Říjen 2014

Fajnový den

31. října 2014 v 18:25 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak dnešní dobrá zpráva mě naladila na moc příjemný den. I jsem od babičky dostala žvýkačky a růžový lak. Tak jsem si do dvanácti pak odpočinula a začala uspořádavat sešity na hromadu, abych věděla co přednostně mám či nemám udělat.

Potom jsem si došla koupit i sušenku, kterou jsem hodně dlouho neměla ba i to sladké, protože jak chci žít zdravě, tak omezuji příjem sladkého a mývám ho jen občas. A dopřála si menší odpočinek. Pak pomalu šla na výstavu, kde jsem s jednou postarší paní měla dělat dozor při výstavě obrazů, tak během neděli večer můžete na toto téma čekat článek. Potom babička přišla a poslala mě domů a dala mi na cestu čtyři housky(doma mě o tři obraly, takže jsem měla jen jednu), kefírové mléko(bez příchutě) a dva staré čísla časopisu Marianne(srpen a září 2014) tak mám další čtení a pak během Vánoc další vystřihování.


Jak jste mohli vypozorovat žádné focení, o kterém jsem včera psala se nekonalo a budete se divit, ale jsem i ráda, protože ten fotograf na mě působil spíše, že mu jde jen o jedno, ale focení to není. Ale nebojte to není jedině focení, které jsem si domluvila. Dohodla jsem si i další a ty už jsou na témata, které mohou býti zveřejněny, tak až k nim dojde a dopadnou dobře, tak na svojí stránku na FB pár fotek přidám.

Dnes večer si zapnu TV jako kulisu a budu u toho si dělat nějaké své věci, které mě napadnou, ale dnes i musím dříve spát, protože zítra mám brzy vstávat, tak abych nezaspala, protože jedu něco důležitého vyřizovat, ale odpoledne mě tu zase budete mít.

Dnešek mě tak celkově nadchl, že i chystám trochu změnu své postavy, tak určitě očekávejte záznamy, abych pak i věděla zda jsem se někam posunula nebo ne.

Dobrá zpráva

31. října 2014 v 10:35 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak sem přicházím s dobrou zprávou a chci poděkovat všem, kteří mi drželi palce, aby odběry dopadly dobře, protože i tak dopadly.
Jsem šla k doktorce a ty lidi co tam byli mě donutili zase odejít, protože bych tam čekala strašně dlouho, tak jsem šla k babičce, která mi dovolila zavolat. Mi to zvedla sestra a pak mě předala doktorce, která mi oznámila, že už mi volala, ale nedovolala se, tak jsem jí oznámila, že jaksi taksi nemá mé aktuální číslo, tak jsem jí ho nadiktovala a řekla, že hodnotu štítné žlázy mám srovnanou a nemám brát léky(Letrox 50) a během prosince jít na kontrolní odběry i klidně hned první týden, tak se modlím, aby i v tom prosinci to vyšlo takhle.

Změna je život

30. října 2014 v 20:47 | Ko Ky
Ahoj všichni,

jak jsem během dneška slíbila, je tu večerní článek, kde můžete vidět dvě fotky vystřihování ze začátku října.

Kupodivu, ač jsem si ze začátku myslela, jak to bude promarněný dne, tak jsem to pak změnila. Potom co jsem skončila na blogu jsem se věnovala oscenování PEC a LIV a následně vložila do dané skupiny, kam dávám zápisy. Potom i jsem si psala s jedním pánem ohledně focení a jsem s ním domluvena, ale nějak se ještě neřekl přesný čas a místo, kde se sejdeme, tak asi z toho nic nebude, no uvidímě do zítřka času dost. Pak jsem vyluxovala celý byt sama od sebe a dopřála si po vyluxování dlouhou koupel, abych se mohla cítit lépeji a odpočinout si tam. A teď jdu se vrhnout na blog a upravit pár fotek synovce a vložit na FB a trochu upravit video se synovcem a vložit na FB.
-první várka vystřihování ze začátku října

-druhá várka vystřihování ze začátku října

Všechno, ale i nic

30. října 2014 v 11:54 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj všichni,

tak jdu se zavrtat zase k blogu než zase někam odejdu, protože když jsem mimo, tak nějak zapomínám býti na ntb, asi už zvyk, ale na vás rozhodně nezapomínám. Ač jdu jen na procházku se synovcem, tak v hlavě se mi rojí další myšlenky jaké udělat články, až se nestačím divit, kolik jen dokáži mít nápadů.

Odpoledne jsem měla takový uklízecí na ntb a jsem vložila pár fotek synovce, ať mi to na ntb jen tak neleží. Potom jsem s ním i šla na procházku a pak ani nechtěl domů, protože on když vidí prolejzačky, tak tam musí být, takže jsme i pak venku hráli na schovávanou. Potom jsem si dopřála péči o pleť a pak jsem se zavrtala do různých stránek a objednávala vzorky, tak o nich bude také článek.

Dnes jsem chtěla jít k obvodní se zeptat na výsledky, jak dopadly, ale jaksi jsem byla líná, takže to bude až zítra a místo toho si hezky poležela do doby než volala babička, která mě ani nepoznala a chtěla volat někomu jinému. :D
Teď si i hezky v klidu vypiju čaj a pak začnu dělat, ať to mám do zítřka vše hotové, protože v sobotu tady do cca jedné hodiny nebudu, protože jedu něco vyřizovat, tak to musím nahrabat ten čas teď, když mám možnost.


Dnes můžete večer očekávat další článek.
Přeji pěkný zbytek dne

Leháro

29. října 2014 v 12:12 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak se vám zase ozývám a v tom článku vám napíšu na co se můžete těšit a co jsem dělala a nějaké fotky na konci článku.

Včera, když byl ten svátek, tak jsem moc nedělala, abych se neuštvala, tak do půl dvanácté dopoledne jsem byla tady na blogu a dávala pryč staré blogy z června a zapsala je do mého sešitu, kam si je píšu. Potom jsem si dopřála koukání na TV a přitom jsem psala zápis z PEC a pak později z LIT a dneska bych také chtěla pokračovat v zápisech.

I jsem si včera dopřála úpravu obličeje, takže dneska až budu mít po kontrole, tedy pokud už budou výsledky, jak je na tom štítná žláza, tak se chci ještě více vrhnout, abych měla hladkou pokožku, ale to bez pořádné péče a dlouhém zaschnuté krému nejde, tak proto až pak.

A pak jen se dívat na TV, kde jsem si hezky odpočinula a pak jí měla jako kulisu, protože jsem večer našla nějaké staré fotky, tak jsem si v nich uklízela a z internetu si je stáhla do ntb.

Dnes jsem si zašla na odběry a sestřička na mě takový, zda to někam chci nebo tak a když se ptala zda to mám domluvené s doktorkou, tak říkám, že ne, tak se jí pak ptala a začala se do toho montovat a chtěla to zakázat, ale nakonec to povolila. :) Hold mi docházejí prášky a na příští týden od středy už žádný lék nemám, tak to potřebuji zkontrolovat, ač někteří by si to nechali automaticky napsat já ne, protože pokud to mám srovnané, tak to chci vyzkoušet bez toho a pokud ne, tak proč brát něco co mi absolutně nepomáhá? tak snad to nějak dopadne....

A co pro vás chystám za články? tyto:
 • o bylinných čajích(viz foto v minulém článku)
 • o mém cvičení
 • o plánech, které budou od soboty do konce listopadu
 • článek o pár lidech z internetu(dle jejich přezdívky)-mé názory
 • fotky z přírody
 • fotky z vystříhování, které jsem měla na začátku října

a mnoho dalších.
-Můj malý synovec, který dává jasně najevo, že se nechce fotit. Nebo-li mu spíše vadí blesk.Líbající

Mix fotek

28. října 2014 v 14:23 | Ko Ky |  Fotky

Foto z mé včerejší práce s vystřihováním.


Různé čaje, které dostala babička, ale nehodily se jí tam mi je opět dala, tak čekejte o jednotlivých článek.

Pořádný odpočinek

27. října 2014 v 13:17 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

včera jsem si to na praxi hezky užila, ač tam jeden klient měl svojí náladu a dle toho se choval nebo že jsem přijela pozdě, protože mi nejel autobus s kterým jsem potřebovala jet.
Domů jsem přijela dost unavená, tak jsem se jen najedla a šla spát a ač jsem se vzbudila dnes v půl čtvrté ráno, znovu jsem zalehla, abych mohla si hezky odpočinout.

Proto jsem ani nešla k doktorce, abych si nechala udělat odběr na zkontrolování štítné žlázy, ale nechám to na středu. Potom jsem vzala synovce ven, kam jsme šli k babičce, že jí upravím obočí, ale už to nechtěla, tak jsme se tam najedli a popovídali a teď budu tady na blogu a pak hezky dělat nějakou miniaturní práci, ale víc ne, protože dnešek jsem si určila, že budu více odpočivat než pracovat, abych si to vynahradila za minulý týden.

Nejvíce se těším na zítřek, protože chci jít se synovcem na procházku a něco nafotit, tak doufám, že bude i přijatelné počasí. :)

Jsem si načerpala síly, takže tento týden mohu dělat tolik věcí, že to snad stihnu a budu mít konečně vše za sebou a pak to budu stíhat vše hned a nebude se mi to nakupovat. :-)

Tento týden můžete i očekávat dost mých osobních fotek(ne přímo mě) ale toho se taky brzy dočkáte. :)

Tak vám přeji hezký zbytek dne. :)

Změna času

26. října 2014 v 2:54 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak včera na praxi to bylo více než v pohodě, jen jak jsem přišla domů, tak jsem trochu měla natažený sval na pravé paži, tak si musím dávat pozor, aby se mi to dneska nestalo, jelikož to pak jdu po praxi hned k babičce jí upravit obočí, tak bych pak nemohla, tak radši, ať nemá připomínky, protože tohle by babička nepochopila, jelikož ta žije tím stylem, že se něco stávat může jen starým a mladým ne a když něco je, tak si to jen vymýšlejí.

Včera jsem už kolem sedmé byla doma, ale to jsem se najedla podívala jaké mám zprávy a šla rovnou spát, abych nebyla ovlivněná, když se změní čas a popravdě, jsem hezky vyspaná jako kdybych spala víc jak deset hodin, což tak nebylo. Ae ranní zjištění kolik je hodin, stále nevím :D to je tak, když je na každém zařízení jiný čas, tak se pak rozhoduj, který je ten správný, tak jsem si zapnula rádio a tam to snad bude. :D ale tak asi budou dvě dle ntb, který by měl být automaticky přeladěn bez toho aníž bych to zadávala.

Na dnešní večer se nejvíce těším, protože to nemusím jít spát před devátou, ale v kolik budu jen chtít, protože zítra nikam vstávat nemusím, jak jsem už včera psala, chci jít na odběr na zkontrolování hodnoty štítné žlázy, protože poslední prášek mám do 4.11. a dál už nemám nic, tak to musím rychle udělat, protože buď si to pořídím nebo ne, protože brát něco co mi vůbec nepomáhá nechci, tak kdyby to vyšlo stálé snížené, tak bych si to napsat nenechala.
Po pár dnech si i konečně zapnu televizi a budu se dívat. V posledních dnech jsem se na ní totiž vůbec, jak nestíhám a musím brzy chodit spát ani nedívala ani na seriál Ulice, tak asi se na nějaké díly podívám online na internetu.

Venku je opravdová zima a u mě to vypadá asi následovně, že ač topím, je mi zima, takže jsem zvědavá, jak to budu dělat, abych se vyhla nemocím a nějak jde na mě rýma, tak doufám, že je to jen tou zimou a nějak se mi to nebude zhoršovat, to opravdu nechci, chci i dost cvičit a nemoc by mi to jedině překazila.

Inspirace 21

25. října 2014 v 19:00 | Ko Ky |  Thinspo

Poslední dny

25. října 2014 v 2:33 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak včera jsem to ve škole zvládla dobře i jsem o něco přijela i dříve než jsem původně měla. Jen se vám omlouvám, že jsem tady nebyla, ale pustila jsem se do uspořádání věcí(v papírech) a pak jsem večer luxovala, takže tomu internetu jsem zase moc nedala. To je blbé, když chodím spát před devátou, ale co se dá dělat, ale už se těším na ztířek večer, kdy si mohu dovolit jít spát i později než v devět, protože v pondělí jdu na odběry, takže to nikam brzy vstávat nemusím.

Dneska mě čeká do večera praxe, ale snad mi to tam rychle uteče, co jsem tam byla dvakrát, tak mi to utíkalo, tak snad ani dnešek nebude výjimkou. Jsem vám i proto na večer přednastavila různou inspiraci. A večer vás také oběhnu i zítra ráno a zítra večer si pak dopřeji hezký odpočinek u TV a nožky nahoru a kávičku.

Pokud budu mít večer sílu, tak bych chtěla i něco zase uklízet si v papírech, protože mám určitý cíl, co bych chtěla mít už za sebou, abych to měla srovnané, tak se mi to snad povede. Jsem ráda, když mám ve všem pořádek, jde se pak v tom lépe vyznat. :)

Koukám, že brzy bude listopad, tak mě ani nepřekvapuje, že ač mám zavřené okno je mi i přesto zima, ale topit se mi nechce, tak si i jen tak na noční košili budu muset dát svetr nebo něco, aby mi pak nebyla zima. Tak si i pomalu tady dělám ,, výzdobu" na zimní období, aby to ladilo a neměla jsem tady jarní a letní výzdobu a neměla pak depky, proč není teplo. :D

Tak se s vámi loučím a přeji pěknou sobotu, ať už se rozhodnete dělat cokoliv. Já budu na praxi a snad mi to tam uteče, pokud bude nějaká práce, což by snad měla být.

Rychle utíkající čas

24. října 2014 v 5:58 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak včerejšek se dala dost na výbornou. Ani se mi pak nechtělo během dne spát, což jsem za to ráda.

Ve škole to utíkalo jako jedna báseň a na praxi, kde jsem se bála co budu dělat to bylo úplně v pohodě i jsem si to tam prodloužila o půl hodiny, protože když něco s někým dělám, tak to nechci přerušovat, tak mám z toho takový dobrý pocit i mi to rychle utíkalo, tak snad i o víkendu mi to tak rychle uteče. A budu to mít konečně dodělané a už si musím dávat pozor na to, abych nebyla nemocná, což pro mě, když vypukne chřipková epidemie je dost těžké provést, jelikož jsem nejlepší chytač, jak mám sníženou hodnotu štítné žlázy, takže se toho docela bojim. :/

Dnes můžete očekávat další článek z celého týdne budu konečně dříve doma A vzhledem k tomu, že je víkend ani se nemusím učit ani nic psát, tak si mohu dělat své věci. A učení si nechám na cestu dopravou během praxe a po praxi, ať se nenudím a nekoukám do mobilu či do přírody během cesty. :)

Včera jsem šla spát pár minutek po deváté asi tři a už jsem měla problémy vstávat , protože jak je pochopitelné budík jsem neslyšela a kdybych neměla zabudovaný budík v hlavě, tak asi bych znovu totálně zaspala. Ale díky bohu jsem místo jedné vstávala až pět minut před pátou. Tak prostě fakt nesmím chodit spát po deváté, ale dříve, jinak to nejde. Sice někdy nevim, jak to budu dělat, když bych potřebovala něco dělat do školy nebo se dost učit, ale snad se to nějak brzy srovná.
Přeji vám pěkný den a odpoledne naviděnou. Vaše Ko Ky

Lepší den

23. října 2014 v 2:28 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

slyšela jsem názory, že jak jsem včera zaspala, že jsem si v klidu byla na ntb, což bych ráda vysvětlila. Ráno jsem navštívila ntb, protože jsem ho měla zapnutý celou noc a dívala jsem se pouze na to v kolik mi to jede a do včerejšího článku dopsala to zaspání, jinak to ostatní je už z předchozího večera sepsané, protože bych to ani nestíhala napsat ani jsem si nedala kávu a to já bez ní nedám ani ránu, ale když jsem zaspala, tak jsem se bez ní musela prostě obejít no. :/

Jak vidím, komentáře i názory, tak dost z vás to bere moje zaspání jako normální věc, jak je to běžné apod, což bych chtěla podotknout, že u mě to běžné není, ale zaviněné zdr. stavem a když se to stane i dál(což se může stát, to nijak neovlivním), tak pak mě nemusí pustit ke zkouškám, jelikož musím splnit určitě podmínky a když to takhle bude, tak pak jedině budu mít problémy. Takže někdo nad tím mávne ruku a řekne si co na plat, tak jsem zaspala, ale tohle si já tedy osobně říkat nemohu, ale musím s tím něco udělat a prvně to, že po 21 hodině nesmím chodit spát, ale dříve a pokud by se i přesto stávalo, že bych zaspala, ač bych už spala 7-8 hodin, tak bych musela za dr, aby mi dala do školy zprávu, že za to nemohu a pak se modlila, že se mi to nijak neovlivní na celkovém hodnocí a na připuštění ke zkouškám.

Na to, že jsem včera zaspala jsem pak ani nebyla během dne unavená. Ve škole jsem to zvládla a vzhledem k tomu, že jsem se nedovolala na praxi jsem tam zašla osobně, když jsem jim přislíbila, že jim to ještě potvrdím, tak jsem tam jela, ač v tom dešti, ale tak jde mi o praxi, tak to si nemohu vybírat v jakém počasí tam půjdu a musím brát to co je, ale celkem rychle jsem to tam zvládla, tak jsem i rozumně přijela domů. Což, ale dneska nebude, protože se vrátím domů až večer možná kolem osmé(zaokrouhleně), což i z toho plyne, že si tak pak jedině stihnu umýt vlasy a mohu jít rovnou spát, abych znovu nezaspala, takže se zase oběvím, až v pátek ráno v těchto hodinách.

O celém víkendu taky budu pryč na praxi, ale rozhodně články a obíhání nebude chybět, ale bude to jako teď v těch ranních hodinách, protože musím chodit brzy spát, ať vstávám jak vstávám vliv to na to nemá, spíše v kolik chodím spát. Pokud bych i šla spát pět minut po deváté večer, tak zaspím, ač je to blbých pět minut, i to ovlivňuje u mě zaspání. Už abych měla výsledky hodnoty štítné žlázy a možná uvidím, jak jsem na tom a třeba, když se mi to srovná, tak nebudu tolik unavená a pak ani nebudu zaspávat, ale to jen tak nebude, no.

Tento týden je prostě takový náročný, že i mám jiné stravovací návyky, abych to zvládla, ale jsem ráda, že příští týden budu mít trochu klidnější, ale psaní, chození někam, velkých úklidů, cvičení apod se stejně nevyhnu. Tak bych nejraději potřebovala nějaké volno, abych si pořádně odpočinula, aspoň tři dny, ale to jen tak v přiblížné době ani nebude. Musím pořád makat.

Chození k psycholožce je definitivně uzavřené, ale co mi z její odpovědi příjde, že neměla nějak náladu nebo byla naštvaná, jelikož mi odpověděla, jen krátce, což u ní nebývá zvykem. Tak teď mohu napsat větu, že jsem opět bez psycholožky a tedy zatím to zvládám, ač občas mám nějaké myšlenky nebo nějaké stavy z názorů lidí, ale tak je to ještě slabší a nepotřebuji ji to nijak hlídat, ale kdyby bylo nejhůř, tak určitě někoho vyhledám.

Co se to děje?

22. října 2014 v 7:43 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak včera jsem stihla vše co jsem chtěla a i něco navíc a co? dost milých věcí například focení se synovcem nebo, jak jsem si poslouchala hudbu, tak ani nevim zda brácha nebo ségra ho ke mě strčili a tak jsem mu z prvu dala sluchátka a vzal mě za ruce a dělal tatýny(tancoval) a pak jsem s ním já tancovala i jsem s ním natočila video, kde je vidět, jak mi čistý zuby. :D Hol se už naučil si sám sobě umývat zuby, tak bude každému. :D

Jinak se se nestalo Ko Ky? dnes oěpt zaspala, takže aktivitu vám vynahradím až v podvečer. I jsem si říkala, že bych to měla nějak řešit, protože to není možné, abych takhle zaspávala, tak asi když mi nestačí jít mezi 20.30-21:00 hodin spát tak to vyzkouším dříve a pokud ani potom se to nezmění, tak asi do školy budu muset dát papír od doktorky, abych mohla přicházet později. Jinak by mi škola dělala problémy.

Tak se nebudu vykecávat a jdu něco dělat a pak do školy. Mějte se krásně a večer se těšte na článek.

Poznatek

21. října 2014 v 2:07 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak, jak se vám vede? jak prožíváte, že se listí ze zelených barev mění postupně na žluté a dost opadávají a stromy začínají být holé? já popravdě ty opadalé listí mám ráda, ale při pohledu, jak jsou stromy holé, bych už i chtěla sníh. :D

V neděli jsem si přivstala, když jsem se do postele dostala pár minut po půlnoci, tak sem pak dopoledne měla takové odpočinkové a pak postupně vždy něco dělala. Takže z neděle nemám takový pocit, že bych nic nedělala, ale tak mohla jsem toho dělat více, ale když na mě tolik působí podzim a tolik věcí nedělám, ale tak do konce týdne to snad bude změna, protože o víkendu jsem oba dva dny, jak sobotu, tak i v neděli na praxi, takže práci na designu musím nechat od pondělka, protože praxe je hold důležitá bez té se neobejdu.

Včera jsem si i přivstala, jelikož jsem jela ještě dříve než kdy jindy, protože jsem musela něco udělat. Pak chvilka ve škole a potom vyřizování neodkladných věcí a na podvečer přijýt domů do osmi si odpočinout a pak hezky napsat tři stránky A4 do zápisů a hurá spát, ať nemám problémy vstávat.


Dnes bych chtěla být poněkud více aktivnější, tak snad mi to výjde. Bych chtěla stihnout :
 • umýt si pořádně vlasy
 • u sebe vyluxovat
 • odnést koš
 • napsat ve škole dva testy
 • zavolat si na praxi a oznámit a domluvit potřebné věci
 • odepsat psycholožce
 • napsat minimálně 15 stránek A4 zápisů
 • učit se na zítřejší velký test
Tak snad mě nedostihne lemra, to bych vážně pak byla dost pozadu. I proto si dopřávám dnes trochu větší snídani a mám to i na celý den hezky rozložené, ať neztrácím energii, i jsem si hezky pospala, tak snad jsem něco nezanedbala. A jak přijedu domů se na to hned vrhnu, ať i pak zase mohu rychle jít spát.

Mám pro vás přichystané nafocené věci do sbírky vystřihování, protože nedávno jsem nad tím zase určitou dobu strávila několik hodin, tak se mohu pochlubit co mi přibilo do mé sbírky, ale ve většinou to je kosmetiky. Příští týden bych chtěla jít na odběry na zkontrolování hodnoty štítné žlázy, protože mi už končí léky a další nemám, tak snad to už budu mít srovnané a pokud ne, tak ať se doktorka bude zlobit, další léky si psát nenechám, když mi absolutně nepomáhají, ale budu vyžadovat doporučení na endo.

Kapačky

19. října 2014 v 19:45 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tady v tom článku vám trochu přiblížím, proč jsem skončila na kapačkách. Prvně tomu předcházela bolest hlavy od dopoledních hodinách a vzhledem k tomu, že jsem byla ve škole nemohla jsem s tím nic dělat. Potom, jak jsem přišla domů, tak jsem místo odpočinku, aby mě to přešlo pomalu dělala věci do školy a to asi byla chyba, jelikož pak se mi udělalo dost blbě( zvracení) až jsem se motala a pak jak jsem si naposledy došla na wc a viděli to rodiče, tak mě odvezli na pohotovost a tam si mě do druhého dne nechali a píchli mě na kapačku. Další dny jsem tam musela docházet. Pak bylo pár dní dobře a jak jsem si dopřála nevim zda zkažené jídlo či prostě takové už nikdy jíst nemohu, se mi udělalo špatně, ač jsem jen seděla, tak jsem se motala a udělala se mi vyrážka, tak jsem se to snažila zaspat s tím záměrem, že mi to pomůže, ale byla jsem na omylu, protože i následující den mi bylo stejně špatně, tak pak jsem skončila zase na kapačkách a teď je tomu cca týden co jsem doma a zatím jsem měla dvakrát pocit, že bych tam skončila, ale nějak jsem to díky lékům zvládla, kdybych je neměla, tak bych tam asi skončila, takže musím brát léky, abych nikde zase neskončila.

Signal Festival Prague

19. října 2014 v 14:36 | Ko Ky |  Fotky
Ahoj,

včera večer jsem vyrazila s kamarádkou na ,,Signal festival Prague" a tedy nic moc. Jako na Staroměstském náměstí to bylo hezké, ale další už nic moc, jak o tom povídali, že to bude u sebe a bude dost věcí osvětlených, tak nás to spíše zklamalo.
Pomocí fotek vám ukážu co se mi líbilo a zbytek fotek najdete na mé stránce na FB i video(viz odkaz v menu).


Jídelníček do budoucnosti

18. října 2014 v 17:02 | Ko Ky |  Mé plány
Ahoj,

v tomto článku uvidíte rozepsaný jídelníček, který bych chtěla vést v budoucnosti(cca za půl roku až za rok). Pokud by si někdo pokládal otázku, proč tak jíst nemohu v momentální době, tak to je ze zdravotního důvodu a finanční omezenosti, ale za tu dobu co tu uvádím to bude jiné, protože to budu více pracovat a méně chodit do školy, takže si kupovat jen něco pro sebe zohledněné dle mého zdravotního stavu nebude problém, ale teď jak jsem více ve škole a méně v práci a nežiju sama a musím i dávat něco doma, tak to je trochu problém se na to orientovat a z dost velké části se musím přizpůsobovat tomu co jedí ostatní( většina).

Tak přestanu kecat a zde je slibovaný jídelníček, který bych chtěla mít.

SN: ovesná kaše s banánem nebo proteinová tyčinka
SV: mandarinka nebo pomeranč nebo kiwi
OB: brambory s něčím nebo rýže s něčím
SV: jogurt nebo jogurtový nápoj
VE: smoothie+ dva pl sušenky(zdravější formu) ne nějaké čokoládové nebo něčím plněné


Inspirace 20

18. října 2014 v 5:21 | Ko Ky |  Thinspo
Ahoj,

dnes vám ze začátku dávám menší inspiraci než přijedu z nákupu, abyste se měli čím kochat a až přijedu dopíšu jídelníček, který bych chtěla v budoucnosti mít v pravidelném režimu, abych byla zdraavá.
Ztracená energie

17. října 2014 v 3:09 | Ko Ky |  Deníček

Ahoj,

předem se chci omluvit, že jsem tady včera nebyla, ale jak jsem včera psala, že mám energie na rozdávání, tak během dne jsem jí ztratila a jak jsem přišla domů, tak se najedla a lehla kolem půl čtvrté a spala až do večera, kdy jsem do sebe hodila menší večeři a šla dále spát.

Takže jsem ani necvičila, ale dnes se budu jen kulturně vzdělávat, takže by to neměl být problém a ač kdybych chtěla odpoledne spát tak nemohu, protože do dnešní půlnoci mám poslat práci na 10-12 slajdů a neudělala jsem ještě ani jedinou čárku, takže to bude jedna moje odpolední práce. Pak také musím vyluxovat, protože mě to štve, jak to tu vypadá, ač to není bordel, ale tak pro lepší pocit, že.


O víkendu budete mít článek, proč jsem skončila na kapačkách, ukázku jídelníčku, jak bych ho chtěla mít(ne můj) a pak cvičební plán, který jsem si stanovila do konce roku 2014.


Zítra budu trochu strávit na nákupech, tak doufám, že si pořídím to co si chci pořídit, abych to konečně měla z krku. A pak bych se chtěla vrhnout na delší odpověď psycholožce, kde jí vysvětlím určité věci, ale i to, že tam chodit nebudu a ten jeden termín si s ní dám až na únor či duben, protože to dříve nebudu stíhat, tak snad to pochopí a nebude se rozčilovat.


Brzy bych chtěla přidat svoji aktuální fotku, tak snad se něco nestane a i tento plánující fakt mohu splnit. Ale příští týden se chci tedy věnovat trochu změny designu na tomto blogu a pak i budu upravovat svoji stránku na blogspotu.

Nový začátek

16. října 2014 v 2:38 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak včera se mi opět úspěšně podařilo nějakým nevysvětlitelným způsobem zaspat než jsem měla vstávat, abych vše stihla, takže jsem hodila v rychlosti do sebe snídani, umyla a oblékla a vylítla, abych stihla autobus a náhodou ač jsem zaspala, tak jsem to v pořádku stihla, jen jsem si nic nenapsala, tak jsem byla takové nesvá, ale během dne to bylo lepší a ten stres ze zaspání odpadl.

Jak jsem přišla odpoledne domů, tak jsem do sebe hodila oběd a šla na procházku se synovcem a cestou si koupila něco dobrého na zub do školy, ale stejně jsem to ten den ještě snědla. :D V poslední době bez sladkého nevydržím tak se to musím snažit vylepšit a to sladké omezovat, sice na váze nic není znát, ale tak aspoň pro svůj lepší pocit bych to mohla udělat. :)

Dnes jsem konečně po delší době vstávala ve svém běžném čase a mám se po dlouhé době moc skvělé a citím plnou energii, takže dnes odpoledne dám po x době konečně cvičení, ať ten přebytek energie má něco také pozitivního. Tak pak i bych chtěla konečně zveřejnit článek o cvičení jaké jsem si sestavila cvičební plány na určité dny, protože každý den nebudu cvičit to samé, ale dle toho, kdy budu doma jsem si i sestavila individuální plán na dané časy. Tak doufám, že mě v delší době nezastihne nějaká nemoc či nevolnost, která mi naruší tento plán a spíše ho mohu na hodně delší dobu dodržovat, protože chci na Vánoce nafotit Vánoční fotky, tak doufám, že se mi to povede.

Na přání Katie během víkendu zveřejním ukázku, jak bych chtěla vylepšit svůj jídelníček. Sice to nebude během krátké době moc reálné, ale postupem času se dá tolik věcí změnit, že jsem k tomu otevřená a pro zdraví se má dělat vše, ač to není ze dne na den,ne? :) prostě vím, že až budu mít i větší příjem, tak se dost věcí ohledně stravování změní a nemusela bych mít takové zdr. problémy jaké mám teď.

Během dneška bych si chtěla dopsat některé věci, tak doufám, že to vše i včetně cvičení stihnu, abych pak nemusela jít pozdě spát, protože jsem zvyklá jít spát kolem (20:00-20:30) a být kolem jedné vzhůru a jsem vyspalá jak něco a i jsem plná energie, kterou i mohu rozdávat.:)