Červen 2014

Inspirace 8

30. června 2014 v 20:45 | Ko Ky |  Thinspo
Ahoj,

ještě pracuji na pláně, který má být do dneška hotový a zdárně se jistě blížím ke konci, tak zítra uvidíte co vše jsem stihla.Takže pro vás tu má inspiraci a během rána vám se hodím zase otázky a odpovědi na to jak jste u mě zvyklé.


Liebster Award I.

30. června 2014 v 2:03 | Ko Ky |  Liebster Award

- povězte o sobě 10 věcí
- odpovězte na 10 otázek blogerky/blogera, který vás nominoval
- nominujte 5 blogerů, kteří mají méně než 200 pravidelných čtenářů
- vymyslete 10 otázek, pro ty, které budete nominovat
- informujte blogery o tom, že jste je nominovali

10 věcí o mně:
-mám ráda děti
-jsem na každého moc milá, ač si to třeba nazaslouží
-jsem zcela normální, ať občas dělám věci, které normálnosti odporují
-jsem ráda za to, že i nadále žiju a nepřemýšlím nad kravinami
-ráda pomáhám ostatní lidem a nic za to neočekávám
-mám ráda černou barvu oblečení, která zeštíhluje
-jsem ráda za obor, který studuji
-jsem ráda, že se dá hubnout i zdravěji než hladověním a podobnými praktikami
-mám ráda méně sladké vody
-mám hnědé oči

Otázky:
1.Kolik ti bylo,když jsi dostala první mobil?
-Tak přímo můj vlastní mobil, který jsem dostala bylo na Vánoce od sestry, když mi nebylo ještě 17 let.

2.Jsi na něčem hodně závyslá ?
Nejsem.

3.Kdo je tvůj idol?
Přímo idola žádného nemám, beru jen to co se mi líbí, ale že bych měla vysloveně někoho oblíbeného koho pořád podporuji se nedá říct.

4.Tvá oblíbená herečka\herec?
Natalia Oreiro a Thalia.

5.Sleduješ nějaká youtubery?Jaké?
Nesleduji, protože na to nemám čas. Když někdo má něco na svém blogu a má tam i video, které tam na youtube, tak se samozřejmě podívám, ale že bych pravidelně i jinak sledovala to se nedá říct.

6.Příjde ti divné,když holka příjde za klukem a řekne mu že se jí líbí a navrhne mu jestli spolu nebudou chodit?
Ne nepříjde divné, ale moc tento způsob nezastávám.

7.Tvé plány na léto?
Je jich dost. tak třeba ohledně školy, pak zformovat postavu a jen tak si užívat a vydělávat si peníze.

8.Zmáčkni Ctrl + w
Provedeno a kdybych neměla zapnuté automatické ukládání, tak bych tě asi zabila. :D

9.Čím zabíjíš nudu?
Jídlem a TV.

10.Tvůj nejoblíbenější seriál?
Nemám žádný nejoblibenější. Ráda se dívám na Ulici, Ordinaci v růžové zahradě, ale že bych nutně potřebovala vidět každý díl se nedá říct.

Otázky co dávám já:
-Kolik ti je let(nemusíš uvádět přesný věk pokud nechceš jen přibližný)?
-Kolikrát za týden cvičíš?
-Máš ráda děti?
-V jakém kraji bydlíš?
-Jsi ráda ve škole/práci(vyber si dle toho co máš)?
-Jaký je tvůj názor na můj blog?
-Jaké zvířata máš ráda?
-Jakou nejraději posloucháš hudbu?
-Máš doma nějaké zvíře?
-Byla jsi někdy v léčebně?

Nominuji:
-Vendy
-Kubi
-Jess(muj-jidelnicek-hubneme)
-Lucy1616
-Peťulana

Pohoda :)

28. června 2014 v 20:20 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

opět jdu napsat pár řádků o tom, jak se mi vede, jak si užívám života. Popravdě si nemohu na nic stěžovat, ale ani moc chválit spíše psát kolik věcí mám na starostí, že nevim, jak to zvládnu.


V pondělí jsem se na malou chviličku sešla s kamarádkou, kterou jsem naposledy viděla někdy během zimy, ač jsme jen spolu jely metrem, tak i tak jsme si stihly toho říct hodně, abychom se společně vypovídaly a těšily se na další setkání. Potom jsem opravdu jen odpočívala, jelikož ač jsem byla jen na otočku v Praze, tak i to mi stačilo, aby se mi udělalo špatně, tak jsem poslechla tělo a dopřála mu ten odpočinek.


V úterý jsem si jela koupit oběd jinak bych zůstala úplně o hladu a to nepřišlo v úvahu, tak jsem si zašla i do lékarny a tam si koupila na občasné chvílie Fenolax(ne,abych ho brala každý den) jen občas a zatím jsem od úterý měla pouze jeden a mohu říct, že nebudu rozšiřovat okruh lidí co ho berou ve velkém nebo na něm budou ujíždět každý den, protože jsem si ho tedy vzala a pak měla neskutečné křeče a pak jsem byla na wc, ale potom to přešlo, ale následující dny mě břicho bolelo, jak mám nemocný žaludek, tak si na to musím dávat pozor.


Ve středu jsem hezky odpočívala, abych se připravila na čtvrtek, jak jsem již psala na kontrolu a dokončení preventivní prohlídky. Jen jsem trochu byla unavená, tak jsem i trochu víc spala, ale tak aspoň jsem načerpala sílu na čtvrtek.


Ve čtvrtek jsem absolvovala prohlídku, která prokázala, že jsem zdravá, ale ještě mě zlobí kašel s rýmou ze zbytku hlenů, které ve mě jsou pořád a nechtějí odejít(ani teď v sobotu tomu není jinak), tak nevim, jestli jsem u doktorky zapoměla recept či jak jsme se s doktorkou začaly bavit o něčem jiném zda mi to pozapoměla napsat no uvidím v pondělí, jak tam jdu na odběry, zda to bude tak či jinak, ale snad do pondělí se aspoň kašle zbavím. A jak dopadla preventivní prohlídka už víte, tak to sem ani psát nebudu.


A v pátek? V pátek jsem si byla něco vyřídit ve škole a docela mi to uteklo, ale ty informace kolik budu dávat za oblečení na praxi, tak to mě moc netěší, kde má člověk ty peníze brát? ale tak musím si na ně teď vydělat, abych si to mohla sehnat a měla to konečně z krku. Potom jsem šla chvilku s kamarádkou a doma trochu pomohla otci a hlídala synovce, aby si ségra mohla udělat nějaké věci a pak hezky odpočívala.


A dnes? Dopoledne byla něco vyřídit a přitom si dopřála ten chutný nanuk. A odpoledne jsem si chvilku odpočinula a pak šla pro synovce, kterého jsem chvilku na motorce(jeho dětské) protáhla. Pak si odpočinula a letěla k babičce upravit obočí a pak zase odpočinek a teď trochu něco skrze sešitů udělám a pak hezky odpočinek, protože zítra ráno zase musím brzy vstávat a pak mám toho dost na práci co se týče úklidu, tak snad mi zítra nebude špatně, abych to všechno splnila a měla to z krku a odpoledne pokud budu mít volnější tak za to budu ráda a dopřeji si odpočinek, jelikož ten v poslední době mám opravdu ráda.

Mix fotek 2

28. června 2014 v 13:11 | Ko Ky |  Fotky
-Jednou na procházce se synovcem.

-Tuto mňamku jsem si dneska dopřála :-)


-Tak toto jsem si dnes koupila, tak jistě pomalu mohu začít přepisovat své věci, ať i od toho mám pokoj(tohle jsem si plánovala koupit viz plány do 30.6.2014)


-Dnes jsem si i koupila tento krásný notes. Úplně uchvátil, že jsem ho musela mít a ne nejsem dítě, ale takové věci prostě vždy budu mít ráda.


_ A brzy mi dojde bylinkový čaj, tak jsem si koupila tento, který mám moc ráda.

Drenážní gel proti celulitidě

27. června 2014 v 19:40 | Ko Ky |  Kosmetika
Ahoj,

tak jdu napsat článek, který jsem vám slíbila. Jde o kosmetický produkt, který jsem dvakrát použila a od zítřka budu opět používat každý den, abych si zlepšila celulitýdu. A co je to zač?

Drenážní gel proti celulitidě:

Drenážní gel proti celulitidě viditelně zeštíhluje problematické partie již za 10 dní, je vhodný pro ženy, které mají problémy s mikrocirkulací, zadržováním vody v pokožce a trápí je otékající nohy.
Nové složení s chladivým efektem obsahuje výtažky zeleného čaje a aktivního kafru, které zpevňují problematické partie a současně zlepšují kožní mikrocirkulaci. Aktivní látky mají zároveň drenážní účinky: odvádějí přebytečnou vodu, a tím celulitida mizí.
Tento "expert" produkt působí proti pomerančové kůži a navozuje okamžitý pocit lehkosti. Chladivý efekt přináší nohám okamžitou úlevu.
Množství: 200 ml

Způsob použití:

Aplikujte jednou až dvakrát denněkrouživými pohyby na problematické partie. Přípravek můžete uchovávat v lednici pro optimální chladivý efekt. Lze kombinovat s dalšími přípravky řady Garnier proti celulitidě.

Účinnost prokázána:

po 1 týdnu: pružnost pokožky + 89 %
po 4 týdnech: celulitida -25 %.
Testováno na 40 ženách


A zde je obrázek z google. Měla jsem pro vás vyfocený, ale jaksi se mi smazal a teď to není takový kvalita, tak proto dávám jen obrázek, ale začas určitě přidám vlastní foto, po týdnu užívání, jak to zase na mne působí.

čerpáno z www.prokrasnetelo.cz

Inspirace 7

27. června 2014 v 16:27 | Ko Ky |  ThinspoKontrola u obvodní aneb dokončení preventivní prohlídky

26. června 2014 v 21:00 | Ko Ky |  Obvodní lékařka
Ahoj,

tak dnes jsem šla na kontrolu k obvodní zda jsem zdravá a rovnou mě doprohlídla a preventivní vyšetření mám konečně za sebou, tak jsem ráda. Jsem i zjistila, že neumím držet rovnováhu a pak mám ochablé svaly, takže od zítřka hezky začínám na tom pracovat, ať se mi to zlepší. A pak mi doktorka promlouvala skrze jídla do duše a radila mi, jak mám jíst, což jsem moc ráda, ale kdyby jen brala ohledy na to, že některé věci už nemohu, tak by to bylo dobré, ale hold ne, takže se to pokusím nějak srovnat sama, když ani nemám jinou možnost. Jen v pondělí odběry a doktorku nějakou delší dobu nechci vidět. Snad dopadnou dobře, jelikož na ATB, které ještě do soboty beru je napsáno, že se mi může ovlivnit hladina cukru a pak beru něco dalšího, které mohou taky ovlivnit některé složky, tak snad se do pondělí toho zbavím a nebude doktorka do mě chtít cpát další léky, to bych už nedala.
A teď hezky inspirace a zítra se těšte na kosmetiku, inspiraci a dalších věcí.

Staré jídelníčky

26. června 2014 v 18:29 | Ko Ky |  Mé jídelníčky
Ahoj,

zde dám dva obrázky mých starých jídelníčků, které mi pan doktor Krch pozitivně pochválil.


Inspirace 6

25. června 2014 v 20:57 | Ko Ky |  Thinspo


Co Ko Ky bere?

25. června 2014 v 17:35 | Ko Ky |  O mě
Ahoj,

napadlo mě tak sem vložit co beru na své zdr. problémy, jestli se nenajde někdo kdo to má buď stejné problémy a nebo podobné a co mu na to pomáhá?

Já beru:
-Lanzul, Degan, Pantoprazol Mylan-ne všechny tři najednou, ale dle toho, který mám zrovna předepsaný(na žaludek)
-Aulin a Novalgin(na veškeré bolesti)-Aulin mám od doktorky zakázaný, ale stejně si ho občas vezmu
-Zolpidem Mylan(na spánek)- neberu ho, protože se bojím, že pak budu po ránu zaspávat
-MuscoRil(na křečovité bolesti svalů)

a zde můžete vidět foto, které jsem před pár minutami vyfotila.


Inspirace 5

24. června 2014 v 19:07 | Ko Ky |  Thinspo

Plány od 24.6.2014 do 30.6.2014

23. června 2014 v 21:47 | Ko Ky |  Mé plány
Ahoj,

tak sem přicházím s článkem k tématu plány. Možná, že bude trochu podobný jako už jsem zde jednou psala, ale kdo ho pozorně přečte, tak se dočte i jiných věcech a uvidí, že to je jiný článek.

Plány od 24.6.2014 do 30.6.2014:

 • udělat u ségry a švagra jednotlivé albumy se synovcem(ještě stále jsem to neudělala)
 • uklidit si skříň s oblečením(ani k tomu jsem se nedostala)
 • dopsat sešit do SOPKA a oscanovat a vložit na FB+odevzdat podepsané smlouvy a hodnocení
 • dopsat sešit do ZAPKA a oscanovat a vložit na FB
 • když bude hezky a bude volno, tak se opalovat, ať chytím nějakou bronz barvu
 • více si upravit obočí, ať ho mám tenčí, jak jsem ho dříve měla
 • mazat se krémem, ať mi zmizí strie a ať mám pevnější pokožku
 • dopít bylinkový čaj bez cukru i přesto, že mi nechutná(ještě pět sáčků mám)
 • nepít příliš sladké vody
 • nedat si nic sladkého, jen zmrzlinu(sladké jsem měla v normě žádné přežery,ale bylo)
 • nejíst jablka, švestky, třešně(měla jsem pouze jedno jablko)
 • každý den se starat o pleť, ať nemám tolik akné
 • dát 1,5 kg dolů, pokud půjde více rozhodně se nebudu zlobit
 • doplnit odkaz k jednomu článku
 • předat neaktivní blogy z února 2014 do sekce Oblíbené blogy
 • sehnat si sešit na moje potřeby
 • mít celkově promazané maily, jak si představuji a potom je hezky hlídat, aby nebyly tak plné
 • vyhodit nepotřebné věci
 • připravit tělo na další tělesné a psychické změny, jelikož jsem se rozhodla si vytvořit postavu na ,,bikini fitness" tak, abych ho hned tak ze začátku netrápila a nezaleklo se toho, tak hezky postupně, ať si to v květnu příštího roku mohu dát jako dárek


a to je všechno. Na konci června, tudíž 1.července očekávejte tento článek s tím, že u něj bude dopsáno, jak dané věci dopadly.


Inspirace 4

23. června 2014 v 9:01 | Ko Ky |  ThinspoNeřešené věci

22. června 2014 v 11:36 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak po pár dnech jdu napsat deníček a něco více, abyste věděli, jak se mám a jak prožívám dny. Ve čtvrtek jsem na praxi měla trochu menší změnu, než se ve středu plánovalo, ale tak aspoň mi to tam o to rychleji uteklo. I jsem tam končila brzy, tak jsem pak měla dost času si něco udělat doma, ale byla jsem tak unavená, že jsem se na to vykašlala, jelikož jak jsem nemocná, tak pak odpoledne po praxi jsem vždy radši odpočívala a byla v posteli, abych načerpala další sílu a hlavně, abych se z té nemoci brzy dostala, ale vydržela jsem dlouho být vzhůru, že jsem viděla i Ulici a i na Ordinaci jsem se dívala.


V pátek taky změna, ale byla jsem za ní ráda, jelikož mi to o to více rychleji uteklo. Pak jsem přišla domů chvilku byla vzhůru a pak měla kolem půl sedmé vzbudila ségra, jak mi volal děda, tak jsem vyrazila k babičce na obočí, tak chvilku pobyla a dostala dva balíčky Halls-vita c a šla domů. Kde jsem byla jen v posteli a v klidu odpočívala.

Včera jsem si dopřála i po dlouhé době dva chutné dortíky. Pak jsem šla k otci a do podvečerních hodin mu u něj pomáhala. Samozřejmě, že nerada a mohl to klidně zvládnout sám, ale nemá rád samotu nebo co. Ale tak co je to naposledy , jelikož se tam už tolik objevovat nebudu, takže se musí starat sám. Já si teď začnu hezky starat o své dluhy a hlavně, abych měla zdravé jídlo a mohla být po zdravotní stránce na tom lépe. Pak jen odpočinek a kolem deváté večer mi zavolala kamarádka, tak jsme si přesně do půlnoci hezky povídaly.


A dnes? jsem si dopřála tuze sladkou snídani složenou s několika sladkostí, takže mám na několik týdnů vybráno. Teď si budu ještě hezky užívat odpočinek a pak bych chtěla během odpoledne něco poklidit u sebe a doma, ať mám dobrý pocit, že tu mám uklízeno a pak bych se chtěla věnovat blogu a FB.


Snad koncem tohoto týdne co bude, bych chtěla jít na kontrolu, zda už jsem zdravá, ač ještě kašlu a moc smrkám, ale tak do konce týdne času dost a snad se to do té doby srovná. I si to moc přeji, aby se to srovnalo, jelikož s pár kamarádkami chceme jít v pátek na zmrzlinu, tak si to nechci nechat ujít, když se ten náš spolek tak často nesejde.


Tak vám přeji pěkný zbytek víkendu a já budu ještě chvilku tady na komentářích a pak na vaších stránkách a se juknu na páteční díl Ulice, který jsem nemohla vidět a pak začnu uklízet tedy.

Inspirace 3

21. června 2014 v 18:43 | Ko Ky |  Thinspo

Otázky a odpovědi 3

20. června 2014 v 22:14 | Ko Ky |  Otázky a odpovědi
Ahoj,

tak sem přicházím s článkem, který jsem slíbila, ale omlouvám se, že je tu tak pozdě. Jaksi jsem si dopřála hned po praxi spánek a pak hned šla k babičce jí upravit obočí a chvilku u ni zůstala a pak si dopřála chutnou večeři v klidu a stejně i teď je mi špatně. Ne s jídla, ale s ATB co počínaje dneškem beru, tak snad se to upraví jinak v pondělí razím opět k dr, ať mi je změní, jelikož brát něco z čeho je mi zle na zvracení není dobré. Ale teď už k tématu.


1. Máš nebo jsi měla nějakou formu PPP, vím že hodně cvičíš a že nemůžeš jíst co se ti zamane, ale nevím nic k tomuto tématu?

-Ano, můj bývalý psychiatr mi určil formu PPP a to Mentální anorexii-atypickou. Vím i o tom, že o mě kolujou informace ve smyslu, že nemám žádnou formu PPP a že jsem si to prý měla vymyslet, ale tak to jsou lidi, kteří mě neznají a přeci, jak víme lékaři jen tak nedávají diagnózu zpatra, kdybych jí netrpěla, takže se držím slovem psychiatra než zlých lidí, ale v momentální době to je se mnou jen o následcích po Anorexii co se týče po zdravotní stránce, která ovlivňuje mé některé věci i co se týče jídla, ale samotnou Anorexii mám schovanou a jsem na tom lépe než jsem kdy bývala. Jsem dříve hladověla, užívala projímadla, měla léky na hubnutí atd. , ale teď hubnu zdravou cestou tj. sportem a jídlem. A není pravda, že hodně cvičím, když si srovnám s ostatními, kteří několik hodin běhají, jsou ve fitku několik hodit a pak ještě dají cardio nebo nějaké těžší cvičení doma, tak kam se já na ně hrabu, která cvičí jen cca 1,5 hodiny denne svůj rituál podle videí, takže cvičení mám v normě a o nic přehnaného se najedná.


2. Jsi lhářka?

-Nejsem. Možná, že se tu může objevit nějaký návštěvník z internetu, kdo mě zná dle netu nebo z názoru ostatních a nebo z léčeben a může této odpovědi oponovat, ale je pravdou, že kdyby mě DOOPRAVDY znali, tak by i věděli, že je tato odpověď založena na pravdě, jelikož já nejsem člověk, který lže a o některých věcech, u kterých jsem označována jako lhářka ani tak nejsou, jsou trochu přibarvená a špatně pochopená a vysvětlená a některým stačí lež, která jim je bližší než-li pravda. Jedná se o závažnější typy lhaní. Jelikož lhaní typu, že jsem napsala kamarádce, že s ní někam nepůjdu, ale nenapsala jsem jí pravý důvod nebo kdysi ve škole lhala s omluvenkou nebo doktorce tehda před rokmi, že jim a nejedla jsem za lži jako takové nepovažuji. A jen takových to případů se doupuštím, ale za činy, které mě některé obviňují a nemají rádi ne.


3. Je šance se s tebou spřátelit na osobním profilu na FB i pro lidi s kterými jsi se dříve nepohodla?

- Ta možnost tu je. I zde některá SBéčka mám na svém osobním profilu. Ale nepřidávám tam jen tak někoho. Musím si daného člověka nejdříve prověřit a vědět, že mi nebude chtít ublížit a když zjistím, že ne, tak si ho klidně mile ráda přidám, ale kdo to myslí neúpřímně za úmyslem mi škodit toho nepřijímám.


4.Dáš sem někdy osobní fotku celého těla včetně obličeje?

- Ano dám. Neslibuji, kdy tady ta fotka bude, ale počítám, že někdy do konce roku 2014 by tu aspoň jedna se mohla objevit.


5. Nechceš sem na sebe dát e-mailový kontakt?

-Svůj e-mail vytvořený pro tento blog sem dám do konce června, takže ho tu brzy budete mít, tak snad upokojím vaše choutky.


6. Píšeš v článcích o praxi, nechceš napsat o tom speciální článek?

-Klidně o tom speciální článek napíšu.


7. Nechceš víc napsat o tom co se stalo mezi tebou a těmi holkami, které jsi kdysi zmiňovala?

-Klidně o tom mohu napsat mě to problém nedělá ráda ti vyhovím, ale zase nechci mít problém s holkami, které to budou číst a budou zase vyšilovat jak je pomlouvat a další věci,které z toho oni umí udělat ač bych jen sdělovala své pocity a jak jsem to zažila.


A tím pro dnešek končíme s otázkami a zase někdy jindy. Otázky, které se v tomto článku objevují jsem dostala z různých zdrojů, tak aby si někdo nemyslel, že jsem si je sama sobě položila to ne.

Pohodový čtvrtek

20. června 2014 v 6:01 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

dneska to nebude jako takový deníček, jen něco ve stručnosti ne, že bych z toho nedokázala udělat vyslovený deníček, ale nechci to. Takže píšu jen pár řádků a navnadění na články co se zde budou objevovat během odpoledne. A vás poprosit, zda máte nějaké přání, abyste ho vyjádřily do komentářů. :-)
Na odpoledne chystám článek například na téma ,,Odpovědi a otázky", takže do té doby můžete klidně i vymýšlet své otázky a nebo kdo se je bojí napsat a chce anonymně, abych nevěděla kdo to přesně je může použít můj ask.fm . A já to taky tu otázku a odpověď přidám zde na blog(budu odpovídat na jakékoliv otázky, takže kdo si myslí, že je to zbytečné psát otázku, že na ní neodpovím, tak je naomylu ač by to byla otázka hnusná a urážející, tak i na tu klidně odpovím).
A pak další zajímavé články, takže dnes se rozhodně nudit nebudete. A tady máte pár inspirací, abyste se mohli kochat.


Pár řádků o mé osobnosti

19. června 2014 v 20:05 | Ko Ky |  O mě
Ahoj,

tak dlouho tu nebylo nic o mě. Jako ano o mě co se týče, co přes den dělám nebo, jak se cítím tu můžete stále číst, ale jak se mi daří si zlepšovat postavu moc ne, tak pár řádkami to zlepším. Ale článek co je slíbený(ke srovnání před cvičením a po cvičení od 30ti denní výzvy-zahoď kila-ženy) se pořád píše a upravují se fotky, které zatím nejsou dle mých představ( co se týče okrajů a podobné úpravy), tak si ještě chvilku počkáte, ale do 30.6.2014 se toho článku dočkáte, ale za to kdo si počká bude hezky odměněn a budete koukat.

Ani nevim, přesně kdy jsem sem dala nějaké čísla(rozměry) to sem, ale dnes dávat nebudu, protože se stejně neměřím, ale to taky brzy napravím. A ač nevim, jak jsem na tom dle čísel, tak pouze dle vidění se v zrcadle a oblečení mohu soudit, že nehubnu v poslední době jen udržuji, to je asi protože se o hubnutí ani moc nesnažím, tak jsem ráda, že to nejde nahoru, jak jsem se bála, když se nebudu snažit, takže mohu být klidná a jak budu zdravá, tak se začnu více snažit a snad se v hubnutí bude dařit.

Poslední fotku postavy co jsem sem dala byla v březnu 2014 a od té doby nic, takže kromě článku před a po cvičení se na foto můžete těšit také u článku s mírami. A jak to bylo v březnu můžete vidět na fotce, kterou jsem sem dala (viz foto po tímto odstavcem) a pak, jak sem přidám další, tak můžete hezky porovnávat.
-foto z března 2014

To jsem byla téměř na začátku cvičení a ani nebyla v polovině, ale pak se to pohnulo a šlo to hezky jako neříkám, že po másle a dávala jsem velké čísla dolů, to ne, ale jak se mi díky tomu cvičení zlepšila postava a kondice mě dost nakoplo mít ráda sport a bojovat o to, abych si navrátila své cvičení a bojovala, abych nebyla unavená a měla na něj sílu.

Normální den

19. června 2014 v 5:11 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak včera jsem tedy vůbec nechtěla z postele. Jako vzhůru jsem byla, ale chtělo se mi pořád ležet. Ale tak pak jsem vstala a normálně vše stihla i byla chvilku dříve hotová, tak jsem došla z košem a pádila na praxi. Kde to bylo dobrý, jsem jen smrkala a lépe mluvila, jen ten kašel. Tak jsem zvědavá co dnes, snad ten kašel ukočíruji, abych tolik nekašlala a nebo během praxe nekašlala vůbec, což se mi nepovede, jelikož když jsem v honičce, tak vždy kašlu.


Pak jsem si po praxi chvilku odpočinula a šla se připravovat na preventivní prohlídku u obvodní, kde už z minulého článku víte, že ani celkové neproběhla, že se odsunula až budu zdravá, tak se musím co nejdříve uzdravit, abych měla i konečně za sebou tu prohlídku a mohla mít od doktorů pokoj.


Pak jsem si tedy koupila nějakou mlsnu a teda jako ani nevim, zda mi to chutnalo či jsem jen uspokojila své choutky, ale takovou chuť jakou jsem u toho očekávala nebyla, tak mě to trochu zklamalo. Tak nikdy více tedy. Pak jsem opět seriálový rituál Ulice a Velkolepé století nezklamali a dokoukala jsem se konečně do konce, ale pak šla hezky spát. A dneska kupodivu jsem i spala, ač jsem už kolem jedné byla vzhůru, tak mi to tolik nevadilo, jen ten kašel co mě trípí teda, až mě z něj bolí(pálí) celý hrudník.


Dnes na praxi opět tak zhruba vím co budu dělat, takže vím předem, že nudit se rozhodně nebudu a i vím, že se stihnu vrátit domů dřív jak ve dvě hodiny nebo tak nějak, takže budu mít dost času si vás oběhnout přičemnž si to dám i jako odpočinek s kávičkou a pěkné v leže. A pak dle toho, jak mi bude vysmolím další článek nebo něco si u sebe poklidím(v papírech), ale 100% dnes v podvečer budete mít článek, ale co bude tématem se nechte překvapit. :)


Dneska mám jak to vypadá dost energie, tak snad mi to vydrží. Protože tu energii budu dost potřebovat, jelikož toho musím dost udělat, tak si jí nesmím spotřebovat najednou, ale musím si jí šetřit, abych to všechno zvládla a mohla to mít konečně za sebou a mít pocit spokojenosti.


Tak vám přeji pěkný den a odpoledne na viděnou. P.S. kdybyste měli některá speciální přání na mě nebo i běžné o čem bych měla psát, tak mi to napište a pokud to bude v mých silách, tak vám klidně vyhovím.

Preventivní prohlídka

18. června 2014 v 18:30 | Ko Ky |  Obvodní lékařka
Ahoj,

tak dnes se konala moje preventivní prohlídka u praktického lékaře k mým 23let, tak se ani nekonala a odsunula se až budu zdravá.
Jako k sestřičce jsem šla, která mi změřila tlak a měla jsem 120/80 a změřila tep, výšku mi dala co jsem měla minule(u 21leté prohlídce) něco cca 152cm(zaokrouhleně) a mě zvážila a zkontrolovala oči, sluch a barvy. A pak mi dala zkumavku a řekla mi, že i mám jít na odběr krve a dát moč k preventivní prohlídce A pak jsem šla k doktorce, která se zeptala, jak se mám tak říkám nemocně, že jsem nějaká nachcípaná a ona hned, že když jsem nemocná, že preventivní prohlídka se musí odsunout a dodala, že to je i dle mého hlasu slyšet, že mi není dobře, tak se mi podívala do krku a něco prohlásila, tak mi napsala ATB(Xorimax) na osm dní a potom tam mám přijít a se mi udělá i preventivní prohlídka. A řekla mi, že teď si se synovcem nesmím dávat pusy ani s ním být, aby to ode mne nechytil, takže opravdu jen bude postel, jen bude občas těžké a malý se bude vztekat, jelikož když mě vidí jít do pokoje nebo on je v pokoji a já zrychlým krok, tak si hned myslí, že si s ním chci hrát, ale snad budu brzy zdravá, abych mu to vynahradila a mohl si zase pořádně zahrát.
Jen když jsem se dívala na internet na co jsou ty ATB, tak tam jsem našla, že léči i jednu věc pro klíštěti? tak jsem znejistila a asi budu muset doktorce na kontrole říct, jestli to není z toho a nebo, že mám nějakou blbou imunitu nebo alergii na děti . Což pak znamená, že budu mít problémy s praxí, jelikož pokud v září budu také nemocná, tak to bude největší průser, jelikož to bude už potřetí co jsem nemocná a mám praxi, což pak pro mě je zákaz praxe a když nebudu mít splněnou praxi, tak tím i hasne škola, tak snad to je jen něco přechodného a v září se ukáže, že nebudu nemocná, ale když jo, tak mě z toho normálně klepne, jelikož v lednu jsem měla praxi a jsem byla nemocná, teď mám praxi a jsem nemocná, tak jsem zvědavá, co bude do třetice říká se že jen to dobré, tak snad to bude dobré.