Prosinec 2013

Happy new Year

31. prosince 2013 v 17:08 | Ko Ky |  Návštěvníci
Ahoj,

všem svým návštěvníkům bych chtěla popřát do toho Nového roku,aby byli více šťastnější než byli,byli víc v pohodě,jak po fyzické tak i duševní stránce,měli plnou tvář úsměvu a co nejméně dnů,kdy bude plačtivo.Krásný začátek Nového roku a ať v roce 2014 se vám podaří splnit si hodně věcí,které si jen přejete nebo,které máte plánu tento rok uskutečnit.
Já jdu ke kamarádce, tak symbolicky oslavit Nový rok na chvilku a pak jen budu dělat co mi moje práce jen nabídne :) protože je pravdou,že já moc tento den neslavím, jelikož mi to příjde běžný den jako jiný.


Plány na rok 2014

31. prosince 2013 v 16:56 | Ko Ky |  Plány
Ahoj,

tak,jak nadpis napovídá,tak v tomto článku bych chtěla napsat o svých plánech,které chci v průběhu roku 2014 mít,tak jdu se s vámi o ně podělit.

Plány na rok 2014:

  • prvně bych chtěla zvládnout od 6.ledna nepřítomnost mámy na 7-10 dní,kdy ač bych se sní neviděla tolik,ale mi zajišťovala trochu příjem peněz a teď jde od tohoto datumu do nemocnice,tak jsem skrze jídla trochu namidlená,protože nemám ani korunu a tady nemám nic(jídlo),takže pokud se nestane nějaký zázrak,tak od tohoto datumu bude nedobrovolná hladovka,jelikož nevim kdo umí dělat zázraky,když nejsou peníze,tak já rozhodně dělat zázraky neumím,snad i nějak podpoří babička a ostatní to jako obvykle nesní,jelikož já budu mít peníze až od víkendu (11.1.) a máma už 8.1.,ale je pravda,že jí to bude vybírat ségra,která má nálady,že tam ani nesmím být ani se přibližovat k synovci natož,aby koupila nějaké jídlo,tak jsem opravdu zvědavá,jak dopadnou tyto dny
  • chtěla bych zvládnout uzavřít předměty,abych prošla do dalšího pololetí
  • zvládnout úspěšně lednovou praxi u dětí v soukromé mateřské školce
  • včas si zajistit praxi na květen-červen do školy,kde bych chtěla být v kojeňáku a dětském domovu,ale pokud něco z toho nevýjde,tak v záloze mám ještě, že bych chtěla mít praxi v diagnostickém ústavu nebo na jistém oddělení na psychiatrickém oddělení
  • zvládnout úspěšně uzavřít předměty než půjdu na praxi
  • do června dát dolu aspoň 10kg, jelikož mám preventivní prohlídku u obvodní a chtěla bych tam být o něco hubenější než před dvěmi lety
  • když si dám na určité měsíce plány,tak je chci do puntíku splnit
  • zlepšit si pokožku co to jen půjde
  • vydělat si víc pěnez než v letošním roce
  • nenechat se deptat a být v rámci možností úplně v pohodě
a to je tak všechno co bych chtěla k tomuto napsat,jednotlivé plány,které tady ani nejsou zveřejněné budou vždy zveřejněny v jednotlivých měsících,takže o ně rozhodně nepříjdete!

Co Ko Ky dělala přes prázdniny?

31. prosince 2013 v 16:31 | Ko Ky |  Fotky
Ahoj,

tak zde pomocí obrázku ukážu co jsem dělala během těch víc jak 18 ti dnů volna,které jsme měli a ještě i máme.


-včerejší oběd-knedlíky,zelí a kuře :)


-psala zápisy do školy


-upravovala jsem si obočí

-takhle nějak sledovala filmy a pohádky


-roztrhala jsem časopisy a vyhodila je


-i takhle jsem úklízela


- nebo i takhle :)

Vzorek tapet

31. prosince 2013 v 15:43 | Ko Ky |  Vzorky zdarma
Ahoj,

tento článek je o dvou tapetách(vzorkách),které jsem si nechala poslat domů zdarma na ukázku,zda jsou takové jaké bych chtěla a opravdu takové jsou, takže až budu mít penízky,tak si tu na pravo koupím a budu tvořit co umím.Je to moc hezká barva,hezký tvar.


Míry a fotka na konci roku u Ko Ky

31. prosince 2013 v 11:13 | Ko Ky |  Moje fotky

Ahoj,

tak jdu napsat,jak jsem na tom skrze obvodu,ale nic hezkého neočekávejte.Poslední měření,které jsem tady ukazovala je myslím někdy na začátku září,jelikož si na tom moc nepotrpím,abych řekla pravda, ne že bych na to nedávala smysl,ale když není čas, tak není čas ani na měření.

Dnešní měřeni:

-váha/výška: váhu momentálně nevim,protože se bojím zvážit co tam bude/151,5-152cm a někdy i 152,5cm
-obvod lýtka dole: 23,5- teď mám 23
-obvod lýtka nahoře: 34- teď mám 39,5
-obvod stehna dole: 40-teď mám 45
-obvod stehna nahoře: 48,5- teď mám 59
-obvod boku: 85,5- teď mám 95
-obvod pasu: 83- teď mám 92
-obvod prsou: 84- teď mám 86
-obvod paže: 26- teď mám 31

takže tady můžete vidět,že ač nemám úbytky spíše příbytky,tak se nestydím to zde zveřejnit,chci být k sobě úplně úpřímná a nechci se nijak klamat,to by pak ani nemělo smysl se o něco snažit,kdybych nebyla poctivá


-zde je foto,jsem po jídle a mám pernamentně nafouklé břicho,takže žádné pěkné tělo to rozhodně není

Shrnutí roku 2013 u Ko Ky

30. prosince 2013 v 22:24 | Ko Ky |  O mě
Ahoj,

jak jistě čtete v nadpisu,tak v tomto článku se dozvíte, jaký jsem měla rok 2013. Občas bylo dobře, občas špatně.Prostě takový normální rok bez nějakých vyjímečných událostí.


Leden

Tento měsíc hned ze začátku mne čekaly zkoušky ještě za školní rok 2011-2012, tak jsem měla co dělat, jelikož mě čekaly uzavřít ještě letošní předměty, takže tento měsíc aspoň ze začátku měsíce bylo ve znamení stresu a velkého učení,ale ke konci měsíce to opadlo a byl klid. A byl jeden den ve škole, kdy jsem měla pocit, že se chci řezat a z rad od terapeutky, že když to na mne příjde to mám radši někomu říct než přejít k činu, tak jsem to řekla jedné profesorce, která mi už v jistém ohledu porozuměla, tak jsem myslela, že i v tomto mne pochopí,ale ona ne spíše mi zavovala záchranku a chtěli mne zavřít. To se díky bohu nekonalo, jelikož nic moc hrozného se nedělo, jak si profesorka myslela,tak mne terapeutka z vyšetření pustila a dala kontakty, kam volat pro případ popovídání.A od této doby od té profesorky dávám ruce pryč a hlavně,když ani nemusím, tak jí nevyhledávám.Únor

Začátek tohoto měsíce byl klid i jsem trochu zameškávala ve škole,ale ne schválně,ale jsem si vybírala lékaře, ke kterým už jsem dlouho potřebovala jít.I tento měsíc se mi podařilo omezit do dnešního dne aktivitu,která trvá a bude trvat hodně dlouho na diskuzích,které jsem měla ráda a denodenně je navštěvovala,ale dala jsem slib človíčku, který se pak den na to narodil(ano můj synovec), takže moje slova vyslyšel a neříkám, že jsem věřící nebo, že na něco takového věřím, ale daný slib jsem vzala za opravdivý a že to nesmím vůbec pokazit a od toho okamžiku to pilně dodržuji a pokud mne toho slibu on sám nezbaví,tak já ho nehodlám porušit, jelikož i od té doby jsem taková klidná na duši, když nevidím, jak si kdo ubližuje,když venku je tolik zábavy nebo vymýšlí blbosti než, aby myslel na smysluplné věci atd., tak jsem i ráda, že ty diskuze nenavštěvuji přesto, že tam přístup mám.


Březen

Tenhle měsíc se ani nic významného neudálo,prostě běžný měsíc v roce. Ani nevim co bych k tomuto měsíci napsala.Nic mne prostě nenapadá ani nic nemám napsaného co bych si z tohoto měsíce chtěla pamatovat, teda kromě hlídání synovce a fotky, které jsem zatím sním nafotila.Teda,když si tak vzpomenu,tak jsem letos prvně v tento měsíc uvítala po několika letech k jiné psycholožce,ke které chodím do teď a ještě nějakou dobu budu chodit.

Duben

Tak tento měsíc oslavuji vždy,že jsem o rok starší, tak i letos se tomu tak stalo a roku 2013 jsem oslavila krásných 23 let.Usmívající se Jinak to byl klasický měsíc,kdy jsem ani nic moc záživného nezažila, jen ke konci měsíce prolínající s příštím měsícem jsem chodila za sestrou a synovcem do nemocnice,jelikož malý byl nemocný, tak musel být v nemocnici.

Květen

Co bych napsala tento měsíc?ani nemám co,nic významného se nestalo,jen takový běžný měsíc.Tento měsíc ke konci i jsem měla trochu volnější.

Červen

Tak v tomto měsíci na začátku se mi podařilo ukončit letošní ročník.Pak ke konci jsem si dopřála odpočinek a užívala si už 65dní volna možná i delší teď si to přesně nepamatuji.Jsem i v tomto měsíci na začátku pomáhala kamarádovi, který rekonstruoval byt a dostala jsem za ani ne pět hodin 600kč,což mne od kamaráda potěšilo. A koupila jsem si ve slevě zelené baleríny-viz foto,ale bez té mašle,tak přímo takové mám.

Červenec

V tomto měsíci se odehrálo otevření tohoto blogu,který je od měsíce července otevřený a ač jsem měla několik důvodů jej zrušit a důvody proč ho zrušit i by se našly teď,ale jsem se rozhodla,že ho rušit nebudu. I tento měsíc jsem se dala hodně do hubnutí po několika měsísích.I v tomto měsíci jsem na nějakou dobu šla pomoci kamarádovi,ale tentokrát ne za peníze,ale za výměnu doučka na matematiku.

Srpen

V tomto měsíci se píše,jak bych se dle hubnutí chtěla držet,ale vůbec se mi nedařilo a šlo to jen pomalu až nulově, ale i přesto jsem se nevzdávala.Svěřila jsem se svým SBpřátelům o čem nedokážu nikde mluvim ani na terapii.

Září

Tento měsíc,ikdyž jen formalitně mi začala škola, tak jsem i víc prohloubila své aktivity a víc si začala pořizovat skripta,sešity apod věci do školy, abych na další měsíc měla vše v klidu a nemusela se tolik stresovat, co vše si musím ještě pořídit.Tento měsíc od druhého týdne to vypadalo, že bych musela přestat chodit k psycholožce,ale díky bohu žádost ve škole mi přijali,takže v klidu mohu k ní i nadále chodit.

Říjen

Co napsat k tomuto měsíci? Ani popravdě nemám co,v tomto měsíci bylo vše jaké mělo být, prostě nic zajímavého.Teda,ale jedna zajímavá věc se stala a to ta, že mi napsali z jistých zdrojů někteří lidé,že se jim můj blog líbí a pokud chci si něco vydělat,ať příjmů požadavky a budu mít jednorázový příjem,tak se i tak stalo.

Listopad

U tohoto měsíce jsem se začala stresovat,jelikož se mi o týden posunuly ty ženské dny a jak je u mne zvykem vycítit,že když se něco má stát, tak si i tak nakonec stane, tak to nebylo ani teď daleko od pravdy. Jak jsem cítila, že když se mi to opozdilo něco se děje, tak v prosinci jsem to vůbec nedostala, tak jsem zvědavá co ukáže leden zda to dostanu nebo ne,ale v momentální době mohu říct,že průběh při ms(akné před ženskými dny) se dostavily,tak jsem fakt opravdu zvědavá,jestli se dostaví i závěr nebo to půl roku zase nebudu mít a nebo i déle no holt,když to nedostanu,tak na konci ledna či v polovině února jdu na gyndu na prohlídku,zda mi něco není a když nebude a budou mi chtít píchnout pigáro,tak jako obvyklé to odmítnu a nechám to na matce přírodě,protože ta ví proč to nemám,jen tak pro nic za nic se to neděje.

Prosinec

Tak tento měsíc ze všech těch měsíců je takový divný,asi protože to není typické počasí jaké v tomto měsíci má být. Holt postrádám ten sníh, který dost často proklýnám, ale jak není, tak mi moc chybí, jelikož se velice těším, až bude, jak vyfotím rodinu a budeme mít památku.A tento měsíc byl rozdělený, že půlku jsem něco dělala a půlka nerušeného volna, tak jsem za to ráda,ikdyž přímo klid bez rušení zrovna nemám,ale tak zase ani takový shon, když chodím do školy, takže si nemám na co stěžovat.Tento měsíc kromě předání dárků ve škole,u babičky a jen tak formálně doma a s kamarádkou skinny-proana a oslavou Silvestra to ani nijak významné ani nebylo.I si některé holky co chodí na tento blog myslí,že jak jsem přestala v únoru chodit na ty diskuze,že proto chodím sem,ale to je jejich klamný dojem. Sem jsem začala chodit hlavně kvůli sobě, abych měla přehled o svém životě a vést si trochu deník,když reálně do sešitu nemohu,protože ani žádný nemám k dostání,tak jsem to spíše takto vyřešila. A i přesto, že brzy k dostání sešit budu mít, tak i přesto tady budu a proč? protože tady mám některé kamarádky s kterými si rozumím,umím více dodržovat věci,které si naplánuji a hlavně tohle je i blog,který mi vydělal několik pár stovek peněz a doufám,že se mi povede ještě i vydělat nějaký ten penízek,tak i přesto,že i cítím od některých opovržení a nezájem a od některých i dokonce pomluvu, tak si jedině říkám,že když chce někdo v sobě mít tuto negativitu,tak ať si jí má,ale já svůj život a hlavně své věci kvůli negativitě ostatních měnit nehodlám.Taková jaká jsem mne lidi mají rádi a kdo mne nesnaší,tak to jsou lidi většinou,kteří mne doopravdy ani neznají a nebo když slýchají o mne,tak to jsou spíše takové věci,které jsou virtuálně vymyšlené a pouze přiřazené k mé osobě.Tak snad ten další rok budu mít o dost věcí lepší,ale to už v jiném slíbeném článku.

Thinspo 17

30. prosince 2013 v 19:53 | Ko Ky |  Thinspo
Vzorek od IKEA-potahy.cz

30. prosince 2013 v 12:25 | Ko Ky |  Vzorky zdarma
Ahoj,

v tomto článku ukážu vzorek zdarma,který jsem si nechala poslat na ukázku. A teda když opomenu ten červený a hnědý potah,tak ty dva poslední nejsou nic moc,takže mne to přesvědčilo,že potahy se u nich dají vybrat v dobré kvalitě a jiných hodnotách jen jednobarevné potahy,ostatní dle mne nejsou tak moc zajímavé na dotek ani na vzhled.


Vzorky od firmy FOR LIFE spol. s.r.o.

30. prosince 2013 v 12:14 | Ko Ky |  Vzorky zdarma
Ahoj,

jak už napovídá nadpis článku,tak tento článek bude o vzorku zdarma od společnosti FOR LIFE s.r.o. Na tuto stránku mi spolužačka dala kontakt,abych si když tak zkusila také objednat od nich vzorek a vůbec nelituji.
Přišlo mi od nich gel na problematickou pleť a control krém 24hodin a vizitka. A po vyzkoušení vzorků určitě,až budu mít více peněz si od nich něco objednám,jelikož jejich přípravky dle vůně hezky voní a hlavně aspoň u mne nevyvolal žádnou alergickou reakci.A dle účinku,jestli to pomáhá či ne,to nevim,jelikož vzorek je na krátkou dobu a z toho se nic moc nedá poznat,ale když jsem to začla používat,tak mám lepší pleť,ale nevim jestli to je tím nebo jiným krémem.


Plánované články do roku 2013

29. prosince 2013 v 19:49 | Ko Ky |  Plány
Ahoj,

zde jsou vypsány všechny články co bych chtěla stihnout do roku 2013 zveřejnit,tak snad se mi to povede.

A které to, že jsou:
- článek o vzorkách zdarma od For Life spol s.r.o.
- článek o vzorkách zdarma od www.tapety-do-bytu.cz
- článek o vzorkách zdarma od IKEA-potahy.cz
- článek o shrnutí roku 2013
- článek s mírami a fotkou
- článek o thinspu
- článek s fotkami o činnostech co jsem dělala v poslední době(zde budou zveřejněné fotky vyfocených výrobků a zájmů,které jsem podnikala-ne lidi)
- článek co bych chtěla v roce 2014 zvládnout a další věci kolem tohoThinspo 16

28. prosince 2013 v 18:42 | Ko Ky |  Thinspo
Ahoj,

tak předně zde dávám odkaz,kdyby náhodou se chtěl někdo na něco zeptat a bojí se veřejně,tak už nějakou dobu mám založený ask.fm .


Jen tak

28. prosince 2013 v 17:18 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak se vám zase hlásím,od včera jsem nic nepsala,protože jsem neměla čas a dnes jsem si byla vyzvednout léky na spaní,abych si vytvořila jinou dobu spaní. Spát sem mohla,ale jak jste tady několikrát četli, tak něco bylo špatné, tak zkouším si vytvořit jiný spánek a pokud to ani nepomůže, tak pak nevim, jak tu svoji únavu budu řešit.
Od včera přemýšlím,že napíšu adminům blogu.cz, jestli se dá nějak kontrolovat stáhnutí obrázku na blogu co si lidi dávají,aby mu to někdo cizí,ty které nechce stahovat nestahoval, tak jsem si řekla, že pokud náhodou by mi dali nějakou kladnou odpověď, tak bych pak sem dávala vícero svých fotek a potom i možná i s obličejem,ale to neslibuji,pochybuji zcela, že na tomto servru se něco takového dá vůbec ohlídat,ale tak za pokus by to stálo, tak jsem zvědavá jaká bude odpověď.
Na Silvestra chystám několik článků,tak snad si je každý kdo sem příjde i přečtě a zanechá nějaký komentář,jak to na něj zapůsobilo,jelikož jeden článek bude shrnutí roku 2013.
Teď jdu se vrhnout na vaše blogy a pak během dneška bych chtěla sem dát ještě nějaké thinspa.


-thinspo pro dnešní den

Vánoční dny

26. prosince 2013 v 12:25 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

jak přežíváte tyto Vánoční dny?já docela slušně ani to moc nekazím a kupodivu ani mne to jídlo neláká,jim normálně jako by ani žádné svátky nebyly.
Jen je škoda,že Štědrý den byl trochu ponurný,protože naše rodina není sladěná a hlavně se tam promítají slova kolem rozvodu rodičů,takže nebýt mého synovce a ségry,kteří to tam aspoň trochu zachraňovali,tak u nás ani by žádné Vánoce nebyly,ikdyž vidíte,jak máma sedí u noťasu a brečí a hustí do Vás,že bude po otci požadovat na vás alimenty.
Toto vše jsem dostala od babičky.


-a začneme popisovat zleva-to je květinová pleťová voda,tělový krém.,pivní sprchový gel,pivní mýdlo,deodorant,sprchový gel a dva mýdla od oriflame a ta taška je ve které jsem to dostala

Doma vzhledem k tomu,že si nedáváme dárky ani nepopřáváme na žádné svátky,tak jsme si simbolicky dali pouze po jednom dárku a já dostala propisku,když tak pořád píšu,tak abych měla s čím :-D
A tady bylo fakt vidět,že spolu neumíme mluvit.Ségra a máma krmily synovce a já a otec jsme se dívali na televizi a všichni i při tom jedli a kdyby tam nebyla chvilka,kterou vytvořil synovec(10 měsíční),tak ani přitom spolu nepromluvíme,ale ani nezasmějeme,ale malej se o to postaral a to tak,že mu jeho babička(moje máma)dávala napít z normální 0,5litrovky láhve a on to pil až pak ke konci nemohl,tak ta voda mi přistála v dlani,kterou vodu jsem trochu vypila a zbytek jsem tam nechala,abych mu umyla tvář a on,že by protestoval,ale ještě se sám začal umývat a pak se začal tomu smát a my také,tak on ještě víc :-D
Hezká chvíle to sním,no.

A od té doby pohodička v postýlce a u filmů a občas uklízení ve svých věcech.

Vánoční jídelnček

25. prosince 2013 v 15:15 | Ko Ky |  Mé jídelníčky
Ahoj,

tak se vám taky pochlubím(teda pro mne to není chlubení) s jídlem co jsem jedla včera a předem upozorňuji,že to jídlo bylo dělané všechno doma a tak,aby mi z toho nebylo vzhledem k mému nemocnému žaludku špatně.


24.prosince 2013

-dva rohlíky s máslem,rozpustná káva s cukrem a mlékem
-dva ks veky s máslem
-kousek hrachové polévky
-tři kousky vánočky
-asi šest ks cukroví
-kousek bramb.salátu a malý kousek ryby(filé)-u babi
-kousek bramborového salátu s 1 ks řízku a 1 kouskem ryby(filé)
-cukroví(nevim kolik ks),ale asi tak do patnácti anoVánoční přání od Ko Ky

24. prosince 2013 v 11:04 | Ko Ky |  Návštěvníci
Ahoj,

zdravím všechny návštěvníky tohoto blogu.
Až zazvoní zvoneček, rozsvítí se stromeček, malý dárek rozbalte si a na všechny vzpomeňte si.
Pak vykročte rovným krokem za tím krásným novým rokem!
To vám přeje autorka blogu.

Předvánoční den

24. prosince 2013 v 10:59 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak včera vše co jsem chtěla i jsem stihla.I jsem vzala synovce ven ke zpívání u stromečku,když jeho máma nechtěla,tak přeci on o to nepříjde. Usmívající se
I mi bylo oznámeno, že dnešní focení je na mne, tak se na to připravuji, aby to byly fakt opravdu povedené fotky. :)
Jinak jsem si pěkně užila i odpočinku,tak snad ten dnešek všechny zvládnem.
Naviděnou večer ;)

Vánoční směs

22. prosince 2013 v 22:21 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak jsem tu,jak jsem včera slíbila. Mrkající
Konečně jsem i zde doplnila zameškanou aktivitu,takže už nejsem ve skluzu,tak snad už budu stíhat vše,tak jak si přeji. Včera po napsaní článků jsem se vrhla na úklid kuchyně,tak je z částí hotová,ale ještě nějaké maličkosti tam musím uklidit. Dneska jsem se pustila na úklid koupelny,tak to mám zcela z krku. Zítra mám v plánu uklidit záchod,umýt dveře od koupelny,záchodu a trochu malou chodbu,jít na zpívání ke stromečku a další věci co se naskytnout.
A teď sem dávám další fotky a další budou i zítra.Týdenní info

21. prosince 2013 v 11:23 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak se vám zase po nějaké době ozývám a bude to docela dlouhý článek a hodně fotek, tak snad to přečtete a prohlédnete až do konce.

Pondělí

Tento den jsem byla pouze na chvíli ve škole-jen ani ne hodinu a pak jsem jela k doktorce, jelikož únava neví co mi dalšího provést a od minule co jsem psala o svém zdr.stavu se nic nezlepšilo,spíše tento den až do středy jsem na tom byla dost bledě. U obvodní jsem si nechala napsat léky na spaní,abych si upravila spaní.Je pravda, že problémy se spaním nemám, ale pevně věřím, že pokud se mi podaří si nastavit spánek, tak jak by měl být správně, tak se mi zdr. stav o něco zlepší. Po zbytek dne jsem jen odpočívala.

Úterý

V úterý jsem byla po ránu na odběrech a pak se otec rozhodl trochu vytřídit věci a odnášeli jsme do sklepa dva gauče, jelikož ségra dostala nový a já dostanu brzy novou postel, tak teď jak je mým zvykem spím na zemi a je mi krásně,postel mi vůbec nechybí a navíc co je plus-mám tu konečnš větší místo na cvičení,tak jsem ráda, ale netěším se až mi přivezou postel, to si zase budu horko těžko zvykat. U stěhování ani nevim proč, když jsem jen ten jeden gauč tlačila,nijak ho nezvedala, tak se ozvala moje nemocná noha(koleno), tak jsem pak při zbytku stěhování trpěla a táta na mě, že kolik mi je, když mám takové problémy. Nerozhodný Potom jsem si byla oběhnout školku, kam jdu v lednu na praxi, tak už i tohle mám z krku a mohu se těšit, že budu v příjemném prostředí. Pak jsem se chystala na sraz s kamarádkou a její malou dcerkou.Jsme si s kamarádkou daly svařák na který mne kamarádka pozvala a jako chutnal, to zas nemohu říkat, že ne, ale potom večer, jak mne bolela hlava a bylo špatně, tak za to mi to teda nestálo, tak pro příště vím, že svařák už ne.A po nich na kontrolu na ortopedii,kde mi pan doktor řekl, že se jistě mám pokusit zatěžovat nemocné koleno a pokud to bude i za dva měsíce stejné, tak se ortéze už 100% nevyhnu.


-dárky pro kamarádku a její dcerku a vánoční výzdoba na I.P.Pavlova

Středa

Ani tento den jsem nešla do školy, protože mi bylo ještě ze včerejška špatně a mě bolela hlava. Holt už nejsem zvyklá na žádný alkohol včetně svařáku. Nerozhodný Tak jsem dělala nějaké věci doma i jsem díky svému stavu zrušila schůzku u psycholožky, tak snad to do té doby než tam půjdu vydržím bez její pomoci. Usmívající se Jsem scanovala zápisy pro jednu spolužačku, aby si mohla dopsat sešit a pak jsem špekulovala co přesně komu dát,ale pak jsem to zvládla a ve čtvrtek jim to předela.

-rohlíčky

-pracny různých tvarů

Čtvrtek

Dnes jsem šla do školy, abych předala holkám dárky a i nějaké jsem dostala. Pak akce na Vánoční mši a hůrá domů, kde jsem pak hlídala synovce a pomáhala s cukrovím.


-vánoční dárky pro holky -vánoční cukroví na besídku do školy

-tyto dárky jsem dostala ze školy :)

Pátek

Takhle hezky jako dnes jsem se už dlouho nevyspala. Pak jsem hlídala synovce, který ikdyž měl čas na spaní vůbec nechtěl spát a usnul mi až kolem půl dvanácté, kdy jsem už pomalu musela odcházet na sraz se skinny-proana . S ní jsem si náš sraz velice užila a udělaly jsme si hezkou procházku Prahou. A taky sní jsem si vyměnila dárek. Obě nás dárek potěšil.(dárek co mi dala dám až zítra to zatím nemám nafocené). Jinak pak po srazu jsme každá si dělala to své a já opět hlídala synovce a uklízela kuchyň a pak zase hlídala synovce. A teď tady máte několik nafocených míst s vánočními stromky v Praze na různých místech.Zbytek fotech přidám zítra.

-vánoční dárek pro skinny-proanaThinspo 15

15. prosince 2013 v 14:01 | Ko Ky |  Thinspo

Všechno

13. prosince 2013 v 21:25 | Ko Ky |  Deníček
Ahoj,

tak mne tu zase máte,mám chvilku vám napsat i to jde,tak se toho musí využít,že? Smějící se

Moc se omlouvám,že jsem tu moc nebyla, ale nebyl čas, pak to tu opět blbnulo a pak se mi rozbil noťas, takže až teprve teď tu mohu být v klidu.
A snad během tohoto víkendu doženu všechnu aktivitu,kterou chci.

A jak se mi vedlo během těch dní co jsem tady nebyla?
Tak nevim čím to je,mám prostě normální život, ale nevim proč jsem pořád unavená a mám pořád nedostatek spánku, ikdyž ho doplňuji a každý den něco naspím i někdy více,tak ne se to zlepšit.A aby to nebylo málo,tak možná i díky tomu,jak se kvůli tomuto stresuji i se mi posunuje doba ženských dnů,které nejsou,tak snad do konce týdne příjdou.
Ale je to divné jindy mi to vždy na den přesně každý měsíc začalo bez ohledu na to kdy mi to skončilo a teď?minulý měsíc mi to začalo desátého a teď už je třináctého a nic.Já vím,že to mohu dostat v den,kdy mi to skončilo minulý měsíc(což je vlastně dnes) a jak to vypadá?nijak,tak jsem opravdu zvědavá co se zase s tím tělem děje. Nerozhodný

Mám zcela rozhozené ženské dny(nemohu počítat,že to dostanu na den přesně,jako jindy).Jsem pořád unavená a už kolem třetí hodiny občas i dříve se mi už chce spát a schyluje se to k tomu, že i jak jsem unavená, že je mi z toho špatně. Zamračený Tak jak to tak vypadá,tak si musím zajít k obvodní,aby mi s tím pomohla,aby to bylo zase všechno srovnané.

-thinspo pro dnešní den