Srpen 2014

Shrnutí cvičení Zahoď kila POKROČILÁK- ženy

31. srpna 2014 v 20:14 | Ko Ky |  30ti denní výzva
Ahoj,

tento článek bych chtěla věnovat cvičení, které jsem od 25. července do 24. srpna roku 2014 cvičila poctivě, jak jsem měla v denním plánu.
Chtěla jsem psát o tomto článku už dříve, ale neměla jsem na to čas, tak je to tady až teď zde co jsem slíbila, že se podíváme na nejžádanější výzvu ze stránek 30ti denní výzvy. A dnes to splním. Na těchto webových stránkách můžete najít několik on-line výzev, která jsou každá zaměřená na něco jiného. Já jsem si vybrala výzvu Zahoď kila POKROČILÁK- ženy. Dříve jsem od nich cvičila dřepy a docvičila jsem to pouze do půlky, jelikož jsem pak nemohla a vykašlala se na to, pak zkusila první sérii Zahoď kila startér-ženy a dost mě to motivovalo, tak jsem chtěla vyzkoušet další, tak k této výzvě mohu říct, že mě dost motivovala cvičit dále.

Z prvu než začnu vysvětlovat o co šlo a další věci ukážu fotku, která byla pořízená předtím než jsem začala cvičit, abych měla s čím porovnávat.


-foto pořízeno první den cvičení pozdě večer

O jakém cvičení šlo?
Každý den ráno jste dostali na e-mail rozpis cvičení, které vás daný den čeká nebo volno. To si rozkliknete a já osobně jsem se pak po rozkliknutí přihlásila na stránku 30ti denní výzvy a podívala se tam celkově a viděla obrázky s popisem, které zde v album můžete všechny vidět a videa(cardio, na oddych či na rozehřátí, které se nesměly zveřejňovat dále, takže jsem si je nechala pouze pro sebe). Cvičení začíná tím, že si dáte 15-20 běh a nebo cardio, potom na pár minut video a pak rozepsání cviků s obrázkem povětšinou tři nebo čtyři obrázky tam byly a pak video a zakončené video a strečink a pak klid a opakování celého dne nebo jenom cardio(běh nebo cvižná procházka).


Cvičila jsem to pocvivě každý den, ač jsem občas už nemohla či pomalu nestíhala. Ale pomáhalo mi vědomí, že další den se mohu podívat na nové cviky, na které jsem se moc těšila. I vědomí, že mohu něco zhubnout, ač jsem tomu trochu více méně nevěřila, že v mém případě by něco pomohlo, ale opak se stal pravdou. Toto cvičení mi dost pomohlo a kdybych nevěděla o problému se štítnou žlázou, tak bych se tolik nenervovala, že váha nejde, tak jak by měla jít, ale i za to, jak šla dolů mohu být ohledně toho ráda.

Výsledky:
S tímto cvičením jsem dala dolů pouze 2 kg, ale věřím, že kdybych neměla problémy se štítnou žlázou, tak by bylo dole klidně i více jak 10kil.Další změny jsou následující:
-bříško(úroveň pupíku) na začátku 88cm na konci 87cm
-bříško(nejširší míra) na začátku 98cm na konci 93cm
-boky(nejširší míra) na začátku 99cm na konci 96cm
-stehno(nejširší míra) na začátku 62cm na konci 59cm

Dnešní foto po týdnu od cvičení, kdy jsem plná snídaně a nateklá bolesti břicha, které už nějaký den u mě po ránu jsou pravidlem sice by to chtělo normální, ale nějak se neumím zbavit té bolesti, tak až se jí zbavím, tak sem hodím další foto.

Posunutí

30. srpna 2014 v 20:31 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

takže včera jsem si hezky koukala na TV a i šla dřív spát, protože se mi už nějak chtělo spát, tak po dlouhé době jsem šla spát už před desátou, což u mě v poslední době nebylo pravidlem, ale teď se to i pravidlem bude stávat, protože jak tomu bylo dříve budu muset být vzhůru mezi druhou a třetí hodinou ranní, tak abych aspoň těch pět hodin dávala.

Měla jsem budíček před šestou mým synovcem, který si už takhle po ránu byl tak čilý, až ječel ,,dědo" a ještě přidával na intenzitě, tak mě tím vzbudil, tak jsem si skočila na wc a mě začalo bolet zase břicho, tak jsem si lehla, ale šla zase na wc a pak usnula a kolem deváté konečně po druhém probuzení vstala a řečeno během dopoledne jen odpočinek v posteli, ač bylo venku úplně krásně, tak mě se chtělo odpočívat,což jsem si i dopřála.

Pak jsem pomohla s nákupem a zase odpočívala při koukání na TV, protože tam dávají takové hezké věci a mám opravenou společnou anténu, takže mám opět více programů, tak nevim na co dříve se dívat. Usmívající se Takže dnešek jsem si dopřála jen odpočinek, ale vůbec mi to nevadí, protože odpočinek dost dlouho si neužiju, možná až příští neděli.

Zítra plánuji pokračování zlepšování mé pokožky, abych byla na pondělí více upravená a do toho dost měsíčního stresu vykročila tou správnou nohou a snad v květnu napíšu, jak je to úspěšně za mnou. Potom chci také vyluxovat, utřít prach a další věci, takže uklízecí, psací a zkrášlovací den bude. Možná i fotící, že bych něco zase přidala na FB v poslední době tam dávám buď jen synovce nebo jiné věci, ale sebe moc ne, tak bych to měla napravit.

Dle jídla jsem to dneska chtěla pokazit v tom smysle, že jsem nechtěla jíst, ale něco mě osvítilo a já to přehodnotila a teď v tuto chvíli se cítím ještě plná ze dneška, tak snad mi brzy slehne, abych i zítra mohla hezky jíst. Usmívající se Dle váhy je to stejné jako včera, ale to je pochopitelné, jelikož jsem včera dost jedla, tak jsem spokojená, že nebyla větší.

Teď se vhrnu na vaše blogy a pak budu psát články, které chci zítra zveřejnit, abych toho zítra neměla moc. Takže zítra se můžete těši na článek o shrnutí cvičení Zahoď kila POKROČILÁK, článek co budu cvičit od pondělí a další moc motivující. Tak se s vámi pro dnešek loučím a přeji dobrou noc.

Naděje

29. srpna 2014 v 20:32 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak včera jsem to ukončila nakrmením synovce a gumováním učebnic po bráchovi, který mi přidel učebnice, které už nepotřebuji, ať si s tím dělám co chci a vzhledem, že to jsou většina učebnic co jsou mi k ničemu, tam jsem byla přichystaná, že je odnesu do antikvariátu, tak proto to gumování, které bylo cca do půl jedenácté.

A pak, jak zalehla do postele se rozbrečela, jak malá holka a něco málo probrečela a pak teprve usnula, asi to ze mě prostě potřebovalo ven, tak jsem to vypustila.

Dnes jsem se normálně probudila a potom co jsem si dopřála chutnou snídani jsem se přibravovala a jela do antikvariátu, abych byla do dvanácti doma, což se mi povedlo a některé učebnice se mi i podařilo udat, ale některé ne, tak nevim co s nimi, kam je udat, nechcete mi poradit? Pak jsem skočila ještě něco koupit a pak pomohla otci srovnat kabely před synovcem, protože je to velký všetečka, tak na vše šahá i na to co by neměl, tak pak jsem i luxovala utírala DVD a skříňky pro nich určené a potom si dala obíhání a komentování blogů a pak mini procházku se synovcem a zase odpočinek.

Na teď to asi nechám na koukání na TV a něco uklízení na ntb a zítra se zase vrhnu na práci, ať se zase neupracuji.

Nějak si poslední dobou všímám, že se anorexie o mě zase pokouší a proto zde dávám i trochu jiné inspirace než předtím, ale to neznamená, že bych nešla zdravým způsobem života nebo že bych hladověla to ne, něco jim ač ne tolik, ale to je tím, že nemám ani hlad a hlavně, to množství co teď jim se během školy stává pravidlem, protože to nestíhám, takže aspoň trénuji na školu, ale tak 3-4 jídla do sebe dávám sice to není úplně dobře, ale špatné taky ne.Jen, aby se o mě nesnažila anorexie a bylo by to lepší.
Dle váhy jsem na tom momentálně tak, že to jde hodně pomalu dolů, ale jde, tak doufám, že se to někde nezasekne nebo náhodou nepřiberu to pokud nastane budu muset razantně změnit. I přemýšlím, že jak vidím, jak se oběvuje venku šípek si nějaký natrhám a nějak využiju napadá mě čaj, ale tak bych chtěla zkusit udělat takový hokus pokus a vymyslet s tím nějaké jídlo, tak snad na něco příjdu.

Nevím co mám dělat

28. srpna 2014 v 17:35 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak včera dopoledne jsem měla dost akční, jsem i byla tady a zároveň se připravovala k psycholožce a i umývala nádobí. Ne, vše najednou jsem nedělala, ale hezky postupně.

Pak jsem odpoledne tedy jela k psycholožce a opět to nebylo nic moc spíše špatné. Nerozhodný Prostě říká, že tam neukazuji emoce a nebrečím a ona léčí tuto stránku a ne něco jiného, tak říkala zda to má vůbec cenu i mluvila zda bych nechtěla skupinové sezení, tak jsem řekla, že bych to i vyzkoušela, ale jsou jisté věci, které by mi tam nepomáhaly, tak i k tomu měla výtku, že jako mi to neříká, abych to brala, jen pouze pokud budu chtít a pak jsem se dvakrát vyjádřila o bratránkovi, že ,,TO" občas babička chtěla pohlídat, tak i k tomu měla proslov, že asi sem v tom ,,TO"(označování na lidi místo jmén) vyrůstala a proto to používám a tak. A včera na sezení byla taková, že to co jsem jí tam říkala ani moc nebere a slyšet ani nechce a vnímám z ní, že by byla, aby ve škole jsem měla hodiny důležité, abych k ní nemusela chodit, aby to nemusela dělat ona sama. Tak jsem z toho taková smutná a nevim co mám dělat a proto ten nadpis. Zamračený


Pak, jak jsem se vrátila domů jsem si hezky zacvičila, abych se odreagovala a dala jsem si menší večeri, protože jak jsem byla smutná se sezení s psycholožkou, tak jsem na nic neměla ani náladu. Pak i brzy usnula a kolem desáté mě budil otec, že mu volala máma, že má se mnou něco domluvené, ale nebylo to tak, tak jsem se jí na určitou věc podívala napsala sms a šla opět spát. Pak kolem půlnoci mi začaly takové velké křeče, že jsem utíkala na wc a tam nějakou dobu byla a třásla se a pak šla s třesením do postele a usnula a kolem šesté se vzbudila zimou, tak jsem dál ležela a spala až do jedenácti, kdy jsem šla se synovcem na nákup. A pak jsme se koukali na youtube na pohádku(O perníkové chaloupce) a zde můžete vidět foto, jak ho to zajímalo(toho bordelu na fotce si nevšímejte).

Potom jsem si zase hezky pospala no jo nějak dneska nejsem ve své formě, tak se za to omlouvám, ale ta energie mi prostě chybí, tak si jí tělo vyžaduje. Ale doufám, že zítra to bude dobré, protože mi začíná kolotoč, který mi skončí až v květnu, tak snad mi to něco nepokazí. Po spánku jsem uklidila umyté nádobí, které po x dnech konečně umyla ségra a ač jsem to mohla nechat na ní jako ona to dělá mě, ale přece nebudu její chování kopírovat a začala vařit pozdní oběd pro někoho večeři a to těstoviny a k tomu kuřecí salám s tatarkou a pár kousků taky umyla a nakrmila synovce. Já osobně těstoviny nejedla a ani jíst nebudu, protože jsem si dopřála vařený květák. S vyplazeným jazykem A potom bráchovi, který to má nahnutý s manželkou jsem mu skenovala něco co potřeboval a odeslala mu to a teď hezky dopíšu tento článek, půjdu se vrhnout na komentáře a vaše blogy a pak uvidím co budu dělat.

Jen se chci s vámi ještě podělit o tom, že ten čaj-viz odkaz(http://una-vez-mas-la-anorexia.blog.cz/1408/tea-of-life-bio-caj-na-hubnuti-25x2g) až mi dojde si ho určitě budu chtít pořídit zase, protože mi dost pomáhá a pokud to půjde i nadále, tak dobře, jako doposud, tak mi váha opravdu bude klesat a za to budu jedině ráda.

Jinde

27. srpna 2014 v 10:03 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak to počasí říká už na 100%, že léto už odešlo a jinak než sychravě, občas i sluníčkově a deštivě už jinak nebude. Tak se s tím pomalu začínám smiřovat a akceptovat to, ač to ochlazení mi tedy necvědčí kvůli spánku, protože jak je mi zima nedokážu spát celou noc.


Včera večer jsem, tak trochu upravovala svoji stránku na blogspotu, tak jsem i díky tomu šla i později spát, ale nějaký výtvor můžete vidět zde.
www.fitzdravyzivot.blogspot.cz

Tak, kdo chce mě tam sledovat, tak je to k dispozici. Rozhodně zde nekončím, jen budu mít další stránku pro lidi co mají stránku na blogspotu a bude to pro něj lepší sledování tam než tady.


Ten čaj mi opravdu pomáhá, tak jsem za něj ráda. Ještě i nadále ho budu užívat a i zvýším cvičení, jelikož cítím, že když to udělám budu hubnout a může se mi pohnout i dokonce váha, což na tom nejvíce apeluji. Je pravda, že cm nějaké jsou dole, ale to mě nestačí potřebuji vidět i nižší číslo na váze, abych byla úplně spokojena.


Za pár hodin jedu zase k psycholožce, tak snad to nebude moje poslední sezení a budu mít tak hodiny, abych k ní mohla chodit a žádost, kterou si budu kvůli tomu podávat, aby bez problému přijali. A budu nejvíce spokojená, ač ne 100%, protože dost stresu mi to bude kazit, ale tak aspoň nějaká šance nebýt pořád depkovitá, což mi za to stojí.

Inspirace 14

26. srpna 2014 v 15:27 | Ko Ky |  Thinspo

Odpočatá

25. srpna 2014 v 18:48 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak tu máme poslední týden v sprnu a nějak nám dle tepla moc nepřeje, alespoň máme to sluníčko, což je pak lepší, když už nejsou takové vedra. Je vidět, že brzy tu bude podzim ne-li hned zima, jak je to zvykem.

Včera jsem nic moc nedělala, protože mě nějak dostala zpráva od bráchy, že i možná jeho manželství půjde do kytek. NerozhodnýTak jsem mu do zprávy na FB poslala odkaz na skupinu, kde je nabídka a poptávka studenstkých pokojů, protože řekl mé švagrové, že sní nechce být a ta mu na to řekla, že se má odstěhovat, tak v úterý(zítra) jde máma na výzvědy a podporu k němu domů, tak budeme vědět pak pravý důvod co se mezi nimi stalo, zda to bude jen chvilkové nebo i něco většího, ale mají dvě holky(čtyř letou a dvou letou). Tak kromě večerního cvičení a trochu střední aktivity na blogu jsem jen odpočívala a koukala na TV.
Dnes jsem hezky umyla nádobí ze včerejšího večera a ze dneška. Byla se optat, jak dopadly kontrolní výsledky moče a konečně je to v pořádku. Pak se procházela a telefonovala s kamarádkou a spolužačkou v jednom. Pak hezky psala pár stránek do psychologie a ještě během dneška něco napíšu. A taky za chvilku si půjdu hezky zacvičit. Dnešek mi příjde, že nějak rychle utíká, za což jsem na jednu stranu ráda, ale na druhou zase ne, protože když si představím, že budu mít od pátku každý den něco a budu i většinou dny pryč, tak se toho docela i trochu bojím, jak to vůbec zvládnu, ale jo nějak to musím dát a během května si pak hezky odpočinu.

Zahoď kila POKROČILÁK- ženy(30.den)

24. srpna 2014 v 21:15 | Ko Ky |  30ti denní výzva
Ahoj,

tak včera jsem si zacvičila třicátý den s tímto cvičením a úplně poslední tak další článek očekávejte shrnutí tohoto cvičení a jak na tom jsem.

Po aktivaci dané výzvy jsem tam aktualizovala údaje a to,které každý den budu aktualizovat:
 • Bříško (úroveň pupíku) - neměřila se
 • Bříško (nejširší míra) - neměřila se
 • Boky (nejširší míra) - neměřila se
 • Stehna (nejširší míra) - neměřila se
 • Váha - nevážila jsem se

Potom jsem se tam jukla na dnešní plán a začala cvičit svůj DNEŠNÍ PLÁN. A který, že to pro dnešek mám?

Můj dnešní plán je:
TRÉNINK 1
 • kardio 1- KARDIA ÁČKA-celé, které trvalo osm minut a 35 sekund, které se skládalo s běhu na místě, zakopávání, předkopávání, panáky, vysoká kolena, přeskoky s jedné nohy na druhou,přeskoky do výpadu, přeskoky s vysokými koleny
 • rozcvičení podle videa (jsem cvičila podle videa, které jsem tam měla a bylo o kroužení nohou(kotníky,kolena atd,pak i na ruce kroužení(zápěstí,předloktím,celé) a pak hlava a bylo to na čtyři minuty a 46 sekund
 • VIDEO - BŘIŠÁKY S MARŤASEM- bylo na pět minut a 38 sekund
 • VIDEO- Celétělo 1 - , které trvalo šestnáct minut a 17 sekund
 • závěrečný strečink (skoro 12minutový trénik od nich co tam měli)

 • TRÉNINK 2
 • VIDEO- Celolěto 4 - 1 kolo(trvalo deset minut a 16 sekund)
 • VIDEO- Celétělo 5 - 1 kolo(trvalo deset minut a 31 sekund)


Tak to je můj třicátý den této výzvy, který mám už za sebou, tak zase něco dalšího mohu dělat. Usmívající se

Kynutý švestkový koláč

24. srpna 2014 v 16:03 | Ko Ky |  Recepty
Ahoj,

tak sem přicházím s receptem na švestkový koláč.

Kynutý švestkový koláč:

Věci na těsto před kynutím:
-500 g hladké mouky
-1 lžíce krystalového cukru
-1 droždí
-trocha mléka

Postup:
Odvážila jsem si mouku, kterou jsem dala do misky a udělala si uprostřed mouky důlek, kam sem rozdrobila jeden kousek droždí a dala jednu vrchovatou lžíci krystalového cukru a zalila mlékem a nechala kynout.

Věci na těsto po kynutí:
-60-65g hery
-2 ks vejce(žloutek)
-trochu soli
-100 g krystalového cukru
-trochu namačkala šťávu z citrónu

Postup:
Po chvilce nakynutí jsem do těsta přidala za stálého míchání rukou 65g hery, 2 žloutky, špetku soli, 100g krystalového cukru a trochu šťávy z citrónu a zamíchala to pořádně a nechala to ještě kynout.

Po nějaké půl hodině kynutí jsem dala těsto na plech a dala tam vypeckované švestky, které jsem ještě přepůlila na polovinu, aby mi to vystačilo na celý plech. Pak bílkem potřela okraje těsta a okraje okolo švestek a dala péct na 150-200 stupňů.

Po upečení(cca 35-40 minut) jsem to posypala moučkovým cukrem.

Zahoď kila POKROČILÁK- ženy(29.den)

24. srpna 2014 v 15:30 | Ko Ky |  30ti denní výzva
Ahoj,
tak v pátek jsem si zacvičila 29. den této výzvy ,,Zahoď kila POKROČILÁK- ženy" , který jsem si po doporučení aktivovala přes svůj účet na stránce přes VOUCHER zdarma už před několika dny.
Po aktivaci dané výzvy jsem tam aktualizovala údaje a to a které každý den aktualizuji:
 • Bříško (úroveň pupíku) - neměřila se
 • Bříško (nejširší míra) - neměřila se
 • Boky (nejširší míra) - neměřila se
 • Stehna (nejširší míra) - neměřila se
 • Váha nevážila jsem se
Potom jsem se tam jukla na dnešní plán a začala cvičit svůj DNEŠNÍ PLÁN. A který, že to pro dnešek mám?
Můj dnešní plán je:
 • Jít do sauny nebo zaplavat a večer pořádný strečink a já si dala dvakrát dvou hodinové i více procházky se synovcem s focením a velký úklid bytu a hodinové a skoro sedm minut cvičení.

A z dnešního plánu je to všechno, jelikož dnešní plán je o trochu menším cvičení, jen jsem musela splnit plán, abych pak další den nebyla lenivá. Mrkající


Zahoď kila POKROČILÁK- ženy(28.den)

24. srpna 2014 v 15:15 | Ko Ky |  30ti denní výzva
Ahoj,
tak ve čtvrtek jsem si zacvičila 28. den této výzvy ,,Zahoď kila POKROČILÁK- ženy" , který jsem si po doporučení aktivovala přes svůj účet na stránce přes VOUCHER zdarma už před několika dny.
Po aktivaci dané výzvy jsem tam aktualizovala údaje a to a které každý den aktualizuji:
 • Bříško (úroveň pupíku) - 88 cm
 • Bříško (nejširší míra) - 95 cm
 • Boky (nejširší míra) - 98 cm
 • Stehna (nejširší míra) - 60 cm
 • Váha nevážila jsem se
Potom jsem se tam jukla na dnešní plán a začala cvičit svůj DNEŠNÍ PLÁN. A který, že to pro dnešek mám?
Můj dnešní plán je:
 • Volno nebo opakování z 23.dne bez kardia a já si dala hodinovou procházku se synovcem s focením a natáčením videa, které jste mohli vidět.

A z dnešního plánu je to všechno, jelikož dnešní plán je o volnosti, jen jsem musela splnit hodinu, abych pak další den nebyla lenivá. Mrkající


Zahoď kila POKROČILÁK- ženy(27.den)

24. srpna 2014 v 15:00 | Ko Ky |  30ti denní výzva
Ahoj,

tak ve středu jsem si zacvičila dvacátýsedmý den s tímto cvičením.

Po aktivaci dané výzvy jsem tam aktualizovala údaje a to,které každý den budu aktualizovat:
 • Bříško (úroveň pupíku) - 88 cm
 • Bříško (nejširší míra) - 95 cm
 • Boky (nejširší míra) - 98 cm
 • Stehna (nejširší míra) - 60 cm
 • Váha - nevážila jsem se

Potom jsem se tam jukla na dnešní plán a začala cvičit svůj DNEŠNÍ PLÁN. A který, že to pro dnešek mám?

Můj dnešní plán je:
TRÉNINK 1
 • kardio 1- KARDIA DÉČKA- 2 kola, které trvalo čtyři minuty a 52 sekund, které se skládalo s angličáků, výpadů a dávání nohou nahoru k břichu
 • rozcvičení podle videa (jsem cvičila podle videa, které jsem tam měla a bylo o kroužení nohou(kotníky,kolena atd,pak i na ruce kroužení(zápěstí,předloktím,celé) a pak hlava a bylo to na čtyři minuty a 46 sekund
 • první partie k posilování-cvičení podle fotek
  břicho:
  a) vzpor s vytáčením 4x10 - pauza mezi sériemi 15s

 • b) zvedání nohou na boku 4x20 - pauza mezi sériemi 15s

  c) sklapovačky 3x20- pauza mezi sériemi 15s


 • kardio 2, kardia EFKA- 2 kola bylo na čtyři minuty a 46 sekund(v podobě zakopávání snožmo, přešlapování na msítě, panáky )

 • VIDEO- KRUHÁČ ŽENY celé tělo - 2 kola, které trvalo osm minut a 58 sekund

 • závěrečný strečink (skoro 12minutový trénik od nich co tam měli)
 • pak tří hodinová pauza ( splněno)
  TRÉNINK 2
 • VIDEO- Celolěto 5 - 2 kola(trvalo deset minut a 31 sekund)

Tak to je můj dvacátýsedmý den této výzvy, který mám už za sebou, tak zase něco dalšího mohu dělat. Usmívající se

Tea of Life Bio čaj na hubnutí 25x2g

24. srpna 2014 v 12:09 | Ko Ky |  Péče a móda
Ahoj,

babička k nám poslala jistý čaj, který mě jen z pohledu uchvátil, tak vám jdu o něj napsat recenzi.

Tea of Life Bio čaj na hubnutí 25x2g

Tea of Life je originální směsí zeleného čaje zpracovaného tradiční čínskou metodou a přírodního prostředku Garcenia, která podporuje hubnutí.Účinky čaje znásobují pískavice řecké seno, černucha setá a kmín. Chuť čaje je výrazná a zároveň osvěžující.


Účinné látky:
Garcenia
Zelený čaj
Kmín
Užití:
Tea of Life Ayurvedic SlimmingTea - zelený ajurvedický Čaj podporující hubnutí je originální směsí zeleného čaje zpracovaného tradiční čínskou metodou a přírodního prostředku Garcenia, která podporuje hubnutí. Příznivé účinky tohoto exotického čaje znásobují pískavice řecké seno, černucha setá a kmín. Díky použitým bylinkám je chuť tohoto čaje výrazná, plná a zároveň osvěžující. Čaj se používá jako podpůrný prostředek při regulaci tělesné váhy. Příprava: do šálku vložte jeden čajový sáček, přelijte 150 ml vařící vody a nechte 3 - 5 minut luhovat. Během luhování můžete vdechovat uvolňující se aroma. Slaďte medem nebo třtinovým cukrem.
Dávkování:
2 až 3 šálky za den před jídlem.
Příznaky:
Nadváha
Fakta:
Název "ajurvéda" vznikl odvozením ze dvou slov - "ajus", což znamená život, a "veda", tedy znalost nebo věda. Doslovně by tedy bylo možné význam slova ajurvéda přeložit jako "věda života". Život neboli ajus je, podle ajurvédy, spojením smyslů, mysli, těla a ducha. Ajurvéda se proto neomezuje pouze na tělo nebo fyzické příznaky, ale je zdrojem komplexních poznatků o zdraví duševním, psychickém a emocionálním. Tradiční léčebný systém ajurvédy vychází z teorie rovnováhy mezi tělem (stavem fyzickým), duši (stavem duševním a myslí (stavem psychickým). Díky svému celostnímu přístupu ke zdraví člověka si ajurvéda získala oblibu po celém světě.
Složení:
Zelený čaj s přírodní příchutí Garcenie, černuchy seté, kmínu a plískavice řeckého sena.
Zdroj:
www.lekarna.cz

Od večera ho zkusím a jakmile budu mít více zkušeností, tak můžete očekávat k tomuto produktu ještě jeden článek, jak na mě osobně působí.

Unavená a vyčerpaná

23. srpna 2014 v 17:12 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak včera jsem si nakonec nepřivstala, protože jsem jaksi byla dost unavená, tak budíček až v osm hodin ráno. Poté jsem opět šla se synovcem ven a mu koupit jogurt a pak šupky dupky do postele. Umyla jsem trochu nádobí a vrhla se na pečení kynutého švestkového koláče(těště se na recept s fotem). A pak zase vyrazila ven s kamarádkou a synovcem a nafotila pár fotek. A poté šla k babičce jí upravit obočí a pak se jukla na Velkolepé století a v době reklam jsem umývala nádobí a když to skončilo, tak jsem doumývala zbytek nádobí a pak začala luxovat. Ano, to že bylo po osmé večer mi nebránilo, abych začala luxovat. Smějící se Poté jsem trochu ještě něco uklízela a pak si hezky jednu hodinu a skoro sedm minut zacvičila a pak šla si umýt vlasy a chvílí po půlnoci šla spát.
A dnes jsem vzhůru od půl třetí, ale ležela jsem do pěti a pak se trochu vrhla na blog a pak se začala upravovat a jela něco během dopoledne zařizovat. Jak jsem přišla jsem si dala oběd a jaksi zase do půl čtvrté spala. A od té doby pořád něco dělám až mě bolí břicho(žaludek) tak musím zvolnit, aby mi nebylo ještě více špatně.

Teď si i hezky něco dodělám, pak si zacvičím dnešní poslední den výzvy a pak budu zase psát jak mourovitá zápisy do školy, ať toho přeš školu nemám moc. Opět dnes večer i během zítřka čekejte hodně článků a moje návštěvnost je automaticky taky samozřejmostí.

Zahoď kila POKROČILÁK- ženy(26.den)

23. srpna 2014 v 5:39 | Ko Ky |  30ti denní výzva
Ahoj,

tak v úterý jsem si zacvičila dvacátýšestý den s tímto cvičením.

Po aktivaci dané výzvy jsem tam aktualizovala údaje a to,které každý den budu aktualizovat:
 • Bříško (úroveň pupíku) - 88 cm
 • Bříško (nejširší míra) - 95 cm
 • Boky (nejširší míra) - 98 cm
 • Stehna (nejširší míra) - 60 cm
 • Váha - nevážila jsem se

Potom jsem se tam jukla na dnešní plán a začala cvičit svůj DNEŠNÍ PLÁN. A který, že to pro dnešek mám?

Můj dnešní plán je:
TRÉNINK 1
 • kardio 1- KARDIA DÉČKA- 2 kola, které trvalo čtyři minuty a 52 sekund, které se skládalo s angličáků, výpadů a dávání nohou nahoru k břichu
 • rozcvičení podle videa (jsem cvičila podle videa, které jsem tam měla a bylo o kroužení nohou(kotníky,kolena atd,pak i na ruce kroužení(zápěstí,předloktím,celé) a pak hlava a bylo to na čtyři minuty a 46 sekund
 • první partie k posilování-cvičení podle fotek
  břicho:
  a) vzpor s vytáčením 4x10 - pauza mezi sériemi 15s

 • b) zvedání nohou na boku 4x20 - pauza mezi sériemi 15s

  c) sklapovačky 3x20- pauza mezi sériemi 15s


 • kardio 2, kardia EFKA- 2 kola bylo na čtyři minuty a 46 sekund(v podobě zakopávání snožmo, přešlapování na msítě, panáky )

 • VIDEO- KRUHÁČ ŽENY hýždě a boky - 2 kola, které trvalo devět minut a 01 sekund

 • závěrečný strečink (skoro 12minutový trénik od nich co tam měli)
 • pak tří hodinová pauza ( splněno)
  TRÉNINK 2
 • VIDEO- Celolěto 5 - 2 kola(trvalo deset minut a 31 sekund)

Tak to je můj dvacátýšestý den této výzvy, který mám už za sebou, tak zase něco dalšího mohu dělat. Usmívající se

Zahoď kila POKROČILÁK- ženy(25.den)

22. srpna 2014 v 0:00 | Ko Ky |  30ti denní výzva
Ahoj,
tak v pondělí jsem si zacvičila 25. den této výzvy ,,Zahoď kila POKROČILÁK- ženy" , který jsem si po doporučení aktivovala přes svůj účet na stránce přes VOUCHER zdarma už před několika dny.
Po aktivaci dané výzvy jsem tam aktualizovala údaje a to a které každý den aktualizuji:
 • Bříško (úroveň pupíku) - 88 cm
 • Bříško (nejširší míra) - 95 cm
 • Boky (nejširší míra) - 98 cm
 • Stehna (nejširší míra) - 60 cm
 • Váha nevážila jsem se
Potom jsem se tam jukla na dnešní plán a začala cvičit svůj DNEŠNÍ PLÁN. A který, že to pro dnešek mám?
Můj dnešní plán je:
 • Volno nebo hodinové kardio, plavání, procházku, skákání přes švihadlo atd. A já si kvůli nemoci dala jen volno a snad mi to neuškodí.

A z dnešního plánu je to všechno, jelikož dnešní plán je o volnosti, jen jsem musela splnit hodinu, abych pak další den nebyla lenivá. Mrkající


Zahoď kila POKROČILÁK- ženy(24.den)

21. srpna 2014 v 23:00 | Ko Ky |  30ti denní výzva
Ahoj,

tak v neděli jsem si zacvičila dvacátýčtvrtý den s tímto cvičením.

Po aktivaci dané výzvy jsem tam aktualizovala údaje a to,které každý den budu aktualizovat:
 • Bříško (úroveň pupíku) - 88 cm
 • Bříško (nejširší míra) - 95 cm
 • Boky (nejširší míra) - 98 cm
 • Stehna (nejširší míra) - 60 cm
 • Váha - nevážila jsem se

Potom jsem se tam jukla na dnešní plán a začala cvičit svůj DNEŠNÍ PLÁN. A který, že to pro dnešek mám?

Můj dnešní plán je:
TRÉNINK 1
 • kardio 1- KARDIA DÉČKA- 2 kola, které trvalo čtyři minuty a 52 sekund, které se skládalo s angličáků, výpadů a dávání nohou nahoru k břichu
 • rozcvičení podle videa (jsem cvičila podle videa, které jsem tam měla a bylo o kroužení nohou(kotníky,kolena atd,pak i na ruce kroužení(zápěstí,předloktím,celé) a pak hlava a bylo to na čtyři minuty a 46 sekund
 • první partie k posilování-cvičení podle fotek
  břicho:
  a) vzpor s vytáčením 4x10 - pauza mezi sériemi 15s

 • b) zvedání nohou na boku 4x20 - pauza mezi sériemi 15s

  c) sklapovačky 3x20- pauza mezi sériemi 15s


 • kardio 2, kardia EFKA- 2 kola bylo na čtyři minuty a 46 sekund(v podobě zakopávání snožmo, přešlapování na msítě, panáky )

 • VIDEO- KRUHÁČ ŽENY celé tělo - 2 kola, které trvalo osm minut a 58 sekund

 • závěrečný strečink (skoro 12minutový trénik od nich co tam měli)
 • pak tří hodinová pauza ( splněno)
  TRÉNINK 2
 • VIDEO- Celolěto 5 - 2 kola(trvalo deset minut a 31 sekund)

Tak to je můj dvacátýčtvrtý den této výzvy, který mám už za sebou, tak zase něco dalšího mohu dělat. Usmívající se

Zahoď kila POKROČILÁK- ženy(23.den)

21. srpna 2014 v 22:00 | Ko Ky |  30ti denní výzva
Ahoj,

tak v sobotu jsem si zacvičila dvacátýtřetí den s tímto cvičením.

Po aktivaci dané výzvy jsem tam aktualizovala údaje a to,které každý den budu aktualizovat:
 • Bříško (úroveň pupíku) - 88 cm
 • Bříško (nejširší míra) - 95 cm
 • Boky (nejširší míra) - 98 cm
 • Stehna (nejširší míra) - 60 cm
 • Váha - nevážila jsem se

Potom jsem se tam jukla na dnešní plán a začala cvičit svůj DNEŠNÍ PLÁN. A který, že to pro dnešek mám?

Můj dnešní plán je:
TRÉNINK 1
 • kardio 1- KARDIA DÉČKA- 2 kola, které trvalo čtyři minuty a 52 sekund, které se skládalo s angličáků, výpadů a dávání nohou nahoru k břichu
 • rozcvičení podle videa (jsem cvičila podle videa, které jsem tam měla a bylo o kroužení nohou(kotníky,kolena atd,pak i na ruce kroužení(zápěstí,předloktím,celé) a pak hlava a bylo to na čtyři minuty a 46 sekund
 • první partie k posilování-cvičení podle fotek
  břicho:
  a) vzpor s vytáčením 4x10 - pauza mezi sériemi 15s

 • b) zvedání nohou na boku 4x20 - pauza mezi sériemi 15s

  c) sklapovačky 3x20- pauza mezi sériemi 15s


 • kardio 2, kardia EFKA- 2 kola bylo na čtyři minuty a 46 sekund(v podobě zakopávání snožmo, přešlapování na msítě, panáky )

 • VIDEO- KRUHÁČ ŽENY hýždě a boky - 2 kola, které trvalo devět minut a 01 sekund

 • závěrečný strečink (skoro 12minutový trénik od nich co tam měli)
 • pak tří hodinová pauza ( splněno)
  TRÉNINK 2
 • VIDEO- Celolěto 5 - 2 kola(trvalo deset minut a 31 sekund)

Tak to je můj dvacátýtřetí den této výzvy, který mám už za sebou, tak zase něco dalšího mohu dělat. Usmívající se

V rychlosti 2

21. srpna 2014 v 18:09 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

koho by zajímalo tak na mé stránce na FB(viz v menu- Život Ko Ky) jsem nahrála video s mým synovcem, jak se snaží cosi dělat a povídat a co? to se dozvědí pouze ti co se tam podívají. Mrkající

Od zítřka i začíná můj přísnější režim, tak snad ho zvládnu, abych se mohla chlubit s pěknou postavou.


Všelijak :)

21. srpna 2014 v 11:40 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

v pondělí jsem si trochu přivstala a šla odnést druhou kontrolní moč a sestra mi řekla, že i koncem týdne se mohu jít optat na výsledky, ale řekla jsem, že se příjdu zeptat během pondělí 25.8. tak snad, jak tam půjdu mi konečně oznámí, že to mám v pořádku jinak fakt už nevim co dělat.
Po zbytek dne jsem se trochu odpočívala a i zaspala, protože jsem měla volno od cvičení, tak jsem si dopřávala odpočinek ve velkém. Pak jsem se dívala na seriál Ulice a pak jen něco málo na ntb a šla spát.

V úterý ani nevim co už jsem dělala, ale co vím, že jsem trochu si přispala a pak ani nevim do kolika hodin umývala nádobí, protože jak už jsem zmiňovala pokud to neudělám já tak nikdo se k tomu nemá. Pak jsem i měla chvilku na starosti synovce, protože ségra ze sebe dělá, jak je nemocná a když jednou zvracela, že musí bůhví jak ležet a říká, že kdy se uzdraví. Je ani ne dva týdny nemocná a už chce být zdravá a přitom já jsem od poloviny června nemocná a já neříkám nic už jsem si nějak na to zvyklá a ona bude tvrdit tohle? no trochu mě nakrkla přitom, jak by se jako máma měla chovat a ne, jak malé děcko...

Včera jsem si trochu přivstala, abych to co jsem si na včerejšek naplánovala vše stihla. Během dopoledne jsem si dopřála chutnou snídani(dvoje zelené kávenky a dva rohlíky, perlu a salám, kávu a zelený čaj) a pak hezky cvičila a na střídačku umývala nádobí. Potom jsem nakrmila synovce a šla na mini nákup. A vrhla se na psaní zápisů do psychologie(kolem půl čtvrté) a stihla napsat 9 stránek ve velikosti A4, tak snad dnes napíšu jsem více. A skončila kolem deváté, ale s přestávkou na vyřízení něco pro otce a na večeři. A pak si hezky zacvičila 27. den výzvy, kterou jedu.


A dnes jsem vstala, tak nějak normálně, protože jsem se celou noc převalovala z boku na druhý bok. Tak jsem si udělala snídani(müsli s dvěmi druhy čokolády, ale jen kousek a dvě housky s perlou) a vypila čaj a oblékla sebe a synovce a hurá na nákup. Tam jsem koupila čtyři kávenky a dva brumíky, čoko banánek a ještě jednu mňamku pro synovce, protože jsem mu to slíbila a odpoledne mu koupím slevněného velkého Bobíka, aby měl tetu rád. Smějící se A ještě ho vezmu na procházku s mojí kamarádkou, tak aby si trochu taky vyřádil, protože v úterý večer jsme tak trochu večer řádili a on hezky dokolečka a pak se mu motala hlava a si schválně sedal a smál se tomu. Líbající Pak zase na večer musím umýt nádobí a napsat pár stránek do psychologie a pak večer si ještě zacvičit dnešní 28. den, což je o volnosti, takže když splním tu procházku, tak pak jen večer sepíšu článek a bude to splněné. :o)


Na zítřek plánuji ranní vstávání i dřív než jsem vstávala, jelikož chci začít brzy gruntovat, abych toho stihla co nejvíce. Takže zítra jen snídaně o kávě a zeleném čaji a pak hurá na gruntování. Do podvečerních hodinách, které bude obsahovat(umytí komplet záchodu včetně světla a sundání pavučiny pokud tam nějaká bude, umytí komplet vany a odstranění povlaku na ní pokud tam bude a vyndání jednotlivých věcí a pěkně je utřích od prachu a hezky urovnat a umýt podlahu, v chodbě umýt pořádně podlahu,skříň od barvy a uklidit botník a pak v kuchyni umýt nádobí, utřích prach a vyndat jednotlivé věci se skříňky a je utřích a hezky srovnat a pak umýt podlahu a až rodiče nebudou doma vyluxovat komplet prostředí a utřích prach a pokud nebudu ještě odrovnaná, tak i něco vyžehlit a pak hurá zase psát zápisy a cvičit). Toť mé plány na zítřek.