Leden 2014

Odpočinkový den

31. ledna 2014 v 21:12 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak dnešek jsem si udělala takový odpočinkový den,až mě se z toho chtělo spát.Usmívající se
Ale pak jsem se vrhla zase na psaní zápisů a docela dost jsem toho stihla,ale bohužel to není konec,dost mě ještě bohužel čeká.
Dnes jsem i vyhazovala některé věci,abych tu měla přehlednost co mám a co ne,takže zítra budu pokračovat.
Ale štve mě,že nemůžu cvičit,tak ráda bych cvičila,ale bohužel to není možné.
-obrázek pro dnešní den

Psaný den

31. ledna 2014 v 9:39 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak včera jsem konečně začala psát zase zápisy do školy,tak snad se brzy toho zbavím a budu mít jen klid.
ke včerejšku ani moc nemám co napsat,jelikož kromě psaní zápisů jsem ani nic nedělala,jen se dívala na televizi a jedla.Takže sem hodím dvě fotky jídel co jsem včera měla a jdu se zase vrhnout na zápisy.A oběhnout vás.
Na oční jsem nakonec nešla,počkám ještě chvilku a uvidím pak,jaké to bude.

-sýrová domácí bulka na způsob jak prodávají v obchodě Albertu

-k večeři s kávou dvě čisté palačinky

Unavená

30. ledna 2014 v 10:16 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak jdu opět něco napsat,protože včera jsem se na to nějak vykašlala, ale ne že bych byla líná, ale jsem dopřávala tělu spánek,aby mu bylo lépe a pak trochu odpoledne jsem si zašla se optat na výsledky moči,k terý jsem si nakonec musela sama i odnést.
Tak mi doktorka řekla,že mám trochu zvýšenou hodnotu Lactobacillus,tak mi řekla že po dobrání ATB, tam mám dát zase moč, jelikož teď mě nechce uhánět,jelikož to taky může být z ATB a když ne,tak mi pak příště něco napíše,abych si to vyléčila.
Za tu dobu co jsem byla u dr. a mám ATB, tak jsem nic moc nedělala.Ne nic moc,vůbec nic, tak to musím napravit a dnešní den bude ve znamení dopisování zápisů do školy,až tam půjdu,abych toho neměla moc a zítra ráno vyrazím směr k očnímu,protože nevim,jestli je to součástí nemoci,ale se mi zalepují oči a to se mi nikdy nestávalo a hlavně co je za problém,je že v levém oku mám cystu(neškodnou),ale mám jí nějak začervenalou,tak nevim,jestli mi praskla nebo je to od únavy, tak jdu radši si to nechat prohlédnout.Jelikož i před rokem mi bylo sděleno, že v pravém oku mám náběh na otevření rohovky, tak to nesmím podceňovat, ikdyby to byla jen maličkost,tak tam prostě musím jít,jelikož kdyby se to mělo zhoršit,tak budu mít problémy,jelikož jsem nedávno ve zprávách na Nově slyšela,že je nedostatek rohovek,tak si dávám radši pozor,aby nemuselo k tomu dojít.

A teď tady máte několik obrázků ze zdroje gooogle pod pojmem ,,Zdravý životní styl"

Otázky a odpovědi 2

28. ledna 2014 v 18:09 | Ko Ky |  Otázky a odpovědi
Ahoj,

tak sem přicházím s článkem,který jsem slíbila,tak si hezky počtěte.

1 )Byla jsi v nějaké skupině,která skončila kvůli tobě?

Ano,byla jsem v jedné skupině,která skončila dle ostatních členů neboly členek kvůli mě,ale pravdou to není.Jde o to,že jsem ke konci než se to rozpadlo přidala osobu,která tam chtěla a všechny mě obvinily, že jsem tam přidala ,,černého pasažéra" a tím jsem to úplně celé zabalila a vše jim zkazila.Pak mě ještě obviňovaly, že ta osoba jsem já,ale ony si ani neuvědomují,že když se někdo příhlásí na svůj účet z vašeho počítače,tak je jasné,že jeho údaje se nebudou ukazovat,ale to neznamená,že je to váš účet,ne?asi žiju v jiném světě,kde se nebojim přátelům a lidem,které znám jako své boty být na mém noťasu.
Přitom ony sami si škodily.Jedna z nich to tam ukazovala policii,druhá zase o tom hovořila na jednom televizním pořadu na Slovensku a další zase o tom hovořila z tisku,tak měly nedůvěru,ale stejně tam všechny i co způsobily toto byly a nic proti nim neměly a já,s kterou vlastně do té doby ani nebyl sebemenší problém ,tak jen kvůli tomu přidání jsem za všechno mohla co se tam stalo a jsem dodneška a i počas co ty osoby budou žít považována za hroznou osobu,která jen škodí.

2) Přidáváš si každého na fb profil?

Ne,nepřidávám.Dříve jsem to tak dělala,ale jak na internetu jsem poznala špatné lidi,tak jsem si od jistého roku založila profil kam si přidávám pouze lidi,které znám na živo a jinak nikoho jiného tam nemám.Na druhém profilu(pro lidi z netu)si tam taky každého nepřidávám,jen kdo mi je sympatický,protože už nejsem ta najivka,co chce mnoho lidí na fb,radši méně,ať mohu psát o všem a mě podpoří,než si to budou brát,že je to proti ním a budou mě odsuzovat.

3) Je tohle tvůj první blog?

Ne,není to můj první blog. Ani nevim kolikátý přesně je to můj blog,ale co vím přesně, že je to poslední blog co jsem založila. Když nepočítám ten na blogspotu,který je pouze osobní.

4) Jsi nějak postižená?

Lékařsky nemám dáno žádné postižení.Mám dáno jen postižení dle názorů určitých lidí,kteří si tím hojí své ego,aby se cítily ,,mocnější" a nebo lidi,kteří když není někdo 100% krásnej,tak je dle nich postiženej.Ale opak je pravdou,jelikož mi určitě většina dá za pravdu,že kdo dělá v modelingu,tak o žádné postižení u něj se nejedná.Jako neříkám,že jsem bůhví jaká kráska,ale zase ani nijak ošklivá.

5) Chodíš do školy?Pokud ano,nepíšeš někde víc o svém studiu?

Ano,chodím do školy,ale nevim,jestli někdy o mém studiu více napíšu,to bych dost otevřela svoje soukromí a na to se momentálně opravdu necítím,ale úplně toto téma nezavrhuji,časem klidně co není může být,ale nic neslibuji.


U obvodní

28. ledna 2014 v 8:32 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

předem než něco začnu psát, bych vám chtěla moc poděkovat za vaše rady,které jsem si sepsala a pro příště, když mě zase napadne se léčit sama a hrát si na hrdinku, jak to zvládnu sama, tak toho využiju.

Jak nadpis napovídá včera jsem nakonec šla k obvodní,aby mi něco na škrábání a smrkání dala a hned při podívání mi řekla, že jsem si teda zachrávala a mám angínu jak něco,takže mi dala ATB po osmi hodinách,takže to beru takhle(5-13-21) a pak kapky Pamycon a ještě další Olynth a ležet a ležet,tak mě to i láká na spaní, tak tu ani tolik, jak bych si přála ani nejsem, jelikož poslouchám potřeby těla a dávám mu to co potřebuje. I když je pravda, že kdybych si nehrála na statečnou,tak by nic z tohodle nemuselo být,ale tak pro příště. Ještě jí jde moje ségra odnést moč,jelikož to po mě doktorka chtěla, tak snad to dobře dopadne a nebude chtít do mě cpát další léky.

Jinak dnes vám přidám i jeden slibovaný článek a to otázky a odpovědi 2.

-thinspo pro dnešní den

Bolest

27. ledna 2014 v 2:19 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak já nevim,ale na ten krk mi fakt nic nepomáhá a to na něj beru Bioparox.Dnes si zkusím i na něj dát obklady a uvidím,ale tedy je to blbé,když se snažím,abych se uzdravila a ono nic na to nereaguje.Nemáte nápady co bych ještě mohla použít kromě kloktání-to přímo nesnáším a nemohu.
Včera jsem si pochutnala na dobré večeři-krupicové kaši se skořicí.


Pravidla tohoto blogu

26. ledna 2014 v 17:26 | Ko Ky |  Návštěvníci
Ahoj,

jak nadpis jistě napovídá, tak v tomto článku bude řeč o tom,jak to zde chodí.

V první řadě bych chtěla říct, že to co zde píšu, ať už do článcích nebo komentářů zde i na vaších stránkách je vždy jen a jen čistá pravda.Není nijak přibarvená nebo jen tak z ničeho nic řečená.Vše co píšu,tak prožívám nebo mám takové zkušenosti.A nikdy se nedovolím vůči vám lhát,protože vím, že bych tím i obelhávala samu sebe a pak bych špatně dopadla, tak si na to dávám pozor.

Co se týče komentářů, tak schvaluji úplně všechny, kde není urážka proti mě nebo proti někomu přispívajícímu.V komentářích nemusí semnou každý souhlasit,ale dá se to napsat i slušně.Nemusí semnou zacházet v rukavičkách a jen mi říkat, jak jsem skvělá, protože kritika je zcela vítaná, abych se z čeho měla učit, jelikož jak se říká z chyb se učíme!

Magnet

26. ledna 2014 v 9:42 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

předem se omlouvám,že jsem včera nic nenapsala,ale stále jsem nemocná.Se mě pořád drží hleny,které nechtějí ze mě odejít a občas i přivádí kašel a navíc nevim, jestli je to od toho, ale tak se mi udělal zánět v oku, tak ani moc dlouho nevydržím se koukat do monitoru, protože mi se tam vytváří hnis,zamlžuje a bolí,tak ho šetřím i proto včera jsem moc tady nebyla.
Dnes bych chtěla přidat nějaký ten článek,které jsem zmiňovala, tak snad mi to výjde, protože kromě toho si tady musím uklidit, psát další hromadu zápisů, udělat grafy, trochu zlepšit tělo(pomocí krému a pečlivého umytí) a kromě toho taky promazávat mail, jelikož zase nějak jsem na to kašlala,tak tam mám tolik zpráv, že se už v tom nedá vyznat.
Tak snad se mi to vše podaří udělat.Přeji vám pěkný den.

Hodnocení a práce ve školce

24. ledna 2014 v 6:08 | Ko Ky |  Praxe
Ahoj,

předem se omlouvám,že píšu až teď,ale nejsem líná,jen tělo jak je momentálně nemocné si žádá více spánku,tak mu ho dopřávám a kdybych nemusela nikam chodit,tak ani nejdu a jsem jen v posteli a potím se a léčím se.
Tak sem přicházím se slibovaným článek,jak mi dopadlo hodnocení a jaké činnosti s dětmi dělám.
Tak ve středu jsem jim přinesla jednu postavičku na obkleslení,jak umí či neumí a potom až to měly obkreslené,tak jsem se dotazovala co té postavě chybělo a to pak měli dodělat a za odměnu,kdo to měl si to mohly vybarvit.
A pro jinou skupinku jsem měla práci na obtiskování částí ruky,aby jim vyšel motýl,ale jak jsem si říkala,že jim to nevýjde,tak se mi to i potvrdilo,takže ale mé očekávání nebo cíle,zda umí obtisknout ruku i jinak než úplně jednou zcela splnily a jejich díla se moc povedly.
Sem dávám mé dílo,které jsem jim ukazovala.

A včera?se mi zapojily úplně všechny děti co tam byly.A copak jsme dělaly?Jsme měly zase postavu,ale teď už jinou a jsme jí taky obkreslily.Potom měli za úkol ji vodovkami celou vybarvit a po vybarvení jsem jim dala kousek špejle s černou barvou od vodovky a měli dodělat co postavě chybí a musím tedy říci,že dost dětem se to povedlo,tak to i mají vyvěšené ve školce,aby se s tím mohly chlubit rodičům.A zde dávám šablonku včerejší postavy,kterou měly za úkol obkreslit.A co hodnocení?
Musím říct,že jsem se ho opravdu bála a jsem si říkala,co tam tak asi budu povídat a co mi vše bude vyčteno. A kupodivu vyčteno mi nic nebylo,jen mi byly dány rady.A jaké?Tak první rada byla ohledně šablonky postav,že pro děti spíše tvrdší materiál než jsem měla, takže má mylná domněka,jak mi předvedly neteře(2 roky a 3 roky),že se to dá byla vyvrácena.Potom dle čtení,že se mi nedaří měnit hlas,což jsem s pokorou přijala,protože se mi nechtělo přiznávat,že mě bolí v krku a proto mi to nejde,jinak bych ani hlas neměla.A jinak mi bylo vysvětleno,že práce ve školce je o psychice a o hlasu.
A jinak samé pochvaly,jak jsem ochotná,milá,hned jsem se zapojila do činností.Děti si mě oblíbily,především jedna holčička,která od té doby co jsem tam není dne,aby nebyla semnou.

A dneska pěkně bude opakování co jsme dělaly tento týden a k tomu básničky a taky písnička.Tak doufám,že můj hlas to dá a nepříjdu o něj.Při opakování budeme i mít tuto postavičku s geom.tvarů,kterou jsem vytvořila a při které si budeme opakovat tvary a barvy.


Chystající články

24. ledna 2014 v 4:58 | Ko Ky |  Plány
Ahoj,

tak,zde vám napíšu několik článků na které se v přibližné době můžete těšit.
A které,že to jsou?

Tyto:

  • Článek s odpovědi a otázky 2
  • Článek o shrnutí dnů ve školce(dojmy,zážitky atd)
  • Článek s mírami,váhou a fotkou(to až za dva týdny)
  • Článek,kde budu trošku polemizovat o životě
  • Článek k návštěvníkům,jaké jsou tady pravidla a způsob vedení blogu
  • Článek s fotkami(z vánoc,ze zimy)
  • a mnoho dalšího
Mám připravené ještě další nápady,ale zatím nevim,jak je pojmenovat,tak je ani nepíšu.
-thinspo pro dnešní den

Nestíhám

23. ledna 2014 v 5:54 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

moc se omlouvám,ale včera jsem nepsala,protože jsem vytvářela další práci pro děti,kterou dnes s nimi budu dělat.A nechala jsem si ještě více záležet,jelikož dnes,jak děti budou spát mám hodnocení i povídání o pracích,které jsem s nimi dělala a co mělo být účelem, tak mi prosím držte palce,ať mi to dopadne dobře.
Včerejší článek a dnešní spojím dohromady.A dnes se můžete těšit na článek s plány,které tady na tomto blogu budou.
Přeji vám pěkný den


Krásný den

22. ledna 2014 v 1:29 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

včera jsem se nestihla ozvat,jelikož ve školce jsem zůstala delší dobu,jelikož se mi nechtělo ještě domů a když už jsem se konečně rozhodla rozbolela mě hlava, tak jak jsem došla domů, dala jsem si večeři a nevim, jestli to bylo únavou nebo bolestí hlavy,ale byla jsem už v šest hodin tuhá. Smějící se
Opět jsem měla krásný prožitý den ve školce,ale bohužel na mojí činnost nedošlo,ale dnes už dojde,tak pak dám dnes večer vědět,jak to dopadlo,držte mi palce,ať ty děti s tím nenudím.

A co jsem si pro ně připravila?

Budou si temperou mazat dlaň a na papír poskládají dlaň,tak aby z toho byly křídla od motýla a pak zbytek pomocí prstíku se taky nabarví temperou a snad se jim podaří motýl jako je na obrázku,ale bez článku prstů.


A pak jsem jim nakreslila panáčka.A další věci mám přichystané,ale pokud na ně nezbyde čas,tak pak zítra i v pátek se na ně čas najde. A musím si dát pěkně záležet,jelikož hodnocení se mi píše už ve čtvrtek a ne v pátek,tak chci, aby mi to dopadlo co nejlépe. Ať tam jsou jen samé pozitiva.

Co se týče mého života mimo školku,tak na příští víkend tj. 1.2. nebo 2.2. pro vás chystám zase článek o měření. Měl být tento víkend,ale vzhledem k tomu, že nemám čas, tak ani nekladu na sebe nereálné požadavky a chci mít na to klid,tak proto až ten další víkend.
Skrze jídla se držím.Ráno pěkně snídám.Po čase trvání ve školce(tj. od 7:50-16:00 včera trochu déle),tak nic nejim a to je protože nestíhám a když jedí děti,tak mi něco nabízely(učitelky),ale jak určitě víte,tak si brát něco co by mi udělalo špatně nemá smysl,tak spíše tam mám hodně vody,kávy a hroznového cukru a ráno se tolik najim,abych neměla vůbec hlad a večer jen tak přiměřeně a to mi bohatě stačí,ale rozhodně to takto nemám každý den,to je jen úprava pro tento pracující týden,kdy to ani nemám jak vymyslet.(A abyste si nemyslely svačiny si nosím sebou,ale nedostanu se k nim,ne že bych nemohla,ale já jsem ráda pořád s dětmi, že na své potřeby zapomínám).
-thinspo pro dnešní den

Pohodička

20. ledna 2014 v 20:24 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak to je pohodička takové dny jako dnešek by mohly být pořád(myšleno na praxi ve školce)jinak dle ostatních věcí to radši ani nehodnotím.
Jedna paní učitelka ve školce si semnou potykala,tak jsem za to ráda.Jinak praxi ve školce si moc užívám. Dětičky jsou moc hodné a hrají si semnou.I mám už zítra snima činnost, tak se jdu pomalu na to připravit,ať nám to rychle uteče jako dneska. Usmívající se

Víc bohužel k praxi sdělovat nemohu,jelikož jsem vázaná mlčenlivostí, tak se prosím za to na mě nezlobte,ale podpis je podpis.
Jen co mohu říct,tak je to,že dnešek mě na 100% přesvědčil, že pracovat v odvětví dětí je pro mě to nejlepší a mě to naplňuje,takže ty dva obory co chci si dodělám a budu si pak užívat v práci.Usmívající se

Rozhodnutí

19. ledna 2014 v 21:21 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak už se čas krátí a za pár hodin budu si užívat dny s dětmi ve školce,kde snad zapomenu na okolní svět a budu jen a jen přítomná pro ně, abychom si to co nejvíc užily. Usmívající se
Snad mě nepošlou domů,jelikož je teda na mém přízvuku hlasu slyšet, že mám rýmu, ale snad to nebude taková překážka.No uvidím zítra,jak to vlastně dopadne.

S pár holkama s blogu,které mě pozvaly jdem do raw stravy(syrové),tak snad se mi to povede dodržet.


ale teď jdu se zase kurýrovat,ať nemám problémy a hlavně mám sílu na ty děti,které mají v sobě dost sil i na rozdávání

Kurýrování

18. ledna 2014 v 18:34 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak dnešek je pro mě ve znamení kurýrování se s rýmy a škrábání v krku,abych mohla jít na praxi do mateřské školky a nemusela si to vynahrazovat ve svém volném času,protože co si budem povídat to taky moc není, takže musím prostě zatnout zuby a nějak tento týden co bude prostě dát,ať to mám za sebou a je po všech stránkách klid.


Jinak kromě kurýrování jsem si trochu promazávala maily,vyhodila dva katalogy a časopis elle ve způsobu,že jsem každou stránku trhala.jelikož když si někam něco poznačím,tak to jen tak do koše dát na papír nemohu,ale musím to takto udělat,protože skartovačku nevlastním.
Přemýšlím,jestli si i chvilku a málo zacvičit,abych neměla stresy,ale tak uvidím, jak mi bude když dopiju kávu.
-thinspo pro dnešní den

Info

18. ledna 2014 v 18:21 | Ko Ky |  Návštěvníci
Ahoj,

příjdu sem a vidím zde nějak moc lidí na dobu,která zrovna je,tak se jdu podívat na podrobnější seznam návštěvníku dle ip adres a co nevidím? že sem přišly některé slečinky, tak zase něco kujou a nebo nemocně zase zjišťujou info,tak těchto pár řádek jsou pro ně.

Nevim,proč jste prišly dnes na můj blog,ale umím si to hravě představit,jelikož u vás jde vždy o to jedno a o to,že někoho podezíráte,že nepatří k vám do vaší skupiny jako vždy,co?
Nevim co se vám zase dneska či včera nebo kdy stalo,ale pokud z něčeho mne podezíráte,tak jste na velkém omylu,já se jako vy o mě nezajímám,jelikož jste mi některé dost ublížily a nechci mít vás ve své blízkosti,tudíž ani nemám potřebu vás vyhledávat či něco podnikat,protože o poškození vaší osoby si stejně zapřícínite vy sami.

Mne nikdo o vás ani info z vašich skupin nepodává a když se bavím s holkama,které tam jsou tak to je na bázi,že se mi svěřují,jak se cítí,jaké mají pocity apod,tak nevim,ale na tom žádné podávání informací není,takže své neduhy zaměřte na jiné lidi a mne už ze svých úst vynechte,nechci ani vzpomínkově mít nic s vámi.

Snad někdy za život budete moci říct,že žijete s klidným svědomím,aníž byste se někoho bály a nemocně očerňovaly lidi a je i pak nemocně sledovaly.Ze své zkušenosti mohu říct,že je to úleva a ten život za to stojí!

Mějte se hezky a snad někdy budete na tom lépe(teda ovšem pokud chcete)Otázka a odpovědi 1

18. ledna 2014 v 9:06 | Ko Ky |  Otázky a odpovědi
Ahoj,

tak jsem tady s článkem, který jsem slíbila. A co se v něm dozvíte nebo o čem bude? Bude o pár otázcích,které mě napadly, že byste rádi věděli, ale se bojíte zeptat z různých důvodů.

1.Trpíš poruchou příjmu potravy a pokud ano,tak jakou a jak jsi k tomu dospěla?

-Ano, poruchou příjmu potravy trpím a to Atypickou mentální anorexii. Tuto ,,nemoc" mi určili lékaři,jako je pravda,že jsem měla podezření,ale po verdiktu od psychiatra,centra v Anabell,testech,které jsem vyplňovala po pravdě na internetové stránce,obvodní lékařce a pak i nejvíce uznávaného lékaře dr.Krcha jsem to přijala a několik let se v tom plácala.Jako je pravda,že tato nemoc s námi zůstane už do konce našeho života,jak mi několik lidí říkalo,ale je pravda,že to můžeme mít srovnané a nemusí to být tolik vidět a bude to ,,skryté" někde v šuplíku.
Chápu,že někteří si asi říkáte,že když lékař nebo vyplněný nějaký test něco říká nemusí to být pravdivé,ale zase je pravda,že lékaři,kteří mi to určili se v této ,,nemoci" vyznají a jen tak někomu,kdo tím netrpí to neřeknou.

2.Jsi ráda, že máš jednu formu poruchy příjmu potravy?

-Nejsem za to ráda,ikdyž je pravda,že když jsem v nejhlubším stádiu,tak jakožto ,,nemocná" to vidím jinak,ale teď,když to mám srovnané,tak s klidným svědomím říkám, že nemám ráda anu,jelikož když si vezmu, že ty zdravotní problémy, které mám je tím pro-ana hubnutím,tak mi to tedy za to nestálo,ale těžko naříkat,když se tomu už tak stalo.

3.Jsi v nějaké pro-anorektické skupině nebo zařazující poruchu příjmu potravy?

-Ano jsem,zde máme s pár holkama založenou naší skupinu SGC a tam je to vesměs jediná kam přidávám.A je pravda,že jsem tady psala,že jsem v jedné,ale zapoměla jsem,že jsem ještě v jedné,kde jsem od roku už 2011-2012 a tehdy jsem tam dost přidávala to je pravda,ale jak jsem přestala používat ten profil a který hodlám rušit,tak to ani nepovažuji,že tam patřím,když se to brzy budu rušit ten profil,tak mi to nepříjde,jako bych to měla počítat. V jiné takové skupině nejsem a když z některé mám info, tak to je pouze tím,že tam jsou mé kamarádky,které se mi svěřují.

4.Máš jinou nemoc než Anorexii?


-Ano,mám.Od doby co jsem začala mít problémy a skončila v léčebně,tak mám diagnózu vesměs všude určenou( poruchu osobnost)i,tj., že se straním lidem a nejsem typ vůdcovské osoby,který by vedl někoho.A v přítomnosti to vypadá,tak že si nikoho do své blízkosti nepustím, ač to semnou myslí dobře, abych už netrpěla, jelikož trápení jsem si užila až dost, tak už to nechci zažívat i nadále.Jiné nemoce dle psychického rázu nemám.Je pravda,že řada lidí na internetu si může myslet,že i mám nějaké navíc,ale vzhledem k tomu,že je nemám určené,tak si je ani na svou osobu neberu.Budu si je brát,až tím opravdu budu trpět,ale doufám, že s blbnutí mám za sebou a teď už to bude dobré.

5.Máš schizofrenii?

-Schizofrenii nemám,ač po shlédnutí některých videí,jsem v pár případech si i myslela,že jí mám,ale když jsem se s tím svěřila sestřičkám v léčebně a i psychiatrům,tak mi bylo řečeno,že si nemám vymýšlet,tak je to jasná odpověď.

6.Hubneš anou?

-Je pravda,že shozené kila co do minulého roku byly jsou většinou z pro-ana chování. A teď se nedá říct,že jí netrpím,ač už tolik nehladovím,spíše vůbec, jelikož moje tělo se proti tomu obrnilo a našlo cestu,jak mi v tom bránit,ale je zase pravda,že když se u mě něco stane a nemůžu moc jíst ze zdr.důvodů,tak i nic moc nejim a vymlouvám se na zdr.problémy,ale pravdou je,že je trochu využívám,abych odůvodnila,proč nejim.Ale snažím se jí vypudit a žít zdravým životním stylem.

Tak to by pro dnešek stačilo.Mám ještě v záloze další otázky a odpovědi,ale kdyby vás nějaké napadly,tak šup sem snima.

Nachlazená

17. ledna 2014 v 22:29 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

když píšu tento článek, tak dělám několik věcí najednou(komentuji komentáře a vaše články;koukám na Harryho Pottera a kámen mudrců;pila kávu;smrkám a stěží polykám),tak tolik věcí se dá dělat. Smějící se
Dneska jsem se natolik natěšila, že mě to skolilo a objevilo se u mě škrábání v krku a smrkání,takže o víkendu to moc slavně na nějakou činnost nevidím, protože to do neděle musím mít v pořádku, jelikož jak jistě víte,jdu na praxi k malým dětem a tam si to nemohu dovolit mít.Kdybych šla do školy, tak to je jiná věc,ale tam jít v tomto stavu, tak mě rovnou pošlou pryč,tak dělám maximum, aby to bylo dobré.Usmívající se
Dnes jsem si napsala test z PEC, i když jsem se na to z 85% ani neučila,tak po oznámení, že jsem dostala dvojku se mi ulevilo a byla jsem neskutečně ráda.

-thinspo pro dnešní den :)

Konečně nastávající víkend

17. ledna 2014 v 0:30 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak,když píšu tento článek je čtvrtek 19:28 a už jistě vyčekávám pátek odpolední hodinu,abych si aspoň mohla trochu odpočinout.Ale zase čeho jsem si všimla,tak poslední dobou se vracím do starých kolejí a je ze mě spíše noční živel než denní,tak i je to v posledních dvou dnech znát,že chodím spát dá se tak říct ,,se slepicemi".,protože jak jsem brzy ráno vzhůru,tak o to dřív pak chodím spát.
Tady sem vyfotila ten diář,který jsem si z časopisu Elle pořídila.

Příští týden naštěstí mám praxi u dětí, takže žádné učeníčko,jen hraní a řádění,tak se na to už tak moc těším,že se nemohu dočkat.

Kontrola u psycholožky

16. ledna 2014 v 2:11 | Ko Ky |  Psycholožka
Ahoj,

včera jsem nestihla tady být,protože jsem skoro do půl sedmé byla po doktorech a pak jukla na ulici a šla rovnou spát,protože jsem děsně byla unavená,tak to vše napravím dnes a zítra a potom i o víkendu.
Jak nadpis napovídá včera jsem byla po asi měsíci nebo i delší době u psycholožky,kde jsem si dobře popovídala,ač měla občas narážky,že neví,co si z toho mohu odnést,když se tam trochu jistým způsobem chráním,tak mě to i docela vadí, že to takto říká, ale zase vím, že já to nedělám schválně, ale nechci trpět a když vím co nechci a hlavně vím,že by mě to i natolik vykolejilo,že bych si to celé pokašlala,tak se radši budu držet a nebudu to dávat tolik najevo,aby bylo vše v pořádku.
Ale co mě potěšilo,že jsem tam mluvila o jedné věci co se mi stalo,ač to nebylo přímo,že bych řekla,že se to mě týče,ale nějaké neznámé ženě,ale co je pozoruhodné psycholožka to chápala a řekla, že pokud je to takhle pro mě lepší se bavit o mých věcech,ale neurčitě,že to bude nějaká žena či nějaký muž,může to tak být,tak jsem to i tak vzala a je to i pro mě osobně mnohem lepší,než říkat,že se to týká mě.
Byla jsem i na kontrole u obvodní,že mi ty léky co mi předepsala nepomáhají a co se v úterý stalo a řekla,že se ukázaly vedlejší účinky toho léku a že ho tedy nemám brát. Tak si mám nasadit zase Lanzul a kdyby to ani po 14 dnech a déle nepomohlo,tak mám přijít a bude něco dalšího.Asi mi zase zlobí ten můj nemocný žaludek a mám opět náběh na zánět :/

-thinspo pro dnešní den :)