Květen 2014

Mix hudby

30. května 2014 v 18:07 | Ko Ky |  Hudba

Odpočinkový čtvrtek

30. května 2014 v 6:49 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak včera na praxi to bylo taky supr mi to tam utíkalo rychle, že si to ani neumíte představit. Za činnost jsem vybrala pro děti foukací fixy a dala jim šablonky, ať si vytvoří obrázek pomocí té šablony a dnes plánuji snimi udělat obrázky na okno, ale lepit je z určitých důvodu nebudeme, které ale psát bohužel nemohu, tak se na mě nezlobte.


Odpoledne po praxi jsem se nejedla a hned i i zaspala, jelikož to hnusné počasí mě k tomu dokopalo, takže za včerejšek sem nic moc neudělala kromě praxe.


Dneska bych chtěla taky napsat článek s tagem, ale nevim co, tak jestli máte na mě něco speciálního, tak mi to můžete napsat do komentáře nebo poradit co bych mohla použít co vás zajímá.


Dneska je poslední den v pracovním týdnu, tak pokud nebudu odpoledne nějakou věcí či někým unavená, tak bych i tady u sebe chtěla něco poklidit a konečně pokud ovšem nebude pršet bych chtěla vyrazit na tu dlouho plánovanou procházku, tak snad dneska mi to může vyjít. Odpoledne by prý už nemělo pršet, tak jsem zvědavá, jak jim dnešní předpověď počasí výjde. I se večer můžete těšit na videa s hudbou.


Taky bych chtěla stihnout sepsat článek s plány na víkend, abych náhodou na něco nezapoměla a hlavně, abych to měla konečně z krku a taky jněkolik jídelníčku v jednom článku a tedy nenazvala bych to jídelníčky, protože jak jsem psala, jak mám díky rýmě odpor k jídlu, tak do sebe horko těko nasoukám pouze jedno jídlo a když je víc, tak je to fakt dřina, která mě ještě více vyčerpá a pak jsem natolik unavená, že potřebuji spánek.


25 náhodných otázek TAG

29. května 2014 v 21:47 | Ko Ky |  O mě
Ahoj,

do google strýčka jsem si zadala tagy na blog a vyjel mi odkaz díky němuž dávám se Tag, který se mi zalíbil, tak snad budete za to rádi.

1. Máš nějaké domácí mazlíčky?
Ne, je pravda, že v rodině (u bráchy, u sestřenice nebo na Slovensku mazlíčky máme, ale to jsou jen takové chvilkové radovánky).
2. Řekni 3 věci, které jsou fyzicky blízko tebe.
Ntb,deka a voda v láhvi.
3. Jaké je teď počasí?
Chladné a doufám,že už neprší.
4. Umíš řídit? Jestli ano, nabourala jsi někdy?
Nemám řídičský průkaz a ani se k tomu nechystám, takže jsem ani nikdy nemohla nabourat, ale ve hře ano. :D
5. V kolik hodin jsi dnes vstávala?
V 4:30 hodin.
6. Kdy jsi se naposledy sprchovala?
Dnes večer.
7. Co byl poslední film, který jsi viděla?
To si už jaksi nepamatuji.
8. Co říká tvoje poslední zpráva?
Nic neříká, protože dnes jsem spala, takže jsem neměla čas ještě komunikovat se světem.
9. Co je tvůj vyzváněcí tón?
To ani nevim, tohle nějak nesleduji.
10. Byla jsi někdy v zahraničí?
Ano. Na Slovensku, Rakousku a to je zatím všechno.
11. Máš ráda sushi?
Nevim, ještě nikdy jsem to nejedla, ale ráda bych to někdy zkusila.
12. Kde nakupuješ potraviny?
V supermarketech.
13. Už sis někdy vzala prášky na spaní?
Ano, vzala a určitě někdy ještě vezmu.
14. Kolik máš sourozenců?
Přesně čtyři(nejstaršího bráchu-27let;ségra-26let; brácha-25let a já s bráchou- 24let)
15. Máš stolní počítač nebo notebook?
Dříve jsem měla několik stolních počítačů(ne najednou) ale už nějaký ten rok mám ntb.
16. Jak stará budeš o tvých dalších narozeninách?
Příští rok tu budu přesně čtvrt století(25 let)
17. Nosíš kontaktní čočky nebo brýle?
Mám nosit brýle na jeden problém, ale kašlu na to.
18. Barvíš si vlasy?
Ano, barvím si vlasy.
19. Řekni něco, co plánuješ dnes udělat?
Jít brzy spát.
20. Kdy jsi naposledy brečela?
Včera.
21. Tvoje oblíbená pizza?
Šunková, sýrová.
22. Co máš radši - hamburgery nebo cheesburgery?
To se nedá říct. Oboje mi chutnalo na stejno.
23. Už jsi někdy byla vzhůru celou noc?
Ano, už několikrát. I jsem dělala noční.
24. Jaká je tvá barva očí?
Hnědá.
25. Vidíš rodzíl mezi CocaColou a Pepsi?
Rozdíl ani nevim, já ji moc nepiju, takže to nemohu posuzovat. A když ji mám, tak to je taková doba, že si už na tu chuť nevzpomínám.

Proplouvající den

29. května 2014 v 7:05 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak včera jsem musela vyrazit dříve na praxi, protože jsem Klokánku potřebovala něco vyřídit. Pak jsem přišla pustila se do sepsaní věcí na malování a pak zase jim došla na poštu a potom jsem dělala účetnictví a četla spisy a pak kontrolovala děti, jelikož jsem o to byla požádaná, ale dnes některé děti byly tak rozdováděné, že se mi u některých nelíbilo, takové chování totiž nemám ráda, tak doufám, že dnes to bude lepší, jinak se z nich brzy cvoknu. Smějící se


Jak je u mě zvykem, tak jak je někdo nemocný a v Klokánku toho není výjimkou, tak to od nic chytám jako jsem to chytala v zimě ( v lednu) ve školce, takže začínám mít rýmu a nechuť k jídlu, to jsem zvědavá, jak to dopadne, protože dneska budu mít činnost s dětmi, takže budu je mít v blízkosti. Snad to bude dobré a budu na tom brzy lépe.


Jak jsi jdu z praxe domů, tak po cestě jsem jako ráno potkala pěkného ptáka, tak jsem si ho musela vyfotit(viz foto).


Domů jsem přijela a ještě nepršelo, tak jsem klidně mohla jít ven, ale nešla jsem, protože jsem stejně věděla, že za chvilku bude pršet a taky se tak stalo, tak jsem si trochu odpočinula a pak se vrhla na vystřihování, ať to mám z krku a konečně jsem to dokončila, tak teď tu uvidíte dvě fotky, které jsem dala dohromady. První fotka je různá kosmetika a druhá fotka je složená s dobrůtek(sladkostí) a plyšáků a miminka.Večer jsem pak okomentovala komentáře, které jste mi tady zanechaly a šla pěkně spát, jelikož jsem byla strašně unavená, tak abych se z ní dostala, tak jsem šla spát, ale stejně dnes se cítím strašně unavená asi to je tím, jak mám tu rýmu.


Dnes bych právděpodobně vzhledem k tomu, že plánuji činnost s dětmi měla přijít i později, tak snad to tam takovou dobu dám a dětem se to bude líbit, ale sama nevim co budeme dělat to se dozvím teprve tam, až si tam prošmejdím co tam všechno vůbec mají a hlavně co by mohly zvládnout, tak pak se zítra ráno dozvíte ze článku co jsme měli za činnost.Tak se loučím a pokud mě děti nezničí, tak večer příjdu s článkem o určité věci.

Prší a prší

28. května 2014 v 7:07 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak včera mi to na praxi taky dost uteklo, jsem si tam přišla a šla studovat papíry kluka, s kterým jsem si včera hrála, ať vím proč tam je. Pak jsem šla na poštu a po poště jsem lepila výkresy dětí na čtvrtku jako příprava na kalendář a pak třídila a srovnávala pastelky a šla hezky domů. A dnešek vím taky, že se nebudu nudit, tak jsem ráda, aspoň mi ten čas rychle utíká.


Procházka se synovcem se nekonala a proč? protože strašně pršelo a i já sama došla domů úplně promočená, takže jsem byla ráda, že jsem doma a jsem se hned vyzlékla a zahřála se, abych náhodou neprochladla. To počasí je vážně hnusné už, aby se udělalo hezky a dalo se více věcí podnikat, takhle se nic nedá podnikat.


Ani jsem se nedostala k vystřihování, protože, jak bylo hnusně, tak nevim, jestli jsem byla unavená a nebo mi něco bylo, ale jsem přes odpoledne spala, takže pak se o trochu posunula i doba spánku, ale jak jsem psala někomu v komentáři, že nepůjdu spát, tak se tak nestalo. Nakonec jsem se ke spánku dostala, i když to nebylo moc hodin, ale tak aspoň něco než-li nic.


Dneska se mi tedy nechtělo vůbec z postele, jak je to hnusné počasí, bych nejraději byla v posteli kdybych jen mohla. Dnes i přibližně vím do kolika bych byla na praxi, tak to je dobré, pak vím, jak si i mohu plánovat čas. Snad dneska nebude pršet, abych mohla jít na procházku, kterou nutně potřebuji, tak doufám, že to počasí nebude zlobit a na odpoledne bude hodné.


Jsem se odedneška rozhodla nepít kávu, jako ráno jsem si jí dala, ale potom co jsem zjistila, že už mi to moc nechutná, tak proto ji vyřadím, ale občas si dám jen černou jen tak s vodou bez mléka a cukru, jelikož jsem na ní závisla skrze tlaku, tak se bojím, že když to úplně vysadím budu mít opět velké problémy s tlakem. Nemáte náhodou některá zkušenosti, jak na tlak mimo kávy?


Dneska bych toho chtěla stihnout docela dost, tak doufám, že mi to něco nebo někdo nenaruší, ať se za dnešek mohu pochválit.

Dobrý začátek týdne

27. května 2014 v 7:06 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak se mi kupodivu ani včera moc nechtělo vstávat, ale dnes už to bylo lepší, tak doufám, že i během týdne to bude dobré, jelikož nechci přijít na praxi pozdě. To bych si pak vyčítala.

Praxe včera proběhla úplně hladce a hlavně jsem tam měla zůstal dle toho, jak jsem to měla stanovené, ale pracovníci mě poslali docela dost brzy domů, tak jsem to byla ráda. Jak jsem tam přišla, tak jsem četla nějaké ty jejich postupy atd. a pak jsem už neměla co dělat, tak jsem si šla říct o práci a daly mi takovou, že mám vzít dítě(školkové) na zahradu ven, tak jsme tedy šli ven a pak si hráli i vevnitř a později ještě s dalším klukem a pak šli na oběd a já už neměla co dělat, tak si tam něco prohlížela a pak mě tedy pustily domů. A dneska tedy ovšem pokud nebude pršet si vezmu toho školkového klučínu zase ven, tak snad to výjde. Nebo přinejhorším si s ním zase budu hrát nahoře.


Pak jsem dorazila domů a odpočinula si u hudbě. Potom jsem si zase dopřála vystřihování(viz obrázek) a dnes v tom budu pokračovat, abych to měla za sebou, takže se můžete těšit na další fotky.


Dnes pokud aspoň nebude pršet i konečně mohu jít se synovcem ven, tak doufám že to výjde, jelikož chci nafotit nějaké nové fotky, tak chci, aby to vyšlo a hlavně, abych mohla jít i na pořádnou procházku a trochu si přitom srovnala určité myšlenky, které mě v poslední době trápí.


Před malou chviličkou jsem si dopřála moc dobrou snídani( koláč s kandovaným ovocem-viz obrázek).

Tak ho tady vidíte, ale teď tak aspoň pět až šest hodin nic jíst, jinak mi bude špatně. Jako nepřejedla jsem se, ale po ránu mě vždy bolí žaludek a je mi na zvracení a dnešek nebyl výjimkou, tak nebylo dobré si to dávat, ale tak už se stalo a teď hezky nechat bříško odpočinout, ať načerpá potřebnou energii pro další zpracování.

Škoda, že dnes už nebude tak hezky, jak bylo včera, ale pokud nebude pršet a bude pouze hezky teplo a bez sluníčka, tak to může být taky to mi nevadí, aspoň mohu uskutečnit procházku se synovcem něco nafotit, dopoledne mohu jít s klučínou na zahradu atd, takže by mi to pak o to více uteklo, což i chci, protože já zcela nesnáším,když se ten čas vleče.

Krušná neděle

26. května 2014 v 7:36 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak včera jsem vstávala o něco později než v sobotu, ale na víkend taky brzy, tak jsem si pak dopřála chutnou snídani a šla hned na blog dohnat aktivitu, která mi tam chyběla. Pak jsem zase roztrhala pár věcí a dala do koše a pak se naobědovala a otec si mě zavolal, že mám jít jen mu pomoc umýt auto a víte jak to dopadlo? tak že nezůstalo jen u mytí auta, ale jsem mu posluhovala, jak otrok, prostě bez velení a aby viděl, že někdo jiný dře a může mu poroučet být nemůže. Nerozhodný

Pak jsem si dopřála menší procházku, pouze ani ne půlhodinovou, protože jak jsem šla na procházku odchytil mě jeden styrý děda, kterého znám i moje celá rodina a mi řekl, abych ho šla doprovodit a si trochu zkusit pohrát ping-pong, tak jsem šla, ale taky rychle utekla, jelikož ten dědek je pěkně úchylnej mi šahal za tričko,no fuuuj... takové lidi nemám ráda.


Pak jsem šla k babičce jí upravit obočí a mi dala dva perníky s povidly a se šlehačkou, takže jsem si opravdu pochutnala. Tak jsem i rychle utešla, aby do mě nedala ještě více a pak se jen tak poflakovala a večer hezky od devíti koukat na Divokýho anděla :-)


Jsem i na dnešek poměrně dlouho spala od deseti hodin do pů páté, tak doufám, že to mohu brát, že se mi spánek konečně srovnal a nebude se mi to měnit. Už bude jen večerní hodina, tedy do konce června 100% a pak uvidím dle toho jakou seženu práci.


Tak a to je pro tuto chvíli všechno musím se jít připravovat a jistě pomalu vyrazit na praxi, ať tam nepříjdu pozdě. Mějte se a užívejte pěkného počasí pokud u vás je. Já asi pokud nebudu vyřízená od dětí z Klokánku či práce tam, tak si zajdu opět na procházku, ať chytám jinou barvu, když mám k tomu příležitost.

Dnešní procházka a oběd

25. května 2014 v 20:39 | Ko Ky |  Fotky
Ahoj,

tak sem přicházím s pár fotkami procházky, které jsem při té krátké procházce nafotila. Vložila jsem si je i hezky na FB(na osobní profil, ale během noci budou i na tom druhém). Ten dnešní oběd jsem samozřejmě vložila na svojí stránku na FB(Život Ko Ky)- kde jsou i ostatní jídla, které kdy jim, tak kdyby to někoho zajímalo, tak se tam můžete podívat ;)


-můj tajemný černý stín
-dnešní oběd(bramborové knedlíky dělané z brambor, špenát a maso)

Zase hezky

25. května 2014 v 12:22 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak tu máme neděli a nevim, jak u vás, ale u nás je moc pěkně, takže dneska si dopřeji procházku, ať se taky trochu opaluji a snad mi to bude užítečné a chytím aspoň miniaturní barvu. Smějící se Pokud se mi během procházky něco zalíbí, tak to mám v plánu vyfotit a mít na pamatáku.


Včera jsem kupodivu i brzy vstávala, tak jse mto využila ten čas na blog. pak mi zavolal otec, ať mu jdu od osmi na hoďku pomoc, ale z hoďky tj. do devíti jsem tam byla až do půl jedné. Pak jsem si dopřála menší odpočinek, pak hezky za babičkou a za dědou u nich něco vyřídit pouze na pár minut a babička mi dala hezké legíny a dvoje boty na podpatku, že prý když mám tu praxi, ať i hezky vypadám. Smějící se Pak jsem si hezky hrála se synovcem a musím vám říct, že ač má zápal plic, tak jeho ,,zlobení" nezná míru ani přes to, on snad i kdyby umíral to bude lotříček. Líbající


Jak jsem včera psala, že tu budou víc článku, tak díky narušení od otce, tak jsem na to neměla čas a pokud po procházce nebudu vyčerpaná, tak je můžete očekávat, ale radši nic neslibuji, jelikož nevim v jakém stavu se vrátím.


I jsem začala u sebe v pokoji gruntovat, tak jakmile to bude vypadat k světu, tak vám to vyfotím pro představu kam jsem se hnula a hlavně co jsem udělala, že se neflákám, ale pořád něco dělám a rozhodně se nenudím o práci mám vždy něčím vystaráno.


Zítra už na praxi. Mám z toho i docela strach, jak to tam bude, jakou mi vůbec dají práci, co děti, jestli budou chtít spolupracovat nebo zda to budou zlobivé děti. No prostě všemožné myšlenky mi jedou hlavou, ale snažím se na to nemyslet a prostě počkat co zítra a udělat si svůj obraz, jak to tam asi bude probíhat, ale doufám, že mě to ztíra mile překvapí a když ne, tak už si takovou praxi vybírat nebudu.


Zahoď kila-ženy (30.den)-konec

24. května 2014 v 20:06 | Ko Ky |  30ti denní výzva
Ahoj,

tak dne 22.4.2014 jsem měla 30.den této výzvy ,,Zahoď kila- ženy" , který jsem si po doporučení aktivovala přes svůj účet na stránce přes VOUCHER zdarma už před několika dny.

Po aktivaci dané výzvy jsem tam aktualizovala údaje a to a které každý den aktualizuji:
  • Bříško (úroveň pupíku) - 81 cm
  • Bříško (nejširší míra) - 88 cm ( mám 87,5 cm, ale bohužel na stránku lze dávat pouze celá čísla)
  • Boky (nejširší míra) - 96 cm
  • Stehna (nejširší míra) - 56 cm
  • Váha ??

Potom jsem se tam jukla na dnešní plán a začala cvičit svůj DNEŠNÍ PLÁN. A který, že to pro dnešek mám?

Můj dnešní plán je:
  • Videa- V rozpisu jsem měla několik videí, které jsem pravidelně cvičila(1.TRÉNIK-cardio, rozcvičení-strečink, CELÉTĚLO 2, strečink, 2.TRÉNINK- cardio, rozcvičení-strečink, CELÉTĚLO 3, strečink)


Tak to je můj třicátý den této výzvy. Další článek už bude shrnutí celého cvičení a výsledky.

Konec školy

24. května 2014 v 6:19 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak jsem se dočkala. Včera mi oficiálně skončila škola co se týče teorie a teď hezky měsíční praxe a pak až do října/listopadu celkové volno. Se na to opravdu těším. Mám i vybrané na praxi hezké místa(prvních 14dnů budu chodit do Klokánku a pak následujících 14dní budu chodit do denního stacionáře). Takže žádná taková velká dřina, ale zase ani ulejvání, což se mi líbí. Já nemohu být někde, kde by se nic nedělalo, protože to bych se pak nudila a to já nemám ráda.


Včera jsem ani na procházce nebyla, protože jsem byla i tak unavená a hlavně neměl jít kdo semnou. Synovec( 15ti měsíční) má zápal plic a kamarádky jely pryč, když mají praxi jinde než já, takže jsem si doplňovala spánek i proto jsem tu včera ani nebyla. Ale dnes tu budu, takže kdo by se náhodou nudil nebo nevěděl co s časem, tak tady u mě se dneska rozhodně nudit nebude. 100% tu budete mít dneska tři až čtyři články. Teď jdu hezky vypít čaj bez cukru a pak vás ještě oběhnout a pak musím oscanovat jeden dopis pro bráchu a mu ho poslat a pak vám zveřejním poslední den cvičení Zahoď kila- ženy 30.den a časem(jak se k tomu dostanu) bude i hodnocení z toho cvičení).

Odpočinutá

22. května 2014 v 18:53 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak jak jsem ráno psala jsem tady. Trochu jsem i byla na menší procházce se synovcem, aby se načerpal venkovního vzduchu, protože je nějak nemocný, tak aby se mu lépe dýchalo a hlavně, já jsem se potřebovala provětrat, abych si tím chvilku odpočinula, tak proto jsem až teď tady.

Některé jste se mě ptaly, co se mi včera stalo na tělocviku. Tak jsem hráli volejbal a já jsem podávala a nevim, jak k tomu došlo, ale něco se mi stalo s malíčkem. Strašně to bolelo a pálilo zároveň a byl tam šrám a hlavně to bylo nateklé, tak jsem si to od té doby ledovala a pomohlo to, ale vypadá to jinak než normálně, tak jak všichni říkaji to mám naražené, ale u doktora jsem s tím nebyla ani na rengenu, protože mi kromě trochu jiné barvy nic není.

Včera jsem taky byla na menší procházce se synovcem, ale jak je nastydlý tak se s ním dlouho nedá být a hlavně, jak je vedro, tak tím také ne, jelikož on nemá rád slunce a chodit ven s protivným dítětem se mi tedy nechce. Holt ho jeho máma chránila, tak na to není zvyknutý. Ale nafotila jsem s ním pěkně hezké fotky a jedna vypadá jako by byl opitý :D . Večer je i hodlám vložit na FB(na osobní profil).

Ve škole už se bojím dvou předmětů, které se snad možná mohu zítra dozvědět a už to mám všechno za sebou a mohu si užívat pohody, klídku a relaxu. Už zítra budu končit a od 15hodin si budu užívat, takže zítra taky budu zde hodně a hlavně sem mohu už konečně přidat některé slíbené články a nebát se, že je to na úkor jiných věcí. A hlavně co je pro mě podstatné je, že mohu dokončovat úpravu, která zdaleka není u konce, ale brzy bude.

I už začínám víc si hledat práci, abych měla dost peněz na některé věci a mohla být v klidu, že i ohledně těch věcí budu krytá(časem vám o tom napíšu, o které věci se jedná, ale teď je to dost citlivé a tajné téma a hlavně se to týká především dospělých) tak vzhledem k tomu, že tu mám většinu dospívajících a puberťáků, tak to ani nemůžete pochopit, to je ještě daleko před vámi, to co se mi děje.

Jak je teď teplo až vedro, tak přemýšlím, že budu hodně venku, abych se trochu opálila, abych nebyla jediná, kdo nebude opálená, tak snad se to počasí o víkendu nepokazí, to by mě vážně naštvalo.

Omluva

22. května 2014 v 6:26 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

předem se omlouvám, že jsem tady včera nebyla vše v odpoledních hodinách napravím. Včera se mi na tělocviku stala menší nehoda(nic vážného to není), ale i přesto mé tělo chtělo spánek tak od půl šesté nebo i dříve to už nevim až do do rána cca do půl šesté si vyžádalo spánek. Tak se můžete odpoledne těšit. :-)


Už jen krátce

20. května 2014 v 19:20 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak mě tu máte zase. Jdu vám napsat pář řádků, o tom jak se mi vede či nevede. Včera jsem šla docela pozdě spát, ale musím říct, že se to vyplatilo a pokročila jsem s prací ve wordu a dnes ještě budu pokračovat a zítra to konečně mohu odevzdat.


Dnešek jsem ve škole docela zvládla a rychle mi to uteklo a co je hlavní docela jsem tam dnes i byla úspěšná. Ještě zítra a pak dva dny pěkné dřiny a budu s učením končit, tak jsem moc ráda, že to budu mít za sebou a mohu si i více odpočinout a nebát se, že mi něco uteče. Už se nemohu dočkat pátku, až se zalehnu do postele a vstanu až se mi bude chtít. To mi nemusíte věřit, ale bude to taková úleva, jakou už hodně moc potřebuji, tak počítám každou hodinu do konce a čím dál tím více se to zkracuje.


Popravdě jsem i zrušila zítřejší schůzku u psycholožky, ať mám dost času se soustředit na školu a nebrat si další energii na něco jiného, když to hlavně potřebuji na školu a dávat energii ještě jinam momentálně moje síly nestačí, takže když nemusím nic jiného, tak se na to vykašlu a soustředím se hlavně na školu, abych to zvládla a nemusela se zbytečně deptat, když něco nezvládnu.


Na zítřek plánuji, že nepůjdu spát, abych se mohla pořádně připravit na čtvrtek, tak doufám, že se mi to povede. V poslední době tomu spánku přes týden moc nedávám, tak doufám, že po skončení( v pátek) se to srovná a nebude mi dělat problémy si navrátit spánek na původní dobu(večerní od deseti do tří).


Od čtvrtka začíná zařazovat i velký úklid mých věcí. Tak doufám, že mi to tu prokoukne, už to fakt je ptořebný. Pokud budu mít možnost, tak vám něco nafotím, abyste měli představu nad čím budu pracovat.


Začátek týdne

19. května 2014 v 17:59 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak včera po hnusném dni dle počasí jsem se dostala do dneška, kde jsem byla trochu naštvaná, protože vy se děláte s prácí, která měla být, abyste měli lepší hodnocení a pak vám profesor řekl, že nic takového nemá být, takže pak zjistíte, že jste se s tím dělali zbytečně a zbytečně si ubraly hodiny ze spánku? pak docela dobrý.

Včera, jak bylo hnusně, tak jsem ani nic moc nedělala, jen jsem jedné holce něco okopčila a to byla moje vesměs celá činnost, když opomenu, že jsem šla trochu na večer k babičce jí upravit obočí. Tedy ještě jsem si upravovala obočí a to bylo opravdu vše, jinak mi to vše zbývá na tento týden.


Dnes mě čeká vyhotovení čtyř prací ve wordu, učení na matematiku a v neposlední řadě dopsat zápisy do psychologie, ať to mám konečně za sebou. A pak si mohu odpočinout. Zkusím i něco trochu ošidit, ať se tím tolik nezabývám, ale ještě uvidím, jak to nakonec celé dopadne.


Dneska jsem byla s kamarádkou v Mc Donaldovi a jsem si tam koupila MCFlurryStudenská pečeť(viz obrázek) tak doufám, že mi to sedne a ani přes noc nic nebude.

Si za chvilku i dám kávu s nějakou dobrotou, abych si obrnila nervy na tu práci. Protože, abych řekla pravdu do ničeho se mi tedy moc dvakrát nechce.

Trochu přemýšlím, jestli zrušit středeční návštěvu u psycholožky nebo to jen tak nechat a jít tam, ale zase potřebuji udělat další věci a kdybych šla k psycholožce, tak bych se vrátila později a to bych nestíhala, ale zase k psycholožce, půjdu až pak někdy v červenci, protože díky praxi se mi ruší dva termíny, tak já nevim. Nechám si to ještě promyslet a pak se to tady stejně dozvíte, jak to dopadlo.


Jsem si řekla, že pokud bude hezky ve čtvrtek a v pátek, tak si vezmu synovce a půjdu oba dva dny s ním na procházku, ať mám delší pohyb a mohu taky se nějak načerpat pro moji pleť jinou barvu než vybledlou.

Jídelníčky

18. května 2014 v 9:49 | Ko Ky |  Mé jídelníčky
Ahoj,

vím, že to tu mělo být už včera, ale jaksi mi nečekaně zavolala kamarádka a jsem dost dlouho diskutovaly a skončily kolem jedenácté večer, což jsem už byla unavená něco psát, tak jsem šla rovnou spát a dne ráno jsem byla i dřív vzhůru, ale jaksi jsem zase usnula. Smějící se Dám sem sobotní jídelníček, který není nijak dlouhý, protože jsem spala, tak i sem dám na ukázku i páteční.

Jídelníček ze dne 17. 5. 2014:

SN: nestíhala jsem
SV: nic
OB: těstoviny s omáčkou, kuřecím masem a okurkou(mi nesedla okurka, tak jí přesouvám do seznamu nepovolených)-(12:10)
SV: jeden krajíc chleba s máslem a salámem-(14:30)
VE: to co k obědu, ale bez okurky (23:10)

Ráno jsem trochu pospávala a měla jsem čas jen na hygienu a obléknutí se a mohla jsem vyrazit. A dopolední svačinu, když mám napilno nemám, ale i už se to stalo zvykem a i jindy ji nemám. Po odpolední svačiny to rozmezí s večeří je, protože po svačině kolem třetí jsem usnula a vzbudila jsem se až kolem osmé a od půl deváté si volala s kamarádkou, takže pak teprve jsem se najedla.

Jídelníček ze dne 16. 5. 2014:

SN: bílý jogurt+ 2 lžíčky granka
SV: nic
OB: dva pl knedlíku(domácí), kousek masa a zelí(bílé)
SV: kousek müsli se třemi druhy čokolády(viz obrázek)
VE: nic, protože jsem spala


Cesta a práce

17. května 2014 v 15:05 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak jdu napsat něco malého a pak jdu se vrhnout na vaše články,ať vím, jak jste na tom. Moc mi to chybí.

Ráno se mi popravdě nechtělo vstávat, protože jak je hnusné počasí, tak bych nejraději byla jen v posteli a nic nedělala, ale to jsem si nemohla dovolit. Tak jsem vstala a upravila se a jela něco vyřídit a pak si až jsem se vrátila domů dopřála dobrý chutný oběd, ale trochu mi asi té okurce nesedl, takže jsem musela zůstat v klidu a tedy závěrem toho je, že tu okurku vyřazuji ze seznamu co mohu jíst a dávám je na seznam co jíst nemohu, protože takové stavy zažívat nechci a když to jinak nejde udělat, tak to prostě musí být. Zdraví je mi přednější než nějaké bolesti.


Večer bych chtěla ještě sem po dlouhé době napsat jídelníček, abyste měli představu, jak asi tak přibližně jim. Předem upozorňuji, že počítané kalorie tam nebudou, protože já na to nejsem. A i něco dalšího, takže teď hurá na vás s dobrým čajem beu cukru(já nesladím kvůli mým problémům).

Týden za mnou a týden přede mnou:)

16. května 2014 v 18:53 | Ko Ky
Ahoj,

tak se vám tu zase hlásím. Na dnešek jsem něco málo přes noc naspala, ale ne moc, tak dneska půjdu brzy spát, ať mohu o víkendu pracovat a dodělávat si některé resty.

Odedneška(od večera) začínám brát nové léky na žaludek, tak snad příští týden koncem mohu napsat, že to zabírá a bude to o něco lepší. Dnes po ránu mi bylo trochu slabě, ale tak nevzdávala jsem se a šla normálně do školy a ten stav jsem přechodila, což jsem moc ráda, jelikož i mě dneska čekaly nějaké testy, z kterých by nedostatečně ani dostatečně nemělo být, ale tak uvidíme. Vím sama o sobě, že umím dost zmatkovat a když nejste dostatečně vyspani, jste vyčerpání a další věc, tak to se primitivní chyby dělají snadno, ale tak snad ne a dopadne to všechno dobře.

Včera jsem taky psala dost testů myslím, že jich bylo tři a z jedné vím známku a to výborné, jelikož to je počítání DPH a to je úplně primitivní na tom se nedá nic zkazit, ale u toho jednoho nevim co budu mít, protože jsem tam zkazila jméno a to dost důležité, jinak bych to měla mít všechno tak nevim, jestli chvalitebné či dobrý tahle profesorka je dost přísná a ač je to jenom jedna chyba i tak dává špatné známky a u té poslední budu ráda za dostatečně, jelikož tam dát co jsme se ani neučili ani neměli v prezentaci, tak odkud si to mám vycucat- z prstu? a některé otázky jsem fakt jen typovala. Ale uklidnila mě včera informace, že z toho jednoho testu z úterý, který jsem psala a ani se moc na to neučila jsem za něj dostala chvalitebně, což jsem ráda, jelikož když jsem se neučila, tak to mi bohatě stačí.

Tento týden co bude je můj poslední co se týče učení, tak se tak těším až bude pátek a mohu si s klidem odpočinout. Tak si přes den dávám hodně práce, aby mi to rychle uteklo.

O víkendu můžetě očekávat mojí četnou přítomnost, jak tady co se týče článků, tak i na vaších blogách a komentování vašich článků. Dnes až se dodívám na Ulice jdu spát. Snad jste se měli dobře.

Změna

15. května 2014 v 2:52 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak zase nějak ponocuji no, jsem zvědavá, jak to dnes zvládnu, ale snad dobře jako v pondělí a pak hezky spánek, ale to ten čas nejdřív musí utíkat a ne jít takhle pomalu, jak to jde.

Jak jste mohli číst v předešlém článku byla jsem včera u doktorky, která mi dala úplně jiné léky na moje břicho a ty co jsem užívala předtím už brát nemám a pak taky mi napsala léky na bolesti, jelikož když se mě ptala co beru a ze mě vypadlo, že užívám Aulin, tak mě poučila, jak já mám to nemocný břicho, tak toto nesmím brát, takže proto mi i napsala léky na bolesti, abych ten Aulin nebrala. A zeptala se kdy jsem byla na gastru a řekla, že pokud mi ty nové léky nezaberou, tak mě tam pošle, takže by se konečně něco začalo dít? no nechám se překvapit.

Potom jsem šla na menší nákup a koupila jsem hroznové víno a i si ho trochu vzala(ne moc, vešlo se to do jedné ruky pouze), ale i když jsem měla takhle málo, tak mi pak začal takový průjem, že jsem myslela, že to nepřestane nebo že umřu bolestí a slabostí, která se u toho objevovala, ale pak po několika hodin to naštěstí bylo dobré a už se snažím být v klidu a o to více se hlídám co jim a radši po této události nic nejedla jen si dala řepikový čaj.

Pak jsem si hezky i dopřála kávu a hezky si udělala čas na vás a poctivě vás všechny oběhla. A vrhla se na napsaní čtyř stránek A4 na zítřejší test, který se jdu právě učit a pak 100slajdů také učit na písemku, tak snad to zvládnu.

Už tu máme čtvrtek a když bude 16hodin půjdu si zase na určitou dobu schrupnout a jak se vzbudím, tak pak učit zase na pátek, abych toho na příští týden zase neměla tolik, ale už jen málo a pak se v pátek vrátím asi kolem půl třetí a jdu rovnou spát do doby, jak jen moje tělo bude chtít, tak kdybych se v pátek tady na blogu neukázala, tak spím.

Změna plánu

14. května 2014 v 12:53 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak včera ráno jsem stihla napsat skoro 6 stránek A4 a jsem zvědavá co jsem dostala z písemek. Jsem se ani ještě radši nekoukala nikam, jestli to není už zapsané se nechám překvapit na další týden. Ve škole to proběhlo dobře, jen jsem tam měla křeče, že jsem ani tentokrát s holky nešla doprovodit na oběd, jelikož by se mi jenom přitížilo, tak jsem pouze seděla a učila se.

Odpoledne jsem taky trochu zmokla, tak jsem chvilku odpočívala, ať uschnu a pak byla taková flákačka až jsem si šla večer umýt vlasy a pustila si na Telce Ordinaci v růžové zahradě 2( ty starší díly.kde je ještě Flinta) a nedopatřením opět usnula. Smějící se

A dnes jsem se probudila kolem jedné a od té doby je mi blbě, jak něco, že jsem ani nevstávala a ani nešla do školy, tak jsem si ještě pospala a za chvilku si budu měřit teplotu, jelikož mám takové stavy, že by tomu svědčilo, že bych i teplotu měla mít, tak uvidím. A za chvilku taky razím za doktorkou, jelikož tohle nechci, aby se opakovalo musím chodit do školy, jen tento týden a příští a končím, takže si ani jediný den nemohu dovolit chybět a něco přesunovat jinak bych to neudělala.


Tak teď se v klidu připravit a razím, pak se vrhnu na vás a hurá učení, zítra mě toho čeká dost.