Únor 2014

Jaké bych chtěla svatební video

28. února 2014 v 21:33 | Ko Ky |  Odkazy
Ahoj,

před nedávnem, jak jsem si trochu procházela internet o věcech ze svatební tématiky, tak jsem narazila na tuto svatební stránku , která se mi popravdě líbila. Je to o videích ze svatby.

Dle mého názoru,jak jsem si pár videí shlédla, tak z toho usuzuji, že ten dotyčný, který to vytvářel má talent, jelikož něco tak krásného s těmi nej okamžiky je jedinečné zachytit a proto kdo to dokáže, tak před ním smekám. Osobně, ač mám nějaké zkušenosti bych to tak nedokázala. Dle ceny je to sice dražší, ale zase je pravda, že jejich odvedená práce je fakt kvalitní a hlavně pamatáku novomanželům dávají v moc nejlepší kvalitě, takže od toho se také odvíjí cena.


Jejich web je perfektně vytvořený. Líbí se mi její stylistika a jaký mají styl a seřazené za sebou a podle mě i to mají přehledné, že se tam vůbec neztrácím kde jsem jako na jiných stránkách.

Kontrola u psycholožky

26. února 2014 v 20:41 | Ko Ky |  Psycholožka
Ahoj,

tak v tomto článku se dozvíte, jak mi to dopadlo u psycholožky. Šla jsem k ní až po měsíci, jelikož jednou jsem já byla nemocná a po druhé zase ona to z jistých důvodů rušila, tak jsme se viděly až dnes od poloviny ledna.
Jako klasicky na úvod mi něco nabídla a pak řekla typickou otázku, jak se cítím a s čím tam dnes přicházím.

Tak jsem jí to řekla. A mluvily jsme o hodně témat i skrze mých dotazů na ní, zda by mi odpověděla,jak to vidí ona jako odborník. A místy na mě nekompromisně byla dost tvrdá,ale tak z humorem. Usmívající se

A jediné co jsem jí tam zase předvedla byly samé dotazy,žádné svěřování, i když miniaturní ano a pořád hodnotí, že se potřebují ujišťovat co jak je a mi to z jejího projevu i přišlo takové, že je docela zklamaná, že ještě neumím věřit. Jako myšleno na její osobu to hlavně, ale i ve všeobecnosti a určitě mě čeká, že na tom bude chtít zapracovat, abych zase nalezla důvěru v lidech, což nevim, jestli se jí povede. Jako neříkám, že jí to budu kazit, ale neumím dělat to co prostě necítím a když cítím, že lidem věřit nemohu, tak to není něco špatného, ale ochrana sebe samotné, aby mi nikdo neubližoval.
I mi k tomuto tématu řekla, že když nikoho k sobě jen tak nepouštím, tak i nemám nikoho koho bych přijímala, což se mě docela dotklo, jelikož s tím jsem NIKDY neměla problém, jen ten v dospělosti si dost hlídám koho k sobě pouštím a koho ne a tedy ponaučení během života je, že ne každý je hoden patřit do mé blízkosti, jelikož když jsem předtím pouštěla, tak jsem pustila osoby, díky kterým mám tuto potřebu se ochraňovat.


Řízená činnost-domácí/hospodářská zvířata

26. února 2014 v 19:32 | Ko Ky |  Fotky
Ahoj,

tak zde přicházím se slibovaným článkem k mé řízené činnosti.
V první části jsem přečetla pohádku ,,O třech malých prasátkách", z které vede ponaučení a ukazovala jsem domečky a jak jim vlk zničil domečky a jak prasátko bylo na větvi a trhalo jablíčka.

V druhé části jsem ukazovala různé zvířatka v jiné knížce a z nich jsem četla pár úryvku. Zde měli vidět, jak zvířata vypadají, jakou mají barvu, jaké mají zvuky(řeč) a co jedí.

Měly taky za úkol spojit zvířata s jejich potravinou, které jedí.


Pří řízené činnosti jsem ukazovala i tyto pěkné plyšové hračky.


Zde dávám znovu puzzle, které jsem s oblibou vytvářela.


A tady ke konci je krabice,kterou jsem k tématu upravila.


Navnadění na článek

26. února 2014 v 5:15 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tady je malá ukázka článku, kde budu ukazovat věci z řízené činnosti, které jsem některé vyráběla a některé si pořídila. Článek nakonec dám dnes večer, protože večer když jsem to fotila to nemělo takový efekt jako přes den, tak to dnes nafotím znovu, ale přes den a pak vám to se vložím s popisem jednotlivých věcí.
Zde dávám na ukázku ne moc v dobré kvalitě dva obrázky. Na jednom jsou vidět puzzle, které jsem si sama dělala(pes,kočka,slepice) a na druhém obrázku bude vidět pohled psů,mnou nakreslené obilí a obrázek z knížky.


Včera jsem vás obíhala, ale nekomentovala, jelikož u některých mám toho co hodně co říct, tak jsem si to schválně nechala na dnešek kdy i budu mít lepší náladu, jelikož jdu na kontrolu k psycholožce, tak i pak dám vědět, jak mi to dopadlo u ní.


Zaměstnána

25. února 2014 v 4:40 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

včera jsem docela poměrně brzy vstávala a pořád něco dělala a ani na chvilku jsem se nezastavila a ani večer se nezastavila,jelikož jsem vyráběla jisté věci,které pak o víkendu přidám, ať vidíte co mě taky zaměstnává. Usmívající se


Ráno jsem vás hnedka oběhla,nastavila článek s thinspem,sepsala řízenou činnost,promazávala zprávy na FB. Potom jsem byla na chvilku ve škole, kde to docela ušlo. Jsem si vyřídila konzultaci na jednu činnost.
Jinak pohodový den. Jen i trochu nestíhavý, jelikož jsem neudělala to co jsem chtěla a čeká mě to až dnes.


Dnes jsem vstávala jako obvykle vstávám a dělala si určité svoje věci. Potom si opakovala řízenou činnost, abych byla vzorně připravená a dostala jsem co nejlepší hodnocení.
Trochu oběhla a zbytek si nechávám až na večer, jelikož chci vás pořádně projít,abych věděla jak se vám vede či nevede, ale spíše doufám, že se vám vede.Usmívající se

Nebo pokud se mi povede tak věci, které jsem vyráběla bych vám i dnes nafotila a vložila do článku, ale to by bylo večer, tak pokud si do té doby rádi počkáte tak to máte mít, ale předem upozorňuji, že nejsem žádné malé dítě, ale jsou to práce(výrobky) související s mým oborem, který studuji a proto takové roztomilé ,,dětské" věci vyrábím.

Thinspo 20

24. února 2014 v 11:25 | Ko Ky |  Thinspo
Ahoj,

přicházím zde s pár obrázkami thinspa.

Palačinky a nehty

23. února 2014 v 19:34 | Ko Ky |  Fotky
Ahoj,

tak sem přicházím s tím co jsem včera slíbila.Omlouvám se,že to nebylo odpoledne, jak jsem psala, ale bohužel jsem se sem nedostala a hlavně, jak jsem včera psala nestíhám a dnešek nebyl výjimkou.

Zde dávám, jak jsem si nalakovala nehty, ale takhle na večer to není moc pěkné a ten tmavý odstín dělá,že je večer,jinak na světle je to trochu světlejší. Jako neříkám, že o tolik, ale ten poměr je dost znát.

A tady je i slibovaná lahůdka-palačinky s tvarohem a k tomu jsem si nakonec dala kávu a byla to opravdu moc pěkná snídaně.

Plkání

22. února 2014 v 20:07 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak vám jdu napsat pár řádků. Konečně jsem se k tomu dostala, tak toho musím využít. Usmívající se

Taky máte tolik věcí a nestíháte a jste díky tomu pak ve stresu kolik vás toho toli čeká, že byste se nejraději na to vykašlali? já určitě, jen pořád samá práce a práce, a když si náhodou dopřeju menší odpočinek, tak se pak ještě dostanu do většího skluzu a pak jsem pěkně nerví a dělám i nemožné, abych neměla tolik práce, ale stejně to neubývá, tak se asi na to brzy vykašlu, jelikož mi to bere dost energie. Nebo zatnu zuby a trochu se potrápím, abych byla v klidu a pak si to musím hlídat, aby vše bylo tak jak má být.

Chci vám moc poděkovat za vaše přání. Moc mě to potěšilo,možná později se vám pochlubím copak jsem to slavila, ale momentálně se na to necítím. Nevim kdo sem všechno chodí, tak se tu o svém soukromí prozatím nechci moc rozepisovat, jelikož ač to někdy nevypadá, tak nechci být odhalena kdo ve skutečnosti jsem,na to příjde řada až za čas.Mrkající

Zítra bych s vámi chtěla pochlubit jaké věci sem přímo přibydou a hlavně se můžete těšit na foto palačinek s tvarohem a uvidím co k tomu bude(to zatím psát nemohu,protože to ani sama nevim) Smějící se a pak, jak jsem si nově upravila nehty.

-thinspo pro inspiraci

Menší oslavování

21. února 2014 v 12:01 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

předem se chci omluvit, že jsem se tady včera neozvala, ale do cca půl čtvrté odpoledne jsem nečekaně hlídala neteřinku(20ti měsíční) a pak padla za vlast s velkou migrénou, takže jsem jen byla v posteli a byla ráda, že nic nemusím dělat.

Dnes, jak nadpis napovídá mám menší oslavu(svojí) protože dnes něco určitého slavím,tak přijímám gratulace s různých front, tak tu možná budu více až později večer a nebo až zítra později odpoledne, jelikož jsem byla pozvána k babičce na hru v kartách. Ješt uvidím, jak to všechno zkloubím.
Zde dávám bonboniéru, kterou jsem dostala k tomu co slavím. Tak si jí dokonale užívám.


Tipy na cvičení

19. února 2014 v 18:13 | Ko Ky |  Cvičení

Svatební oznámení

18. února 2014 v 19:59 | Ko Ky |  Vzorky zdarma
Ahoj,

jak jsem vám před nedávnem psala, že jsem si objednala vzorky od společnosti KyoPrint s.r.o. a i mi před několika dny přišly, tak jdu se s vámi o ně podělit.

Můj důvod jejich objednání byl nový poznatek,jak skutečně vypadají,jelikož ač se momentálně nevdávám,tak za dva roky mě to nemine a je dobré předem vědět, jaké chceme a i kolik to tak bude stát, jelikož co si budeme říkat, tak při přípravách na svatbu se toho musí tolik stihnout, že vědět něco dopředu určitě neuškodí ba naopak pomůže.
K vybraným oznámením(viz fota) bych chtěla říct, že se mě a přítelovy líbí jednoduchost a obyčejnost. Nemáme rádi přehnané tvary a přehnaně vybravené oznámení,to už nám příjde kýčovité.
Parádní den

17. února 2014 v 19:11 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak dneska se mi potvrdilo,že od té oslavy co byla v sobotu mě pořád bolí břicho, tak mám co dělat, abych to dala do pořádku, abych byla v pohodě a nestresovala se tím, takže myšlenky zaháním prácí, abych nemyslela na to, jak mě to bolí a tak trochu to pomáhá. Jako neříkám, že to pomáhá 100%,ale tak trochu ano a zbytek se přemáhám.

Dneska jsme si se ségrou a synovcem udělali hezkou procházku a něco málo nafotily, když bylo venku fakt krásně, tak jsem se i venku provětrala a na chvilku vypnula celkově, což mi moc pomohlo.

Na FB stránku jsem dala tři jídla,které se během dneška do mě dostalo, tak pokud má někdo zájem nebo pokud to chce někdo vědět,jaké přesně jídlo to bylo,tak se tam podívejte.


PPPtest

16. února 2014 v 20:40 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak jsem si taky dokopala udělat si PPPtest na této stránce jako některé z vás. A jak mi to dopadlo můžete vidět níže. Tedy, abych pravdu řekla, to procento bulimie mě teda zaskočilo, ono je to asi tím, že kdyby tam pan admin dal jinou odpověď, tak by to takhle nebylo,ale vzhledem k tomu, že tam dal poloviční odpověď, tak se z toho nedá moc soudit, ale těší mě to všeobecné,je vidět, že se opravdu lepším.


Profil rizik
1. negativní vztah k sobě, k jídlu||||||||||||35%
2. mentální anorexie||||||14%
3. bulimie||||||||||||||||||50%
4. záchvatovité přejídání|||0%
5. deprese|||0%
6.perfekcionismus||||||16%
7. nedostatek informací||||||10%

Míry,váha

16. února 2014 v 14:18 | Ko Ky |  O mě
Ahoj,

tak jdu napsat,jak jsem na tom skrze obvodu,ale nic hezkého neočekávejte.Poslední měření,které bylo v polovině ledna a od té doby skoro jsem jen pořád marodila tj. bez pohybu,tak si myslím,že to celkem ujde,jako není to nic světoborného,ale zase škoda toho marodění, jinak by to bylo ještě mnohem lepší.

Dnešní měřeni:

-váha/výška: váha momentálně ukazuje 64,9kg z původních 70kg/153cm
-obvod lýtka dole:23,5 teď mám 22,5
-obvod lýtka nahoře:36 teď mám 34,5
-obvod stehna dole:44 teď mám 43,5
-obvod stehna nahoře:58 teď mám 60,5
-obvod boku:94 teď mám 94
-obvod pasu:89 teď mám 89
-obvod prsou:83,5 teď mám 83,5
-obvod paže:30 teď mám 30

Stránka na FB

15. února 2014 v 18:02 | Ko Ky |  Moje stránka
Ahoj,

tak, jak jsem před nedávnem psala, že budu zakládat stránku na FB k tomuto blogu, tak se již tomu tak stalo.
V menu na levo můžete zaregistrovat ,,záložku" s názvem ,,Život Ko Ky" a kdo na něj klikne, tak tomu se zobrazí facebooková stránka s mojí stránkou na něm, tak kdo chce může se přidat.

Tu stránku jsem založila pro recenzi produktů, pár poznámek k mému osobnímu životu a některé věci z mého osobního života a možná se tam i časem objeví i mé osobní fotky.Valentýn

14. února 2014 v 17:10 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

slavíte dnešní den nebo slavíte až se svými partnery až 1.5.?já osobně s přítelem tento den si jen zajdeme někam na večeři a dáme malý dárek,pro nás je hlavní prvního máje,kdy máme celodenní výlet s polibkem(tedy polibky,abych to uvedla na správnou míru).Mrkající
Teď tedy vám přeji,aby jste si dnešní den hezky užili a já razím,uklízet, připravit se a slavit a přitom i dělat různé změny tohoto blogu.


Balíček

13. února 2014 v 19:54 | Ko Ky |  Plány
Ahoj,

tak dnes mi dorazil malý balíček a co v něm bylo? přeci zelená káva, jak mi posílají na otestování, jak bude reagovat na mě, tak se brzy těšte i na článek o zelené kávě.
Mi příjde, že tento týden mám nějaký dobrý. Vše mi hned přichází na čem se domluvím a hlavně vychází, tak snad to takto půjde i nadále.

Zítra už nám bude začínat víkend, takže se zde budou začínat slibované změny, tak to určitě sledujte, aby vám náhodou něco neuniklo a byly jste v čas informováni, jelikož to dvakrát opakovat nebudu.

Teď jdu na učení a pak vás oběhnout a hurá na kutě a poslední den a pak několika týdenní volno, až se nemohu dočkat.

,,Dobrý" den

12. února 2014 v 18:58 | Ko Ky |  Fotky
Ahoj,

včera jsem se na chvilku stavila u své babičky si vyzvednout kartičku z lékarny Dr.Maxe co jsem si od minule u ní pozapoměla,tak mi dala řasenku(Pump 24 UP Booster od miss sporty(viz obrázek) a kalendář od Bakkeru(viz foto) a pak nějaké silonkové punčocháče, až jsem si řekla co jsem měla slavit, že jsem to dostala. Smějící se Ale na nic jsem nepřišla, prostě mám hodnou babičku.


Jak jsem i včera psala o to, že jsem si objednala vzorek na svatební oznámení a že mi včera odepisovali, jak mi to hned posílají, tak dnes to bylo doručeno ve schránce, takže pokud bude zítra čas, tak můžete očekávat článek a když ne, tak nejpozději v pátek ho tu budete mít.

Dneska ani nevim proč jsem zaspala a měla jsem tedy co dělat, abych to vůbec stíhala, takže jsem to dneska měla trochu ten den překopaný než mývám. Ale přesto dnešek mohu zhodnotit docela dobrým dnem.

Rychle utíkající čas

11. února 2014 v 21:10 | Ko Ky
Ahoj,

tak tu zítra budeme mít půlku týdne a já už se nemohu naprosto dočkat pátku na který se nesmírně těším, i jelikož pak je sobota, kdy je oslava, kterou si náramně užiju, jelikož se bude oslavovat první rok mého synovce a jak víte, kde je společnost malých dětí, tam je o zábavu postaráno. Mrkající
Včera jsem si i objednala nějaké vzorky na svatební oznámení, tak jak mi příjdou, tak se vám určitě pochlubím. Z jedné mi dnes psali, že mi to posílají, tak snad do konce týdne to budu mít.

Teď zde dávám pár inspirativních obrázků z gooogle.
Dnes mi ku podivu bylo lépe,jen to vstávání z postele je tedy úděsné.Tedy měla jsem větší kašel, ale to bylo díky tomu, že jsem byla u synovce a hrála jsem s ním na schovku, takže honička, takže to bylo tím zaviněné, kdybych zůstala v klidu žádný kašel by nebyl.

Jaké se chcete dozvědět informace z mého soukromí-odpovídejte do komentářů.

Pondělní den

11. února 2014 v 6:01 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak jsem včera byla odnést na kontrolu moč a nevim proč, ale zase nebyla v pořádku. Ta hodnota co tam byla minule zvýšená je úspěšně v pořádku, ale teď mám zvýšené leukocyty, takže nasazen ( Cotrimoxazol AL forte Por TBL NOB 10x960MG) ,což jsou ve způsobu takové ATB a mám to i na ten krk a poučena co nesmím za potraviny a pití, aby mi přitom nebylo špatně.
Tak snad je to posledně, jinak nevim, jak se to bude řešit, jen co vím, že mi dělá problém vstávat z postele, jak ještě nejsem vyléčená a mě to už otravuje, tak si říkám, aby už byl pátek odpoledne,ať se mohu vyspat.

Od víkendu mám hodně práce, jak jste si určitě všimli, ale to není myšleno tím, že všechny změny budou hned v sobotu. A proč? Protože původně měla být oslava mého synovce na které mám být v neděli, což by nebyl pak problém udělat v sobotu, ale včera mi bylo oznámeno, že se to bude dělat ta oslava už v sobotu, takže nevim na jak dlouho to bude a kdy se sem dostanu, takže se sobotou radši nepočítejte neděle je prostě jistější. Mrkající