom věděla, tak se na to podívám, ale příjdu nepolíbena na ten předmět a pak se ani nedivím, že to takhle dopadne, tak si to hold v jiným termínu budu muset opravit. Pak po výuce jsem si zašla do Tesca koupit dva chutné energy drinky se sladidlem a pak šla se skupinou na jednu exkurzi, kterou jsme měli blízko školy a nemuseli tam nic platit, tak jsem ráda, že jsem tam byla a dozvěděla se nové informace. Určitě o této exkurzi napíšu článek, je to téma dost obsáhlé a někteří by ani do mě neřekli, že se o toto téma zajímám.
Potom, jak jsem se vrátila domů jsem do sebe něco hodila chvilku si poslouchala písničky a pak cca kolem sedmé večer až do půl jedné ranní(do dneška) jsem dělala plakát, který se dneska musel odevzdávat, tak proto jsem musela být tak dlouho vzhůru a pracovat nad tím(v článku o fotkách čekejte vyfocený plakát).


Dneska se mi absolutně nechtělo z postele, ale nakonec jsem se dostala. A než jsem šla do školy jsem si koupila chutnou sváču(Bebe medovo-oříškové) a müsli pro zdraví(těch šest koleček) a pak si příjdu do školy, kde jdu s vědomím, že své kamarádce zaplatím za knížku co objednávala a co? ona tam není, tak mě to trochu mrzelo a pak jsem pořád někam chodila, že mi dnešek fakt utekl. Test ze SOP bych řekla, že výborná nebude budu ráda za chvalitebné a pak jsem si psala z pěstounských dávek a ČNB(Česká národní banka) a tedy nevim, u obou testů jsem něco zvorala, tak budu ráda, že budu mít za ,,dobrý" a mohu být i ráda, když jsem se neučila. :D Jo kdybych se to učila, tak z takových věcí mívám výborné, ale jak na to kašlu a jsou tam dost chytáku, které se nedají odvodit, ale pouze naučit, tak to jen tak dobré známky nejsou. Pak jsem vybavovala něco pro otce a byla na nákupu pro rodinu a měla sebou synovce, s kterým jsem se stavila chvilku na prolejzačky, když jsem mu to slíbila a teď než odejde otec(cca do sedmi) mám pro sebe čas, protože jak to chodí, tak ségra pak sedne k ntb a malý, ať se zabaví sám, tak pak jde zamnou a dnes nemohu říct, že si s ním nechci hrát, protože včera chtěl, ale díky té práce jsem nemohla a řekla, že si s ním budu hrát dneska, takže večer budu se synovcem i protože mu ségra nž jsem přišla řekla, že s ním budu, když jsem to tedy včera slíbila a jak je o mne známo sliby dodržuji.


Zítra si půjdu koupit velké balení žvýkaček, protože nevim co se to semnou děje, ale nějak mě to zachutnalo a mám potřebu žvýkat každý den. :D A jinak jsem zase bez synovce, tak toho budu muset využít a něco si pořádně udělat do školy, ať to nahrabu během toho, jelikož ze synovcem to opravdu nejde, protože ten mi všechno buď bere z ruky a chce to sám a nebo to chce dělat semnou a to většinou dopadá, že mi buď něco počmárá a nebo pokrčí a nebo i zničí. Tak jsem za každou chvíli, kdy ségra oznámí, že jsou pryč ráda, protože když je doma, tak moc toho ani dle úklidu nestíhám, ale jak je pryč, tak to vícekrát stíhám.


A v neděli? to se uvidí kolik toho stihnu v sobotu(zítra), ale 100% psaní zápisů a úklid domácnosti mě nemine. Pokud nebude hnusné počasí(myšleno pršet) tak bych chtěla jít na procházku ze synovcem a něco zase nafotit. Už se synovcem těšíme až bude prosinec, protože to se něco pořád děje, ať už Milukášské akce nebo ohledně Vánoc, Vánočních jarmarků, výstav, betlému, zpívání apod., tak to hodláme fotit, tak už to tu chceme mít.(více v článku o Vánocích).


Sendviče s camembertem a brusinkami

12. listopadu 2014 v 17:22 | Ko Ky |  Recepty
Ahoj,

tady je první přednastavený recept, který jsem si pro vás přichystala, tak si nechce chutnat pokud ho vyzkoušíte jinak se hezky kochejte a dělejte si chutě.


www.marianne.cz

Tak všelijak :)

11. listopadu 2014 v 9:42 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak jdu vám zase napsat pár řádků, jak se mi vede či nevede. Po zbytek neděle jsem odpočívala a dělala různé věci a i šla celkem brzy spát, protože jsem musela, jelikož mě pak čekalo ranní vstávání, protože jsem musela hodně brzy na praxi, tak proto všeobecně nemám ráda pondělky, kvůli tak moc brzkému vstávání.

Odpoledne jsem se vrátila a šla k doktorce pro razítko, že jsem byla minulý týden nemocná, ať nikde nemám problémy ani ve škole ani v práci. V té příležitosti jsem šla koupit ve slevě Margot a jsem si pak hezky pochutnala, ač jen na půlce, protože jsme si to doma rozdělili, tak i tak jsem si pochutnala. Usmívající se I jsem donesla ze sklepa synovci hračky a mu je pak z tašek vysypala a hrál si pěkně. I jsem se po zbytek večera učila do školy na písemky co mě čekají a šla kolem půl deváté spát.

Jenže ve čtvrt na deset večer jsem opět byla vzhůru, protože mě postihly šílené křeče do nohy, které nešly vydržet až jsem si je pak musela ovázat a lehla si s tím pocitem, že je to za mnou, ale co se stane ráno v jednu, když se celkově vzbudím? zjistím, že mám ztuhnoutou nohu(svaly) na místě té křeče, což mi omezuje chození, tak pořád masíruji a masíruji, ať se to dá do pořádku, tak snad nad tím během dne zvítězím.

Tak to je trochu moje činnost na celý den a pak také učení a učení. Synovec po dlouhé době tady nebude, tak doufám, že mě otec nechá na pokoji a nebude si chtít ze mě dělat sluhu(jemu to je jedno, že nemohu chodit), hlavně, že on bude mít co chce a o nic jiného se nestará. Jen si i přeji, ať odejdou i bolesti břicha, nějak mě od rána doprovází a ochromují a pak ani nemohu nic jiného dělat než jen ležet.

Jsem i pro vás na určité dny přednastavila opět chutné recepty, tak si pak můžete vyzkoušet. A na víkend se můžete těšit na článek o Vánocích, už mám kousek napsané a v pátek dopíšu a v sobotu nejspíš zveřejním. :) Zatím se pro dnešek loučím, jdu vás oběhnout a pak ve večrních hodinách naviděnou.

Local Cream-recenze

10. listopadu 2014 v 2:03 | Ko Ky |  Péče a móda
Ahoj,

jak jsem jsem slíbila přicházím sem s recenzí na vyzkoušený krém Local Cream na atopický ekzém. Sama osobně jsem ho nezkoušela, ale s tím co se mi sdělilo mohu zaručeně sdělit jen pozitivní věci, kterým i bez vyzkoušení naprosto věřím.

Vůně
Není nijak aromatická a je i možné, že žádnou vůni necítite, dkyž mi tohle to řekl ten člověk, tak jsem si říkala jaké si ze mě dělá asi ze mě srandu, ale ne je to tak i proto jsem během včerejšího dne v různých intervalech čichala k výrobků zda je to pravda či nikoliv a je to tak.

Léčba
Kdo má suchou kůži, tak tomu zcela s klidným svědomím mohu tento příprave zcela doporučit, jelikož opravdu zabírá, ač se to vyzkoušelo jen týden i ten týden ukázal, že to není špatný výrobek a kdo ho vlastní určitě nelituje jeho koupi. Já asi, když budu mít více finančních prostředků, tak si ho na léto koupím, to trpím suchou kůži.


Osobně i jsem během včerejška zjišťovala zda se hezky vmasíruje do kůže, aníž by to zanechávalo fleky nebo nějaké mastný pocit na rukou, ale mohu říct, že se to hned vstřebá do kůže a narozdíl co mažu nějaké mastičky nebo gel otci, tak po tomto krému si ani ruce nechodím umývat, protože to není ani potřeba.

Lepší se to

8. listopadu 2014 v 17:23 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak jdu po pár dnech zase napsat něco do této sekce, ať víte co dělám či nedělám.
Jak můžete ze včerejšího článku vidět, našel se člověk co asi čekal, že bych smazala jeho komentář, ale není k tomu důvod, ta osoba napsala pouze svůj názor a já na něj odpověděla a nic se neděje. Jen to je další člověk, kdo mě ani nezná a už hodnotí, že bych měla lhát a jsem nemocná, a ač tady od úplného začátku píší jen čistou pravdu je to jedno, protože oni mi něco přisoudili a cokoliv budu psát bude pro nich lež, což mě sice mrzí, ale kvůli nich zde rozhodně nezačnu lhát a jdu si i nadále za svým šťastným životem a z těchto lidí se jen ponaučovat. Mrkající
Od středy od rána co tu byl článek do této sekce se ten den ani nic moc neudálo,ani čtvrtek, protože jsem fakt jen skoro odpočívala a kurýrovala se, abych byla co nejdříve zdravá a v pondělí mě z praxe nevyhodili. Jsem i samozřejmě i včera odpočívala, ale už pomalinku začala se hrnout do práce, ať toho na mne není pak moc.

Včera tudíž jsem zlikvidovala znovu čtyři časopisy, hrála si se synovcem a odpočívala a pak se večer zavrtala k televizi a po x dnech jí konečně zapnula a sledovala různé filmy. Pak jsem jí měla jako kulisu a psala včerejší článek a pak vás oběhla a šla hezky spát.

Dnes opět jako během celého týdne vzbuzená už před sedmou ranní(zvyk ze školy), tak jsem si dopřála chutnou snídani(koláč s kakaovým pudingem a mlékem). Potom jsem si chtěla jít lehnout, ale vyhecovala jsem se a šla si napsat tři stránky A4 do jednoho předmětu, pak se vrhla na roztrhání dalšího časopisu. A pak bylo něco po dvanácté, kdy mi volala babička, zda bych jí nezašla upravit obočí a i umýt nádobí, že se řízla, tak jsem šla a jak jsem se oblékala, tak jsem se rychle naobědovala( brambory a obalovaný sýr) a vložila sem článek a vyrazila směr k babičce. Kde mi babička dala zase pár kousků oblečení, udělala kávu a dala ochutnat jednu bramborovou placku, takže chvilku jsem si tam i pobyla. A pak doma si dala další chutné věci a začala dopisovat další stránky A4 do dalšího předmětu, ať mi to dost ubývá, ale stejně nejvíc mě toho čeká přes Vánoce. Nerozhodný

Teď hezky odpočinek, koukání na TV, psaní dalších zápisů, oběhnutí svých SBéček a další věci. A nevim proč, ale během dne jsem dvakrát už měla myšlenky na Vánoce, tak si tak říkám, abych vyhnala z hlavy ty myšlenky, že to hodím sem na blog, ať mám lehčí hlavu a víte třeba, jak se připravuji na Vánoce.
Zítra se můžete těšit na recenzi o vzorku, o kterém jsem psala.