Shrnutí roku 2013 u Ko Ky

30. prosince 2013 v 22:24 | Ko Ky |  O mě
Ahoj,

jak jistě čtete v nadpisu,tak v tomto článku se dozvíte, jaký jsem měla rok 2013. Občas bylo dobře, občas špatně.Prostě takový normální rok bez nějakých vyjímečných událostí.


Leden

Tento měsíc hned ze začátku mne čekaly zkoušky ještě za školní rok 2011-2012, tak jsem měla co dělat, jelikož mě čekaly uzavřít ještě letošní předměty, takže tento měsíc aspoň ze začátku měsíce bylo ve znamení stresu a velkého učení,ale ke konci měsíce to opadlo a byl klid. A byl jeden den ve škole, kdy jsem měla pocit, že se chci řezat a z rad od terapeutky, že když to na mne příjde to mám radši někomu říct než přejít k činu, tak jsem to řekla jedné profesorce, která mi už v jistém ohledu porozuměla, tak jsem myslela, že i v tomto mne pochopí,ale ona ne spíše mi zavovala záchranku a chtěli mne zavřít. To se díky bohu nekonalo, jelikož nic moc hrozného se nedělo, jak si profesorka myslela,tak mne terapeutka z vyšetření pustila a dala kontakty, kam volat pro případ popovídání.A od této doby od té profesorky dávám ruce pryč a hlavně,když ani nemusím, tak jí nevyhledávám.Únor

Začátek tohoto měsíce byl klid i jsem trochu zameškávala ve škole,ale ne schválně,ale jsem si vybírala lékaře, ke kterým už jsem dlouho potřebovala jít.I tento měsíc se mi podařilo omezit do dnešního dne aktivitu,která trvá a bude trvat hodně dlouho na diskuzích,které jsem měla ráda a denodenně je navštěvovala,ale dala jsem slib človíčku, který se pak den na to narodil(ano můj synovec), takže moje slova vyslyšel a neříkám, že jsem věřící nebo, že na něco takového věřím, ale daný slib jsem vzala za opravdivý a že to nesmím vůbec pokazit a od toho okamžiku to pilně dodržuji a pokud mne toho slibu on sám nezbaví,tak já ho nehodlám porušit, jelikož i od té doby jsem taková klidná na duši, když nevidím, jak si kdo ubližuje,když venku je tolik zábavy nebo vymýšlí blbosti než, aby myslel na smysluplné věci atd., tak jsem i ráda, že ty diskuze nenavštěvuji přesto, že tam přístup mám.


Březen

Tenhle měsíc se ani nic významného neudálo,prostě běžný měsíc v roce. Ani nevim co bych k tomuto měsíci napsala.Nic mne prostě nenapadá ani nic nemám napsaného co bych si z tohoto měsíce chtěla pamatovat, teda kromě hlídání synovce a fotky, které jsem zatím sním nafotila.Teda,když si tak vzpomenu,tak jsem letos prvně v tento měsíc uvítala po několika letech k jiné psycholožce,ke které chodím do teď a ještě nějakou dobu budu chodit.

Duben

Tak tento měsíc oslavuji vždy,že jsem o rok starší, tak i letos se tomu tak stalo a roku 2013 jsem oslavila krásných 23 let.Usmívající se Jinak to byl klasický měsíc,kdy jsem ani nic moc záživného nezažila, jen ke konci měsíce prolínající s příštím měsícem jsem chodila za sestrou a synovcem do nemocnice,jelikož malý byl nemocný, tak musel být v nemocnici.

Květen

Co bych napsala tento měsíc?ani nemám co,nic významného se nestalo,jen takový běžný měsíc.Tento měsíc ke konci i jsem měla trochu volnější.

Červen

Tak v tomto měsíci na začátku se mi podařilo ukončit letošní ročník.Pak ke konci jsem si dopřála odpočinek a užívala si už 65dní volna možná i delší teď si to přesně nepamatuji.Jsem i v tomto měsíci na začátku pomáhala kamarádovi, který rekonstruoval byt a dostala jsem za ani ne pět hodin 600kč,což mne od kamaráda potěšilo. A koupila jsem si ve slevě zelené baleríny-viz foto,ale bez té mašle,tak přímo takové mám.

Červenec

V tomto měsíci se odehrálo otevření tohoto blogu,který je od měsíce července otevřený a ač jsem měla několik důvodů jej zrušit a důvody proč ho zrušit i by se našly teď,ale jsem se rozhodla,že ho rušit nebudu. I tento měsíc jsem se dala hodně do hubnutí po několika měsísích.I v tomto měsíci jsem na nějakou dobu šla pomoci kamarádovi,ale tentokrát ne za peníze,ale za výměnu doučka na matematiku.

Srpen

V tomto měsíci se píše,jak bych se dle hubnutí chtěla držet,ale vůbec se mi nedařilo a šlo to jen pomalu až nulově, ale i přesto jsem se nevzdávala.Svěřila jsem se svým SBpřátelům o čem nedokážu nikde mluvim ani na terapii.

Září

Tento měsíc,ikdyž jen formalitně mi začala škola, tak jsem i víc prohloubila své aktivity a víc si začala pořizovat skripta,sešity apod věci do školy, abych na další měsíc měla vše v klidu a nemusela se tolik stresovat, co vše si musím ještě pořídit.Tento měsíc od druhého týdne to vypadalo, že bych musela přestat chodit k psycholožce,ale díky bohu žádost ve škole mi přijali,takže v klidu mohu k ní i nadále chodit.

Říjen

Co napsat k tomuto měsíci? Ani popravdě nemám co,v tomto měsíci bylo vše jaké mělo být, prostě nic zajímavého.Teda,ale jedna zajímavá věc se stala a to ta, že mi napsali z jistých zdrojů někteří lidé,že se jim můj blog líbí a pokud chci si něco vydělat,ať příjmů požadavky a budu mít jednorázový příjem,tak se i tak stalo.

Listopad

U tohoto měsíce jsem se začala stresovat,jelikož se mi o týden posunuly ty ženské dny a jak je u mne zvykem vycítit,že když se něco má stát, tak si i tak nakonec stane, tak to nebylo ani teď daleko od pravdy. Jak jsem cítila, že když se mi to opozdilo něco se děje, tak v prosinci jsem to vůbec nedostala, tak jsem zvědavá co ukáže leden zda to dostanu nebo ne,ale v momentální době mohu říct,že průběh při ms(akné před ženskými dny) se dostavily,tak jsem fakt opravdu zvědavá,jestli se dostaví i závěr nebo to půl roku zase nebudu mít a nebo i déle no holt,když to nedostanu,tak na konci ledna či v polovině února jdu na gyndu na prohlídku,zda mi něco není a když nebude a budou mi chtít píchnout pigáro,tak jako obvyklé to odmítnu a nechám to na matce přírodě,protože ta ví proč to nemám,jen tak pro nic za nic se to neděje.

Prosinec

Tak tento měsíc ze všech těch měsíců je takový divný,asi protože to není typické počasí jaké v tomto měsíci má být. Holt postrádám ten sníh, který dost často proklýnám, ale jak není, tak mi moc chybí, jelikož se velice těším, až bude, jak vyfotím rodinu a budeme mít památku.A tento měsíc byl rozdělený, že půlku jsem něco dělala a půlka nerušeného volna, tak jsem za to ráda,ikdyž přímo klid bez rušení zrovna nemám,ale tak zase ani takový shon, když chodím do školy, takže si nemám na co stěžovat.Tento měsíc kromě předání dárků ve škole,u babičky a jen tak formálně doma a s kamarádkou skinny-proana a oslavou Silvestra to ani nijak významné ani nebylo.I si některé holky co chodí na tento blog myslí,že jak jsem přestala v únoru chodit na ty diskuze,že proto chodím sem,ale to je jejich klamný dojem. Sem jsem začala chodit hlavně kvůli sobě, abych měla přehled o svém životě a vést si trochu deník,když reálně do sešitu nemohu,protože ani žádný nemám k dostání,tak jsem to spíše takto vyřešila. A i přesto, že brzy k dostání sešit budu mít, tak i přesto tady budu a proč? protože tady mám některé kamarádky s kterými si rozumím,umím více dodržovat věci,které si naplánuji a hlavně tohle je i blog,který mi vydělal několik pár stovek peněz a doufám,že se mi povede ještě i vydělat nějaký ten penízek,tak i přesto,že i cítím od některých opovržení a nezájem a od některých i dokonce pomluvu, tak si jedině říkám,že když chce někdo v sobě mít tuto negativitu,tak ať si jí má,ale já svůj život a hlavně své věci kvůli negativitě ostatních měnit nehodlám.Taková jaká jsem mne lidi mají rádi a kdo mne nesnaší,tak to jsou lidi většinou,kteří mne doopravdy ani neznají a nebo když slýchají o mne,tak to jsou spíše takové věci,které jsou virtuálně vymyšlené a pouze přiřazené k mé osobě.Tak snad ten další rok budu mít o dost věcí lepší,ale to už v jiném slíbeném článku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 majkiee majkiee | Web | 30. prosince 2013 v 23:36 | Reagovat

ty jo ani nevím jestli bych si to vybavila takhle po měsících :-O jinak pěkný nový desing :)  jinak k prosinci sníh patří o zatímco svítí sluníčko :D
a třeba si to nedostala jenom ze stresu..těhotná být nemůžeš?  :-O a blog rozhodně NERUŠ!!

2 ana-friend ana-friend | 31. prosince 2013 v 9:38 | Reagovat

Měla si docela nacpaný rok koukam:) já si nemapatuju co bylo v listopadu natož v lednu :D .. btw na tu kosetiku for life, jak sem alergická, vždycky se mi po ní udělali červené fleky na obličejí, pálili a docela trvalo než zmizeli :/

3 Ko Ky Ko Ky | Web | 31. prosince 2013 v 10:19 | Reagovat

[2]:
jj,to měla no :-D aha tak to jo,to mi je líto,že jsi na tu kosmetiku měla takovou reakci :/

4 Ko Ky Ko Ky | Web | 31. prosince 2013 v 10:23 | Reagovat

[1]:
já jsem si taky horko těžko vybavovala,ale tak něco se dalo napsat :)
díky za pochvalu desingu:) to máš pravdu,že k tomuto měsící patří sníh a žádný není a místo toho máme jen takové menší jaro :-D

nevim,že bych byla ve stresu jsem zcela klidná ač to tak nevypadá a těhu je zcela vyloučené:) blog rozhodně rušit nebudu,nechci přicházet o peníze

5 Anette Anette | Web | 31. prosince 2013 v 10:29 | Reagovat

Pěkný design :)) Wow, to byl pěkně nabitý rok, koukám :) Blog určitě neruš, je krásný ;) Přeji hodně štěstí do nového roku :)

6 Ko Ky Ko Ky | Web | 31. prosince 2013 v 10:35 | Reagovat

[5]:
díky za pochvalu desingu ;)neboj,blog rušit nebudu ;)díky za přání tobě přeji to samé ;)

7 Kubi Kubi | Web | 1. ledna 2014 v 18:38 | Reagovat

Skvělé shrnutí!:) Přeji, ať se ti daří a ať zase dostaneš své dny;) Já už je dostala:)) Mám ráda tvůj blog, vůbec tamty  lidi neposlouchej...

8 Ko Ky Ko Ky | Web | 1. ledna 2014 v 21:03 | Reagovat

[7]:
jj,četla jsem,že jsi to dostala:)díky,že máš ráda můj blog a že nemám poslouchat určité lidi

9 travers travers | Web | 22. června 2015 v 17:18 | Reagovat

nebankovni pujcky na melniku 8-)

10 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 25. června 2015 v 12:18 | Reagovat

[9]:
děkuji za nabídku,ale nemám zájem

11 braid braid | Web | 15. ledna 2016 v 16:15 | Reagovat

online pujcka ihned otrokovice ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama