Duben 2014

Nádherné

30. dubna 2014 v 4:55 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak to nějak nechápu,jdu večer pozdě spát ne že bych chtěla, ale ač jsem ležela nemohla jsem usnout a pak jsem i ještě brzy vzhůru? ale stejně jsem z postele vylezla až v osm hodin, kdy jsem i hned zašla koupit něco ke snídani.
Tak jsem se nasnídala i nakrmila synovce a vyrazili jsme ven. Tam jsme byli docela dost dlouho než jindy, tak i pak byl ke konci synovec protivný, protože se mu i chtělo spát, tak jsme se byli na chvilku ukázat u mé babičky(u jeho prababičky) a pak jsme teprve šli domů a teda oba jsme padli za vlast. Smějící se
Pak jsem si dopřála odpočinek v podobně hudby, takže jsem ráda, jelikož hudbu už jsem neslyšela nějakou dobu, tak sem to dost potřebovala a hlavně vím, že hudbu zase nějakou dobu neuslyším, jelikož mám moc práce, takže budu dost pracovat a ne odpočívat, jak tomu bylo včera.

Včera mě ještě bolel žaludek, ale dnes to je zatím v pořádku, tak uvidím během dne zda to tak i bude. Snad ano, protože dnes jsou přeci čarodejnice, což musím být připravená kdyby to chtěl někdo slavit. I když asi přemýšlím, že se na to vykašlu a budu si dodělávat resty, které mám, abych mohla být klidná a hlavně zítra je první máj, což znamená, že tu nebudu a proč? tak sami to některé znáte, že to je den zamilovaných a pokud nechci uschnout, tak musím být políbená, takže zítřek budu se svojí milou polovičkou. Snad mi ten velký hřích odpustíte.

Takže dnes toho budu dělat hodně, abych zítra opravdu na nic šáhnout nemusela. A mohla jsem si ten den užít. Tedy moc se mi nechce do školy, když vlastně opět nic moc nebereme, jen tříhodinová přednáška, pak oběd a jen něco nezáživného, tak už to chci mít za sebou, abych mohla jít nakoupit a jít domů pracovat.

Přeji vám pěkný den a nepřežeňte to dnes s alkoholem nebo nezdravým jídlem, dnes se to klidně může stát, když jsou čarodějnice.

Nápaditost

28. dubna 2014 v 21:13 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak, jak jste se dnes měli? já dnešek měla takový běžný, že jsem ani nemohla být unavená, ale co se mi nestalo? během seriálu Ulice se mi podařilo usnout ani nevim, jak a od té doby jsem taková unavená, že se mi nic nechce dělat, takže dnes po hodně dlouhé době půjdu i brzy spát, což u mě není zvykem.

Zítra místo školy, kdy mám dvě dvouhodinovky takové neučící, tak jsem se rozhodla nejít do školy, protože o nic nepříjdu a sedět na prdeli a poslouchat či být ne internetu umím i doma, tak zbytečně nebudu dávat za cestu a nechám si to na jindy.
Na zítřek plánuji si chvilku odpočinout a pak zase něco dělat, jelikož na středu mám toho moc, tak snad to zvládnu a nenechám si to uniknout. I plánuji strávit několik hodin se synovcem, tak se na to těším, jaké kousky mi ten pacholek ,,zlobivý" ukáže.
I si budu muset hlídat, jak jim, jelikož mi zase začíná zlobit žaludek, až jsem dnes měla velké křeče a myslela si, že to ve škole nedám, ale tak zaměřila jsem se na něco jiného a pak asi i proto byl ten spánek, tak si na to musím dát pozor, aby se to neopakovalo, protože to nic příjemné není.

Tak jdu odpočívat a trochu vás oběhnout.pěkný večer vám přeji.

Nepopsatelné

27. dubna 2014 v 18:13 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

hned od rána co jsem se vzbudila pořád něco dělám a vůbec jsem se ani na chvilku nezastavila, za což jsem ráda kupodivu, protože aspoň nemám roupy, jak se říká.

Jsem začala tím, že jsem dostahovala hudbu pro svého švagra, pak otec zase něco chtěl na dvakrát, ale to byly takové maličkosti, že mi to ani tolik nevadilo a pak hezky dělat dvě prezentace do školy, ač nemusejí být na zítřek, ale tak víte, když chci mít pak volno a hlavně na to pořád myslet, tak to dělám takto dřív, i protože to chci mít za sebou, ať mám ten pocit, že toho nemusím tolik dělat a být zcela v klidu. Jen ještě večer na jiném noťasu musím upravit věci na prezentacích co se týče vzhledu, jelikož ten program co tu mám není dostačující, ale to je otázka ani ne deseti minut, takže pohodička.
Nevim čím to je, ale v poslední době nějak chodím spát později až pak se mi ráno vůbec nechce vstávat, tak doufám,že to brzy zlepším, jelikož tohle mi nevyhovuje, možná kdybych nemusela tak brzy jezdit do školy, tak by mi to nevadilo, ale takhle asi brzy budu mít problém :/ no jsem zvědavá, jak to podařím upravit.

Jsem i byla navštívit babičku a nezapoměla mi připomenout, že mám uzavřenou smlouvu u ní v práci, takže bych tam pak mohla chodit, až tam ségra nebude, ale asi trochu pozapomíná, že já jsem to nechtěla a hlavně to bylo pro někoho jiného založené. Já jen byla tak hodná, že jsem propůjčila svoje informace, aby si ségra mohla vydělat, tak nechápu proč to babička nemůže pochopit. Takže, jak pak ségra tam už nebude chodit, tak řekne babičce, ať se to zruší, jelikož na dvou místech zároveň být neumím.

Dnešek byl takový pracovní, ale i odpočinkový zároveň, protože je pravda,že od rána něco dělám, ale tak s poklidem a mě nikdo nikam nehoní, což takové dny mám ráda a jsem zvědavá kolik věcí ještě do večera budu dělat, ale dost, jelikož se chci toho co nejdřív zbavit, abych si mohla dnů i někdy jen tak užít.

Tak trochu mě napadlo se zeptat, jestli tu někdo z návštěvníků nemá nějaké speciální přání buď k blogu nebo ke mě samotné?

Radost

26. dubna 2014 v 19:32 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

před pár hodinami jsem se byla podívat na svůj účet u 30ti denní výzvy a viděla jsem tam hezký certifikát za odcvičení výzvy, takže to bych nebyla já kdybych se s tím i zde nepochlubila.

Teď přímo, od nich nic necvičím, jen si dávám kardio od Jill a nějaké cviky co jsem měla v tomto cvičení, jelikož čekám na jistou odpověď. A až jí dostanu, tak se dle toho zařídím. Usmívající se Rozhodně ty výsledky a kam jsem se posunula nechci házet za hlavu a nechat si to zkazit, chci to spíše pořád zlepšovat a zkrášlovat, aby se mi moje tělo čím dál tím více líbilo, jak se patří a má to tak být,ne? Mrkající


Na příští víkend kromě aktualizace mír a věcí kolem toho i plánuji, pokud se mi povede sehnat mojí barvu na vlasy, kterou mám ráda(nějaký odstín červené), tak barvení vlasů, tak snad se zadaří, jelikož už to moc potřebuji, jelikož minulá barva je už dole a hlavně dost odrostlá, tak taková mini změna a oživení je zcela nutná.


Chci mít lepší postavu a nějak vypadat, když tedy za chvilku mát tu praxi, abych dělala dobrou pověst své škole a hlavně i brzy budu mít preventivní prohlídku u své obvodní lékařky, tak i na to se připravuji a chci tam jít s lepšími míramy než minule, tak dělám co jen mohu, abych to měla lepší a mohla být na sebe ještě více pyšnější než i teď jsem. Kromě těchto věcí i se zlepšují, abych mohla i fotit lepší fotky a i vydělat si nějakou tu korunu i z této oblasti pokud se zadaří.
Odpočinek splněn

25. dubna 2014 v 21:11 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak jsem ráda, že jsem si dovolila si odpočinout a chvilku se prospala, jelikož jsem to opravdu hrozně moc potřebovala. I jak jsem došla domů, tak jsem cítila, jak jsem i strašně slabá z toho, jak to potřebuji, tak jakmile jsem otci pomohla s určitými věcmi, tak jsem zalehla a do teďka spala, tak aspoň něco.


Jsem i dneska byla neobvykle brzy vzhůru než jindy, což je na mě co dost říct. Smějící se Tak jsem toho využila a umyla si vlasy a dopřála si v klidu kávu a hlavně jsem se vhrla na okomentování sbéček, které jsem v poslední době zanedbávala, což mi ještě něco chybí, ale tak jdu ještě teď na to, tak snad do půlnoci to budu mít za sebou.


V poslední době nějak vidím, že dost lidí si oblíbilo blogspot, tak jsem se rozhodla, že si udělám taky tam účet k tomuto blogu a budu i tam. To rozhodně neznamená, že bych zde končila to rozhodně ne. Vše zůstane při strarém, jen s tím rozdílem, že budu mít další blog a pro některé dá se to říct i lepší spojení. Takže se brzy můžete těšit na jeho odkaz, tak to tu sledujte, ať o to nepříjdete.


V poslední době hledám jakékoliv příležitosti na práci, tak kdyby jste o nějaké věděli v rámci Prahy, tak můžete napsat, zlobit se rozhodně nebudu. Beru vše všemi deseti. Nějaké mám, ale jak jsem psala v minulém článku, tak si musím toho najít po víceru, abych měla dost peněz, jelikož to s penězmi bude zle a hlavně jich potřebuji po vícero než kdy jindy, tak se kvůli tomu i tak musím zařídit a ne spoléhat, jak se to samo srovná či vymyslí, ale musím být aktivní a ne čekat, co mi příjde do klína, jak to někteří mají v oblibě. Já taková nejsem.


Brzy se zde bude slavit oslava tohoto blogu, který už je pomalu zde 1 rok, ač to bude v červenci, ale přemýšlím, jestli vy jako návštěvníci nemáte nějaké speciální přání (se klidně vyjadřujte do komentářů). Osobně něco k tomu chystám, ale předem nebudu prozrazovat a nechávám to jako tajemství nebo překvápko, jak by někdo řekl.


Pokud příští víkend nebudu mít u sebe ženskou návštěvu, tak bych chtěla přidat nové míry a věci kolem toho, tak snad se mi to povede a některé věci to nezhatí.


Nestíhám 2

24. dubna 2014 v 19:29 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

nějak, jak mě v minulých dnech otec sebral hodil, které jsem ptořebovala, tak mi to teď chybí, že nestíhám úplně nic a navíc se to ještě kupí tím, že i v poslední době jsem nějaká unavená a taky dost často zaspávám, tak pak se mi to ještě kratší a nesplněné věci se pořád pousouvají na jiné dny a nic z toho, až začínám být z toho ve stresu a tím ještě více unavenější, tak nějak to musím něčím prolomit, aby to bylo lepší a už jsem se někam pohla.


Snad se mi to i brzy povede podařit, abych se mohla cítit lépeji a víc věcí se mi dařilo. Teď, pravdu říct se mi nic moc nevede. Jako neříkám, že můj život je katastrofa to ne. Mám dost věcí, za které bych mohla být ráda, ale jak jsem ve stresu a mám nevyřešené věci, tak si to neumím tak využít jako jindy, takže už kvůli tomu to musím vyřešit, aby to bylo za mnou. A mohla jsem si vlastně i užívat a ne jenom žít.

Brzy mi i končí škola a mám pak jen školu, tak se na to musím zaměřit také, abych jí také dodělala a nemusela si kazit život, tak i na to nekašlu a kašlat nesmím a co mohu to se snažím napravit a hlavně doplnit, abych měla vše v pořádku a nemusela zpětně něco dohánět, to by se mi fakt nechtělo.


Ale mám i pozitivní věci a to, že mi odepsali na praxi a mohu jít u nás do pečovatelského domu a pak jinde do Klokánku, což pro mě znamená, že následující dny(týdny) si to budu muset oběhnout a dozařídit, abych to měla celkově uzavřené a pak jen až příjdou ty termíny na konání praxe se pěkně těšit a hezky tam pracovat a mám konec do konce září, takže pak lehárko, klídek a podoha. To se tak hezky píše, ale lehárko, klídek a pohodu rozhodně mít nebudu, protože musím mít několik brigád, abych měla víc peněz, jelikož od října to bude pěkná makačka tak i toto si musím dozařídit.
Zahoď kila-ženy (29.den)

23. dubna 2014 v 5:01 | Ko Ky |  30ti denní výzva
Ahoj,

tak v pondělí jsem měla 29.den této výzvy ,,Zahoď kila- ženy" , který jsem si po doporučení aktivovala přes svůj účet na stránce přes VOUCHER zdarma už před několika dny.

Po aktivaci dané výzvy jsem tam aktualizovala údaje a to a které každý den aktualizuji:
 • Bříško (úroveň pupíku) - 81 cm
 • Bříško (nejširší míra) - 88 cm ( mám 87,5 cm, ale bohužel na stránku lze dávat pouze celá čísla)
 • Boky (nejširší míra) - 96 cm
 • Stehna (nejširší míra) - 56 cm
 • Váha ??

Potom jsem se tam jukla na dnešní plán a začala cvičit svůj DNEŠNÍ PLÁN. A který, že to pro dnešek mám?

Můj dnešní plán je:
 • VOLNO- Naplánováno bylo volno díky svátku, který byl s tím, že se mám připravit na poslední den co bude.


Tak to je můj dvacádevátý den této výzvy.

Zahoď kila-ženy (28.den)

23. dubna 2014 v 5:01 | Ko Ky |  30ti denní výzva
Ahoj,

tak v neděli jsem měla 28.den této výzvy ,,Zahoď kila- ženy" , který jsem si po doporučení aktivovala přes svůj účet na stránce přes VOUCHER zdarma už před několika dny. Od pondělí se začalo přidávat nové cviky.Tak dole můžete vidět, jak mi to dopadlo.

Po aktivaci dané výzvy jsem tam aktualizovala údaje a to a které každý den aktualizuji:
 • Bříško (úroveň pupíku) - 81 cm
 • Bříško (nejširší míra) - 88 cm ( mám 87,5 cm, ale bohužel na stránku lze dávat pouze celá čísla)
 • Boky (nejširší míra) - 96 cm
 • Stehna (nejširší míra) - 56 cm
 • Váha ??

Potom jsem se tam jukla na dnešní plán a začala cvičit svůj DNEŠNÍ PLÁN. A který, že to pro dnešek mám?

Můj dnešní plán je:
 • VOLNO- Naplánováno bylo volno nebo opakování výzvy z 22.dne. A já jsem si vybrala volno jako každou neděli.


Tak to je můj dvacátýosmý den této výzvy.

Zahoď kila-ženy (27.den)

23. dubna 2014 v 4:59 | Ko Ky |  30ti denní výzva
Ahoj,

tak v sobotu jsem si zacvičila 27.den této výzvy ,,Zahoď kila- ženy" , který jsem si po doporučení aktivovala přes svůj účet na stránce přes VOUCHER zdarma už před několika dny. Ode pondělí se začalo přidávat nové cviky a nové video Celetělo 3.Tak dole můžete vidět, jak mi to dopadlo.

Po aktivaci dané výzvy jsem tam aktualizovala údaje a to a které každý den aktualizuji:
 • Bříško (úroveň pupíku) - 81 cm
 • Bříško (nejširší míra) - 88 cm ( mám 87,5 cm, ale bohužel na stránku lze dávat pouze celá čísla)
 • Boky (nejširší míra) - 96 cm
 • Stehna (nejširší míra) - 56 cm
 • Váha ??

Potom jsem se tam jukla na dnešní plán a začala cvičit svůj DNEŠNÍ PLÁN. A který, že to pro dnešek mám?

Můj dnešní plán je:
 • kardio 1, které jsou schody (30s rychle 1min pomaleji-opakujeme 6x viz AUDIO)-já si dala Cardio 1 od Michaels Jillian( přímo tento- http://jillianmichaels.rajce.idnes.cz/Cardio_1,2,3_z_Body_Revolution/#Cviceni-2012-Jillian-Michaels-Body-Revolution-Cardio-1-for-Phase-1.jpg ) i tento den jsem to absolvovala
 • rozcvičení podle videa (jsem cvičila podle videa, které jsem tam měla a bylo o kroužení nohou(kotníky,kolena atd,pak i na ruce kroužení(zápěstí,předloktím,celé) a pak hlava
 • první partie k posilování-cvičení podle fotek ( břicho )
  a) zvedání pánve s vytáčením 3x15s - pauza mezi sériemi 30( dala jsem si to sedmkrát,ať mám kam přidávat pro jindy)b) zvedání boků ve vzporu na boku (na každou stranu ) 2x10 - pauza mezi sériemi 30s (dala jsem si to 7krát)
 • c) zkracovačky s tepmem 1a2 4x15 - pauza mezi sériemi 15s (dala jsem si to desetkrát)

 • kardio 2, zde jsou vybrané vždy 2 cviky z videa ( v závorce bylo, že stačí pouze dva cviky)-měla jsem napsané toto(zahřátí - VIDEO kardia béčka)
  a) výpady do stran s dotknutím pat 30s - pauza 30s

  b) panáky s předpažením 30s a dala jsem si teď jejich video, které jsem tam měla( bylo to na skoro devět minut)
 • druhá partie k posilování-cvičení podle fotek (ramena a bicepsy)
 • a) arnoldky s 0,5l PET láhvemi 3x20 - pauza mezi sériemi 30s-(udělala jsem to šestkrát)b) bicepsové zdvihy s 0,5l PET láhvemi 3x25 - pauza mezi sériemi 30s (udělala jsem šest cviků)
 • závěrečný strečink (skoro 12minutový trénik od nich co tam měli)
 • pak tří hodinová pauza (už byla)
 • cvičení podle videa CELÉTĚLO 3(já si pro dnešek dala jejich video,které jsem tam měla na 17minut a pár minut)
Tak to je můj dvacátýsedmý den této výzvy.

Menší inspirace

22. dubna 2014 v 6:57 | Ko Ky |  Thinspo

Green Coffee Bean

21. dubna 2014 v 13:32 | Ko Ky |  Péče a móda
Ahoj,

přicházím sem se článkem o zelené kávě, kterou jsem před několika měsíci dostala po nabídce spolupráce, abych ji vyzkoušela, jak funguje, tak zde dole se můžete dočíst, jak na mě působila a něco málo o ní.

Green Coffee Been
(www.prozdravi.cz)

Tato kává má silné antioxidační vlastnosti srovnatelné s různým obsahem přírodních antioxidantů podobné extraktu z hroznových plodů a zeleného čaje. Přípravek je vhodný ke kontrole váhy.

Pro Green Coffee Been extrakt se výhradně používají kávová zrna z odrůdy Arabica. Existují dva typy kávových rostlin, Arabica a Robusta. Arabica má vyšší kvalitu a vyšší obsah chlorogenové a kávové kyseliny, které podporují kontrolu váhy přípravku Green Coffee Been. Přípravek není stimulant a proto nezpůsobuje nervozitu.
Složení v 1 kapsli:
800 mg přírodního kofeinu mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, želatina
Dávkování a upozornění:
Užívejte 1 kapsli 2x denně 30 minut před jídlem (nejlépe před snídani a před obědem). Zepijte velkým množstvím vody. Maximální dávka 2 kapsle by neměla být překročena! Výrobek není vhodný pro osoby mladší 18let a neměl by být používán během těhotenství nebo kojení!
-Výživové doplňky nejsou náhradou za vyváženou a pestrou stravu.
-Uchovávejte v suchu mimo dosah dětí.


Moje zkušenost:

Tento výrobek jsem obdržela poštou, kdy jsem souhlasila se spolupráci, že souhlasím s testováním určitých výrobků. Green Coffee Bean jsem brala pouze jednou denně, protože jsem to zase nechtěla přehánět a bohatě mi to podle mě stačilo, i proto tento článek je až teď, jelikož jsem chtěla opravdu počkat do konce až to doberu a budu vidět, jak to opravdu pomáhá či nepomáhá. I protože jsem nechtěla psát něco co by mě pak přesvědčilo, že tak není,snad mě pochopíte. O tomto přípravku se píše, že pomáhá k redukci váhy, což nevim jestli mohu potvrdit či vyvrátit, jelikož můj záměr nebyla redukce váhy, takže jsem se ani na to nesoustředila. Jako nějaké kila mám dole, ale jak někteří víte, tak jim zdravě a cvičím, takže nevim čemu za to dát dík, jestli této kávě nebo tomu, jak jsem změnila své stravovací návyky a styl života. A druhým ukazatel, o kterým se píše, že má tato káva pomáhat je ke zlepšení pleti, což mohu potvrdit, ale i s tím, jakmile přestanete brát tuto kávu a nijak se nestaráte o svoji pleť, tak se vám o něco málo zhorší. Jinak o čem se nikde nepíše nebo spíše jsem se nikde nedočetla, tak mě osobně se díky této kávě, zlepšila kvalita nehtů a se mi zpevnily a byly pevně a i dlouho vydržely se nelámat.


Velikonoce

21. dubna 2014 v 8:18 | Ko Ky |  Návštěvníci
Ahoj,

jdu vám všem popřát veselé Velikonoce, hezky si je užijte a holky snad nedostanete tolik na zadek.


Přenádherný den

19. dubna 2014 v 20:21 | Ko Ky |  Fotky
Ahoj,

tak dnešek byl opravdu moc nádherný, jako ze začátku jsem začala tím, že jsem jaksi zaspala, ač jsem měla nastaveného budíka, ale ten jsem jaksi nestihla, ale tak to se ještě dalo a vše jsem v pohodě stihla.
Jsem jela na menší nákup, kde jsem si koupila chutné věci. (zítra přidám fota)

Pak, jak jsem se odpoledne vrátila, tak jsem si chvilku odpočinula a šla ven a vzala synovce, kterému to jen snad prospěje, aby se mu přes noc hezky spalo.

Nafotila jsem opět krásné fotky, jak jinak, aby měla ségra do sbírky zase památeční fotky, jelikož jsem zjistila, že tam je i mini lunapark, tak jsem řekla ségře, ať jde ven, že to zaplatím, tak šla a vzali jsme mého synovce na autíčka, tak má na to i už další památku.

A jak je u mne zvykem dala jsem to opět na FB( na osobní profil). A nebýt jedné špatné událostí s otcem, tak jsem dnes měla přímo přenádherný den, který jsem doslovně potřebovala, abych byla zase plná celá energie na práci a další věci.

Tak i tuto atrakci tam měli, ale na to synovec nešel, jelikož je na to ještě moc malý, to si nějaký ten měsíc ještě bude muset počkat.
A jaký den jste měli vy?

Zahoď kila-ženy (26.den)

18. dubna 2014 v 22:37 | Ko Ky |  30ti denní výzva
Ahoj,

tak dnes jsem si zacvičila 26.den této výzvy ,,Zahoď kila- ženy" , který jsem si po doporučení aktivovala přes svůj účet na stránce přes VOUCHER zdarma už před několika dny. Ode pondělka se začalo přidávat nové cviky a nové video Celetělo 3.Tak dole můžete vidět, jak mi to dopadlo.

Po aktivaci dané výzvy jsem tam aktualizovala údaje a to a které každý den aktualizuji:
 • Bříško (úroveň pupíku) - 81 cm
 • Bříško (nejširší míra) - 88 cm ( mám 87,5 cm, ale bohužel na stránku lze dávat pouze celá čísla)
 • Boky (nejširší míra) - 96 cm
 • Stehna (nejširší míra) - 56 cm
 • Váha ??

Potom jsem se tam jukla na dnešní plán a začala cvičit svůj DNEŠNÍ PLÁN. A který, že to pro dnešek mám?

Můj dnešní plán je:
 • kardio 1, které jsou schody (30s rychle 1min pomaleji-opakujeme 6x viz AUDIO)-já si dala Cardio 1 od Michaels Jillian( přímo tento- http://jillianmichaels.rajce.idnes.cz/Cardio_1,2,3_z_Body_Revolution/#Cviceni-2012-Jillian-Michaels-Body-Revolution-Cardio-1-for-Phase-1.jpg ) i tento den jsem to absolvovala
 • rozcvičení podle videa (jsem cvičila podle videa, které jsem tam měla a bylo o kroužení nohou(kotníky,kolena atd,pak i na ruce kroužení(zápěstí,předloktím,celé) a pak hlava
 • první partie k posilování-cvičení podle fotek ( záda )
  a) přitahování k pasu jednoruč s 0,5l PET 4x15s - pauza mezi sériemi 30s( dala jsem si to osmkrát na každou nohu)b) svícen s 0,5l PET 4x15 - pauza mezi sériemi 30s (dala jsem si to 8krát)
 • kardio 2, zde jsou vybrané vždy 2 cviky z videa ( v závorce bylo, že stačí pouze dva cviky)-měla jsem napsané toto(zahřátí - VIDEO kardia béčka)
  a) lyžař 30s - pauza 30s

  b) vysoká kolena s tlesknutím pod 30s a dala jsem si teď jejich video, které jsem tam měla( bylo to na skoro devět minut)
 • druhá partie k posilování-cvičení podle fotek (nohy a hýždě)
 • a) římské mrtvé tahy s 0,5l PET 4x15 - pauza mezi sériemi 30s-(udělala jsem to sedmkrát)b) unožování ve stoje 4x15 - pauza mezi sériemi 30s (na každou nohu jsem udělala sedm cviků)
 • závěrečný strečink (skoro 12minutový trénik od nich co tam měli)
 • pak tří hodinová pauza (už byla)
 • cvičení podle videa CELÉTĚLO 3(já si pro dnešek dala jejich video,které jsem tam měla na 17minut a pár minut)
Tak to je můj dvacátýšestý den této výzvy.

Zahoď kila-ženy (25.den)

18. dubna 2014 v 21:34 | Ko Ky |  30ti denní výzva
Ahoj,

tak včera jsem měla 25.den této výzvy ,,Zahoď kila- ženy" , který jsem si po doporučení aktivovala přes svůj účet na stránce přes VOUCHER zdarma už před několika dny. Od pondělí se začalo přidávat nové cviky.Tak dole můžete vidět, jak mi to dopadlo.

Po aktivaci dané výzvy jsem tam aktualizovala údaje a to a které každý den aktualizuji:
 • Bříško (úroveň pupíku) - 81 cm
 • Bříško (nejširší míra) - 88 cm ( mám 87,5 cm, ale bohužel na stránku lze dávat pouze celá čísla)
 • Boky (nejširší míra) - 96 cm
 • Stehna (nejširší míra) - 56 cm
 • Váha ??

Potom jsem se tam jukla na dnešní plán a začala cvičit svůj DNEŠNÍ PLÁN. A který, že to pro dnešek mám?

Můj dnešní plán je:
 • VOLNO- Naplánováno bylo volno s procházkou. Což jsem hravě zvládla, takže pohodička a hlavně jsem si i pořádně odpočinula a načerpala další síly.


Tak to je můj dvacátýpátý den této výzvy.

Možnost

18. dubna 2014 v 11:23 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak mám možnost napsat, tak se na to vrhám. Usmívající se Předem se omlouvám, že píšu, až teď, ale jak se pak dole dočtete ve středu opět do mého času zasáhl otec a včera jsem později vstávala, pak šla navštívit LiLy(z mých spřátelených blogů) a pak jsem byla tak unavená, že jsem usnula ani nevim kdy,ani kdo mi vypnul televizi.

Ve středu jsem si tedy jela do školy napsat dva testy, ale psala jsem jenom jednu a výsledek se dozvím buď ve středu nebo až to další pondělí. A z tří hodinové přednášky? byly jen dvě, první část jsme byli studenti osamové v učebně, jelikož se čekalo, jestli přednášející přijedou nebo ne, tak pak na druhou část jsme se dívali na poučné video, jak hasit a pak na film ,,Surfařka" tomu se říká velice poučná přednáška. Smějící se To jsem zvědavá co pak na následující předmět, jak ho budeme mít napíšu na papír co jsme dělali. Smějící se


Pak jsem vyrazila směr na ortopedii, kde mě i dřív vzali, jelikož tam nikoho neměli, tak jsem byla ráda. Hned, jak jsem tam vešla, tak na mě, že minule mi dávali zprávu a žádanku na rtg,přičemž mi nic nedávali, tak mě poslali na rtg. Tam jsem byla rychle hotová, než i lidi, kteří tam byli dřív a už nadávali, jak jsou tam hodiny a ještě je nevzali. Pak jsem šla zpět na ortopedii, kde mě hned vzali a pak došlo na výslech co se mi stalo,proč tam chodím. A tady se stal menší trapas, jelikož jsem chtěla říct, že jsem upadla ve sklepě na postel, ale jaksi jsem si na slovo ,,sklep" nemohla chvíli vzpomenout, tak se pan doktor divil, proč máme ve sklepě postel. Smějící se Pak mě prohlídl a jak je to běžné, pokud neviděl nic na rtg, tak to bere jako, že s tím nic nemám, takže jeho verdikt byl, že mám chodit na rehabilitaci a pokud to nepomůže zase k nim. Tak nevim, jak to brát, jelikož když si vezmu, že ty problémy nepřestaly a pořád jsou, tak jsem docela nahraná.Nerozhodný Asi se o to budu muset sama postarat, jelikož, když nemám něco z kostí, tak mi s tím nic dělat nechtějí a že potíže přetrávají to je jim, jak je vidno ukradené, tak tam už ač by mi rehabilitace nepomohla rozhodně nepůjdu.

Pak jsem i docela brzy přijela domů, než obvykle, tak jsem si dopřála hezký oběd( müsli s mlékem+samotný hlávkový salát) a odpověděla na vaše komentáře a dala si chvilku odpočinek s tím, že pak oběhnu všechny blogy a budu něco dělat do školy, ale co se nestalo? Otec mě zavolal, že potřebuje pomoci, tak jsem mu pomohla a pořád i takové prkotiny chtěl a pak mu to stejně nešlo to co chtěl, ale zbytečně mi zabral hodiny, a pak když jsme kolem jedenácté skončili jsem opravdu neměla sílu něco dělat, pouze jsem vložila na blog články se cvičením a byla tuhá. Už mě to jeho chování, že mi bere čas z mých věcí, jako bych neměla důležité věci už začíná štvát. I včera, kdybych neřekla, že mám něco naplánovaného, tak mě hnal, abych s ním jela s počítačem, aby se mu podívali v obchodě, proč to nejde, ač je všechno správně zapojené, tak jsem se tomu úspěšně vyhnula a proto jsem tu mohla být a okomentovat některé blogy a odpovědět na komentáře.

Pak jsem se připravovala a vyrazila něco zařizovat a pak za Lily na návštěvu do léčebny, kde leží. Opět ten čas, který jsem tam strávila se mi líbil, jen mi je líto, že jsem nepoznala jejího učitele, který jí měl taky včera navštívit. A to jsem tam byla od půl třetí do pěti a pár minut. Lily je moc milá holka a hezky se tam drží, i když nějaké chvilky nejsou moc dobré, tak pořád vyřazuje ze sebe spokojenost a usmívá se tam.

Dnes už jsem i byla dřív vzhůru, ale opět jsem si lehla a zaspala a popravdě by se mi ještě chtělo, jak je ošklivé počasi, ale tak dnes už musím opravdu něco dělat, jelikož jsem ve středu ani včera nic neudělala, takže si budu muset máknout, ať to co jsem chtěla stihnout nepříjde na zmar a aspoň něco udělám a nejsem pak na sebe naštvaná, že jsem nevyužila možnosti. Tak večer nashle.


Zahoď kila-ženy (24.den)

16. dubna 2014 v 22:48 | Ko Ky |  30ti denní výzva
Ahoj,

tak dnes jsem si zacvičila 24.den této výzvy ,,Zahoď kila- ženy" , který jsem si po doporučení aktivovala přes svůj účet na stránce přes VOUCHER zdarma už před několika dny. Ode pondělka se začalo přidávat nové cviky a nové video Celetělo 3.Tak dole můžete vidět, jak mi to dopadlo.

Po aktivaci dané výzvy jsem tam aktualizovala údaje a to a které každý den aktualizuji:
 • Bříško (úroveň pupíku) - 81 cm
 • Bříško (nejširší míra) - 88 cm ( mám 87,5 cm, ale bohužel na stránku lze dávat pouze celá čísla)
 • Boky (nejširší míra) - 96 cm
 • Stehna (nejširší míra) - 56 cm
 • Váha ??

Potom jsem se tam jukla na dnešní plán a začala cvičit svůj DNEŠNÍ PLÁN. A který, že to pro dnešek mám?

Můj dnešní plán je:
 • kardio 1, které jsou schody (30s rychle 1min pomaleji-opakujeme 6x viz AUDIO)-já si dala Cardio 1 od Michaels Jillian( přímo tento- http://jillianmichaels.rajce.idnes.cz/Cardio_1,2,3_z_Body_Revolution/#Cviceni-2012-Jillian-Michaels-Body-Revolution-Cardio-1-for-Phase-1.jpg ) i tento den jsem to absolvovala
 • rozcvičení podle videa (jsem cvičila podle videa, které jsem tam měla a bylo o kroužení nohou(kotníky,kolena atd,pak i na ruce kroužení(zápěstí,předloktím,celé) a pak hlava
 • první partie k posilování-cvičení podle fotek ( břicho )
  a) obrácené zkracovačky 4x15s - pauza mezi sériemi 15s( dala jsem si to osmkrát)b) zkracovačky s tempem 1a2 4x15 - pauza mezi sériemi 15s (dala jsem si to 8krát)
 • c) metronomy s pokrčenýma nohama 4x20 - pauza mezi sériemi 15s (dala jsem si to 5krát na každou stranu)

 • kardio 2, zde jsou vybrané vždy 2 cviky z videa ( v závorce bylo, že stačí pouze dva cviky)-měla jsem napsané toto(zahřátí - VIDEO kardia béčka)
  a) sprint na místě 30s - pauza 30s

  b) zakopávání snožmo 30s a dala jsem si teď jejich video, které jsem tam měla( bylo to na skoro devět minut)
 • druhá partie k posilování-cvičení podle fotek (nohy a hýždě)
 • a) podřepy 4x30 - pauza mezi sériemi 30s-(udělala jsem to sedmkrát)b) bulharské dřepy (na každou nohu) 4x10 - pauza mezi sériemi 30s (na každou nohu jsem udělala sedm cviků)
 • závěrečný strečink (skoro 12minutový trénik od nich co tam měli)
 • pak tří hodinová pauza (už byla)
 • cvičení podle videa CELÉTĚLO 3(já si pro dnešek dala jejich video,které jsem tam měla na 17minut a pár minut)
Tak to je můj dvacátýčtvrtý den této výzvy.

Zahoď kila-ženy (23.den)

16. dubna 2014 v 22:45 | Ko Ky |  30ti denní výzva
Ahoj,

tak v úterý jsem si zacvičila 23.den této výzvy ,,Zahoď kila- ženy" , který jsem si po doporučení aktivovala přes svůj účet na stránce přes VOUCHER zdarma už před několika dny. Od pondělka se začalo přidávat nové cviky a nové video Celetělo 3.Tak dole můžete vidět, jak mi to dopadlo.

Po aktivaci dané výzvy jsem tam aktualizovala údaje a to a které každý den aktualizuji:
 • Bříško (úroveň pupíku) - 81 cm
 • Bříško (nejširší míra) - 88 cm ( mám 87,5 cm, ale bohužel na stránku lze dávat pouze celá čísla)
 • Boky (nejširší míra) - 96 cm
 • Stehna (nejširší míra) - 56 cm
 • Váha ??

Potom jsem se tam jukla na dnešní plán a začala cvičit svůj DNEŠNÍ PLÁN. A který, že to pro dnešek mám?

Můj dnešní plán je:
 • kardio 1, které jsou schody (30s rychle 1min pomaleji-opakujeme 6x viz AUDIO)-já si dala Cardio 1 od Michaels Jillian( přímo tento- http://jillianmichaels.rajce.idnes.cz/Cardio_1,2,3_z_Body_Revolution/#Cviceni-2012-Jillian-Michaels-Body-Revolution-Cardio-1-for-Phase-1.jpg ) i tento den jsem to absolvovala
 • rozcvičení podle videa (jsem cvičila podle videa, které jsem tam měla a bylo o kroužení nohou(kotníky,kolena atd,pak i na ruce kroužení(zápěstí,předloktím,celé) a pak hlava
 • první partie k posilování-cvičení podle fotek ( záda a zadní delt )
  a) rozpažování v předklonu s 0,5l PET 4x15 - pauza mezi sériemi 30s( dala jsem si to sedmkrát,ať mám kam přidávat pro jindy)b) přitahování k pasu jednoruč s O,5l PET 5x15 - pauza mezi sériemi 30s (dala jsem si to 7krát)
 • c) čísník 4x20 - pauza mezi sériemi 30s (dala jsem si to pětkrát)

 • kardio 2, zde jsou vybrané vždy 2 cviky z videa ( v závorce bylo, že stačí pouze dva cviky)-měla jsem napsané toto(zahřátí - VIDEO kardia béčka)
  a) angličáky 30s - pauza 30s

  b) nůžky 30s a dala jsem si teď jejich video, které jsem tam měla( bylo to na skoro devět minut)
 • druhá partie k posilování-cvičení podle fotek ( hrudník a tricepsy )
 • a) rozpažky s 0,5l PET 5x25 - pauza mezi sériemi 30s-(udělala jsem to šestkrát)b) francouzské tlaky s 0,5l PET 4x25 - pauza mezi sériemi 30s (jsem udělala šest cviků)
 • závěrečný strečink (skoro 12minutový trénik od nich co tam měli)
 • pak tří hodinová pauza (už byla)
 • cvičení podle videa CELÉTĚLO 3(já si pro dnešek dala jejich video,které jsem tam měla na 17minut a pár minut)
Tak to je můj dvacátýtřetí den této výzvy.

Unavená jak něco

16. dubna 2014 v 4:15 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

nevim, čím to je, ač jsem na včerejšek dost spala, tak i přesto jsem včera odpadla za vlast a probudila jsem se až ráno kolem druhé, takže pomalu osmi hodinový spánek, na který vůbec nejsem zvyklá, ale tělo to asi potřebovalo, tak si o tom řeklo a teď se dostat z únavy a bude lépe. Usmívající se

Některé komentáře jsem ještě neokomentovala ani některé blogy, ale to si chci nechat čas na odpoledne, abych to pořádně prohlídla. A teď pěkně se ještě poučit, ať mi ty písemky dopadnou dobře a nemusím se stresovat. :)
Pak jen přednáška a hurá na vyřizování a pak k ortopedovi, snad mi dnes konečně řekne co s tím mám a nějak více pomůže, jelikož chci ještě více cvičit, ale na koleno v tomto stavu, v kterém ho mám to nejde. Vždy když zvýším aktivitu, tak mám stavy, že když nesnížím aktivitu a budu na to koleno tlačit, že se mi může zlomit, což nechci, tak jsem na to opatrná.


Ubíhající dny

15. dubna 2014 v 4:21 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak jsem si našla opět chvilku napsat pár řádku, nejen na cvičení, ale i na něco jiného. Včera jsem si dovolila zůstat doma, ale šla jsem k ortopedovi, protože mě to koleno bolelo víc a nemohla jsem pořádně chodit. A teď v tuto chvíli tomu není jinak, ale do školy jdu, protože chci, jelikož mám dva resty, které chci dohnat, aby se mi to pak nekupilo. K ortopedovi jdu i zítra, tak jsem zvědavá co mi řekne, že s tím mám, jelikož bych to ráda věděla.


V neděli si otec vyžádal mojí pomoc a mi pěkně otrávil den, jelikož já sama mám co na práci, ale jako obvykle můj život a povinnosti nejsou nic a on je přednější. Nerozhodný Jemu pomáhat je nepříjemné, protože si pomoci neváží a ještě na vás křičí, když máte držet 12kg televizi a neudržíte jí a když mu řeknete, že je těžká tak řekne, ta druhá má 24kg a tahle byla o polovinu lehčí, že to prostě musím udržet. A podobné věci. A hlavně chce pomoct s věcmi, které by klidně zvládl sám, ale libuje si v poroušení, tak toho využívá( má rád chování vojáka, že může někomu poroučet a jen na ně koukat jak dělají). No nic nebudu si nim kazit náladu. Usmívající se

Na tento týden už bude hotova změna desingu, tak se můžete těšit, jsem si sní opravdu moc pohrála a hlavně ještě něco musím upravit a bude to opravdu hezké, snad i vám se to bude líbit, tak jako mě.


V poslední době moc nestíhám, tak jsem ráda, že zítra mám volno. Jen si půjdu do školy napsat dva testy na tříhodinovou přednášku a pak končím a budu pěkně co? uklízet, jak mourovitá, dopisovat další várku zápisů, cvičit, odpočívat, užívat si dny a hlavně i si udělat pořádky na noťasu a na profilech různě kde jsem zaregistrovaná, jelikož v poslední době jsem na vše kašlala, tak se v některých věcech opravdu už nevyznám, tak to musím napravit. Abych zase cítila, že je to v pořádku a hlavně, že se v tom vyznám. A mohla jsem být spokojená.


Takže od zítřka se můžete těšit, že zde i přibydou dost článků. Jako neříkám, že hned zítra všechny budou, ale od zítřka to tu začne žít ve velkém.

Brzy budu mít i po výzvě, tak jsem zvědavá, jak to semnou dál bude, jestli se dopracuji tak kam chci nebo ne. Výzvu mám naplánovanou do 23.4. což je už příští středu a nějak moc rychle to utíká,což jsem zvědavá pokud budou změny, tak další víkend se můžete těšit na změny, ale pokud ne, tak si to nechám až na polovinu května s tím důvodem, že ze začátku to nemůže být, jelikož mám ženské dny, takže to nepřipadá v úvahu. Ještě uvidím, jak to pořeším sama nevim, jak a kdy to napíšu.